Temat dla wszystkich z i spoza kampanii gdzie można dyskutować o jej przebiegu i kibicować poszczególnym graczom.
Wersja do druku
Temat dla wszystkich z i spoza kampanii gdzie można dyskutować o jej przebiegu i kibicować poszczególnym graczom.
Hej ho, pytanie - czy jest sposób na spowolnienie poruszania się kamery po mapie kampanii?
Urzywaj strzalek :) jest troche wolniej niz myszyka
Trochę wolniej ale dalej za szybko na potrzeby nagrania :(
Wiem ale juz o tym gadalismy, opcje w preferencjach nic nie zmieniaja bo sprawdzalem, szukalem tez w necie i nic nie ma. Poprostu gra jest za stara a my mamy za dobre kompy.
Daaaaaaaaamn, po próbie odpalenia save'a od Ashgana wywala mi błąd i dropuje do pulpitu!!! HALP!
Sprawdzałem i mi odpala tego save. Spróbuj może jeszcze raz przekopiować pliki od Domena, a masz wersję steam czy pudełkową ?
Dzisiaj zaszła pokaźna zmiana. Otwieramy nowy, ujednolicony Regulamin, z poprawionymi nielogicznościami i niedopowiedzeniami. Zmian jest bardzo dużo, nie ruszane były tylko rozdziały Krucjat i Fortów. Zachęcam do uważnego wczytania się, porównania ze starym (dostępnym w spoilerze) i ewentualnych zapytań w odpowiednim temacie obwieszczającym.
mogę linka do regulaminu please
Myślę że nowy regulamin jest ok i możemy go zastosować .
Jestem Za w kwestii nowego regulaminu.
Jeśli Panowie pozwolą mi sie spytać. Piszę w ogólnych bo uznałem, że szkoda zaśmiecać nowym tematem nasze forum, a to krótka sprawa.
Czy KO da się grać w mody? O co kaman. Może jak wypali do końca ta kampania, to w następnej byśmy zagrali np. w starszą wersje Third Age? Czy to w ogóle możliwe?
Jasne, że możliwe, przecież <the clue> KO tutaj to gra na WWMWE 2.0, specjalnie pod KO zrobionego moda. Tylko że różne mody różną wykazują przydatność do KO samego w sobie. Third Age jest np gigantycznie niezbilansowane, a ruch jednostek odbywa się za wolno. To z tego co pamiętam z narzekań. Grało się sporo na Broken Crescent np, ten mod jest dla KO odpowiedni. (Choć ja nie lubię, bo zasięg jednostek jest powalony (dla mnie), a uniwersum mało pociągające sentymentalno-historycznie.) Próbowaliśmy grać na Bellum Crucis, ale słabo to wyglądało ze względu na wartości obronne miast, chociaż to nie świadczyło o balansie, było całkiem interesujące odkąd w wwmwe zamki mają słabe walory obronne.
PS: W Rome:TW też się da, ale bez haseł. :P
Gdybyśmy znaleźli chętnych do TA to można by było spróbować . MOs czy D&C mogą troszeczkę pomóc.
Rekrutacja elfów -> 4 tury :D przypływ jednostek raz na 3 tygodnie xD ale czemu nie ?
Eeee tam , sojusz dobro vs zło i mamy KO
Jak chcecie to możecie zagrać KO na Third Age z bitwami rozgrywanymi na mapie przeciwko AI a nie na auto.
Tylko wtedy oczywiście broniący się gracz jest zawsze poszkodowany bo jego armią steruje AI.
Ale skoro ten mod jest i tak strasznie nieprzystosowany pod KO i gracie tylko "for fun", to co za różnica...
To idzie na YouTube więc mielibyście dodatkowo filmiki z bitew.
Możecie nawet zagrać z bitwami co sami rozegracie, o ile multi na TA działa. Tylko to pracochłonne jak cholera. O tym może z doświadczenia opowiedzieć pan wyżej.
Mógbłym zagrać w TA :D
To mamy pomysł na przyszłość :) Jak skończymy obecne KO i wszystko już pójdzie bez komplikacji to można spróbować TA.
Robimy jakąś wspólną miniaturkę do serii?
No własnie nie wiem bo każdy w sumie gra inna frakcją
Najpierw to zróbmy wspólne intro ;)
Ja już wykonałem właściwie swoją miniaturkę.
http://speedy.sh/7Jc5k/podgladowa.jpg
Tło będzie się zmieniało, tutaj dałem jakiekolwiek, a zamierzam dać screenshota z aktualnej tury. Jeśli chcecie to mogę porobić z waszymi godłami i podrzucić wam plik photoshopa, to sobie dodacie tło i będziecie zmieniać numerek tury ;)
Fajne . W prawdzie to jedynie napis mógłbyś do png wyeksportować , a resztę to już sam ogarnę :)
Ja intro u kumpla już zacząłem ogarniać, ale nie wiem czy zdąży zrobić :P
Ja mam takie coś :) niestety nie posiadam dużych zdolności w Photoshopie toteż jestem zmuszony do żmudnego poszukiwania materiału w bezkresnym internecie :)
http://speedy.sh/DjCwu/1.jpg
Napis daj biały z czarnym obrysem, dodaj też kreskę nad "ó" ;)
Kreskę miałem dodać później, bo w czcionce nie ma polskich znaków :)
To w końcu każdy sam sobie robi miniaturke czy robimy jedną dla wszystkich
Fajnie by było gdyby miniaturka do pierwszego odcinka była taka sama i przedstawiała wszystkie frakcje , ewentualnie właścicieli.
Taaaa, pokażmy swoje mordy, to nikt tego nie obejrzy :P
Heloł, to forum mi zostało polecone przez Pana Wojtascythe, którego pozdrawiam i mam pytanko. Kiedy mogę się u kogoś spodziewać pierwszego odcinka z tej serii? :)
Na przywitanie zrobiłem dla was takie logo, które możecie wstawić na youtube (kanał Suntzu) bo tamto to chyba w paincie robione. Jakby była potrzebna miniaturka to walić do mnie, bo nieco się na gimpie i obróbce znam. Załącznik 830
Taki był zamysł artysty ;)
Zamówienie dla Pana Radka gotowe. Bardzo proszę! mam nadzieję, że sprostało oczekiwaniom.Załącznik 833
To mi możesz zrobić taki:
Wziąć ten obrazek który pokazuje się na samym początku przy odpalaniu gry i głowę tego rycerza zastąpić głową Vadera tylko zostawić te "rogi" widoczne. Napis: Imperium Mistrzowskie Kontratakuje
Hahaha. Prowadzi Pan let's play również?
A dałoby coś z Nowogrodu? :D
Myrtan dobra robota :) gdybyś znalazł chwilę czasu to poproszę dla Polski coś podobnego :) z góry bardzo dziękuję :)