Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Morning Sun

  1. #21
    marengo
    Gość
    Misiek: Brak synchronizacji to szczegół, dla mnie nie wart uwagi przy pojawieniu się pierwszej wersji. Bardziej ciekawi mnie balans rozgrywki z olbrzymią Koreą, na tym etapie rozwoju moda nie szachowaną przez Chiny. AI ma być dość agresywne, więc może dojść do paradoksalnej sytuacji kiedy to Korea podbije Japonię. Zagrałem dwie własne bitwy. W lądowej przegrałem Koreą z armią Chin, mimo iż artyleryjska jednostka Korei o nazwie bodajże Hmachi sieje więcej zniszczenia niż Ironman. Tu chińscy włócznicy w akcji:



    W morskiej wygrałem z klanem Otomo, ale aby zmusić ich olbrzyma do kapitulacji musiałem użyć aż trzech okrętów, a walka i tak trwała wieczność (poddali się kiedy zostało im 156 nosicieli mieczy z 232 stanu początkowego i 27 łuczników ze 140):



    Dobrze spisał się mój Żółwi Statek:



    Wygląda na to, że rzeczywiście Korea mimo dużego potencjału terytorialnego, jest militarne przeciętna. Byłoby najlepiej, gdyby pojawiała się ona na mapie kampanii w chwili gdy gracz zostaje szogunem.

    Co do mapy zgodzę się z Tobą, iż mogłaby być bardziej pofałdowana w obszarze nadmorskich równin. Tak wygląda mapa geograficzna południowej Korei z uwzględnieniem różnic wysokości terenu:
    Spoiler: 



    Uanime5 napisał mi, że nie powinno być problemu z graniem w kampanie Gempei czy Boshin w sesji gry kiedy załadowany został mod. Tyle tylko, że niektóre pliki zaimplementowane z Darth Mod'a będą wywierać wpływ na te kampanie.

  2. #22
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    http://www.twcenter.net/forums/showt...un-Version-2-3

    Oto doczekaliśmy się nowej wersji z jeszcze bardziej poszerzoną mapą. Mamy Chiny, Mandżurię, Mongolię i jeszcze więcej.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  3. #23
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Mod wygląda niesamowicie. Nie mogę się doczekać aż zagram...

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •