Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 168

Wątek: komentujemy MECZE 2014 Copa di Mundo

  1. #141
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    No to rasizm! "Aryjczycy" wygrywają 5:1 (a jeśli dodać gole niearyjskich zdrajców to 7:1).

    http://www.youtube.com/results?searc...y=No+to+rasizm


  2. #142
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    1-Początek meczu, słyszymy: Nie ma Neymara!!, ale każdy chce być Neymarem, jak oni pięknie grają!!!!!
    2-Zaczynają się nurkowania piłkarzy Brazylii, ale o jednym zapomnieli: sędzia pochodził z ... Meksyku (kto pamięta mecz w grupie, ten wie o czym piszę....)
    3-Niemcy, okazuje się że wystawili Tygrysy Królewskie przeciw M5 STUART.
    3a-Za Niemcami są serca i zaciśnięte pięści Chorwatów, Meksykanów, Chilijczyków (Kamerun i tak był za rzadki...) i niejakiego Gajusza Mariusza z dalekiego kraju na północy.
    4-Czas zemsty nastał: festiwal prawych prostych.
    4a-karetki wywożą kibiców ze stadionu którzy kopnęli w kalendarz na trybunach...
    5-Szpakowski się zapowietrzył i zacięła się płyta. 5:0- a my słyszymy: Brazylia, Brazylią, Brazylii, Brazylijczykom itd, itd.....
    6-Szpakowski 10 razy powtarza o płaczu kibiców Brazylii (czytaj-brakuje mu chusteczek, chyba do przerwy mu braknie)
    7-Widzimy jak kilkuletnie dzieci zobaczyły że sen się skończył, "skończyło się przedszkole" (nawet diabeł wcielony z dalekiego kraju na północy nie może na to patrzeć... i otwiera kolejną butelkę... zupki chmielowej-nie, to byłaby reklama browaru... wiec nie zacytuję etykiety)
    7a-Szpakowski coś bredzi że to nie nokaut...
    8-Meksykański sędzia zapomniał kartek za te nurkowania Brazylijczyków albo uznał że ocenią te żółte kartki jako niesportowa zemsta federacji piłkarskiej Meksyku.
    9-Przerwa, czy wyjdą canarinios na drugą połowę (niektórzy przy mikrofonie na stadionie obgryzają paznokcie... zapas chusteczek uzupełniony ... papierem toaletowym)
    10-Niemcy postanowili się nie męczyć, bo po co: kontuzja, druga żółta kartka i absencja na finał (przyznaję się że nie wiem kto z nich miał jedną na koncie, ale tak wnioskuję)-efekt: trzy sytuacje z których ... powinna paść choć jedna bramka, ale jest jeszcze Neuer-czytaj: miał dziadka w Wehrmachcie, więc spoko panowie...
    10-Szpakowski się ożywił, ale złudna nadzieja.. (choć ta ponoć umiera ostatnia...)
    11- Niemcy pobudzeni walą 2 następne bramki w tym 7 po której zdjąłem czapkę z głowy: (Benzema miał taką sama okazję w meczu z Niemcami, ale wtedy Neuer obronił... jedną ręką...)
    11a-Niemiaszki przypomnieli staropolską zabawę: gramy w dziada...
    11b-Komentatorzy z Polski zaczynają (jak zwykle w takich sytuacjach) opowiadać: już wcześniej było widać..., to było do przewidzenia..., nie dziwmy się..., od początku mundialu szukali swego rytmu i nie znaleźli go w żadnym meczu...
    12-Początek zamieszek na ulicach Brazylii, płonące opony itd.
    13-Niewykorzystana sytuacja Ozila się mści... zamieszki ustają
    14-Koniec meczu: Niemcy odegrali czwartą część Pierścienia Nibelunga, czyli Zmierzch Bogów (całkowicie nie zasłużenie bo tych nie było po przeciwnej stronie boiska...)
    15-Hiszpanie z radości wychodzą na ulice miast z hasłem: Nie tylko nam odegrali requiem...
    16-Dobrze że reprezentacja Niemiec jest tą wyśmiewaną multi-kulti bo zapewne byłyby głosy: aryjczycy pokazali tym ma***m jak się gra w piłkę...
    17-Początek legendy jakoby Niemcy tylko dlatego wygrali bo przede wszystkim: brak Neymara i zmowa sędziów... (czy ktoś pamięta aby Brazylia kiedykolwiek wygrała na MŚ przy otwarciu wyniku 0:1 bez pomocy sędziów-nawet kilka mundiali wstecz...?)
    18-Otwieram kolejne piwo i życzę sobie jutro podobnego zwycięstwa Holandii.
    19-Wynik idzie w świat, Polacy uczą Brazylijczyków nowego hymnu: Brazylia nic się nie stało!!!!
    20-Przepraszam za ten spam, ale nie mogłem powstrzymać swojej satysfakcji, jeżeli kogoś obraziłem z forumowiczów-zrzucę to na alkohol wypity w czasie meczu i w czasie klepania teraz w klawiaturę.
    21-Oczko, a więc DOBRANOC!!!!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. Następujących 3 użytkowników podziękowało Gajusz Mariusz za ten post:


  4. #143
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Man_Utd Zobacz posta
    Ciężko to opisać, więc mały rebus-zagadka: co to za mecz?

    1 - 2 - 3 - 4 - 5 -
    Miałem dokładnie tak samo.
    Pokazali Niemcy co czeka w półfinale tak dużej imprezy drużynę, która szczęśliwie się tam prześliznęła.

  5. #144
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Errata do punktu 11 z mojego nocnego postu:
    Benzema:
    http://www.youtube.com/watch?v=g0km7I6G_gg
    i Schuerle:
    http://www.youtube.com/watch?v=LhHFn6o-MBc





    Zostałeś zważony, zostałeś zmierzony i okazało się, że jesteś za chudy. W jakim świecie mógłbyś mnie pokonać?
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 09-07-2014 o 16:57

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #145
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Niestety, obawiam się że Argentyna jak kiedyś Niemcy tą ... beznadziejną grą dojdą do finału. Oby nie!
    I stało się. Czekałem na 2 połowę, bo Holandia przyzwyczaiła mnie do lepszej drugiej połowy. Ale niestety, chyba karne z Kostaryką zaszumiały im w głowie i myśleli że będzie powtórka z rozrywki. Chyba jeden z trzech najgorszych meczy na mundialu. Zostali pomarańczowi ukarani jak Niemcy 4 lata temu gdy zmienili taktykę w meczu z Hiszpanią.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #146
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Jak dla mnie to bezkonkurencyjnie najgorszy mecz mundialu.
    Z jednej strony szkoda mi Holandii, ale z taką grą nie zasłużyli na awans. Argentyna co prawda też nie, ale mieli szczęście w karnych.

    No to ciekawy będzie mecz o trzecie miejsce, Brazylia niby rozbita, ale będą mieć już chyba Silvę, no i mieli więcej czasu na odpoczynek.

  8. #147
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Sędzia się nie postarał - powinien wywalić Demichelisa z boiska


    Stary nick:kujon333


  9. #148
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Całego meczu nie obejrzałem bo usnąłem.

  10. #149
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Dobrze się stało. Większą możliwość wywalenia Brazylijczyków na czwarte miejsce ma jednak Holandia niż Argentyna, ponadto Holendrzy sobie zasłużyli tą "grą". Jeszcze będzie dość klimatycznie: 2 z Europy, 2 z Ameryki Płd. Ostateczne starcie dwóch kontynentów.

  11. #150
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ja wyłączyłem po gwizdku z końcem regulaminowego czasu.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •