Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Star Wars: Total War

  1. #1
    Podczaszy Awatar Artem.pl
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    620
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 62 podziękowań w 38 postach

    Star Wars: Total War



    Niewiarygodne, a jednak. Mod o Gwiezdnych Wojnach do Medieval 2 Total War powoli staje się faktem. Autor tworzy całkowicie nowatorską mapę, która pokazywać ma planety z uniwersum Star Wars. Stara się także, wprowadzić do modyfikacji bitwy w kosmosie z najprawdziwszymi statkami!

    Video map preview: http://www.youtube.com/watch?v=7Y4xkvXwlqM
    AT-AT unit: http://www.youtube.com/watch?v=As3xCG12UY0
    AT-ST: http://www.youtube.com/watch?v=ANe0Kf1MekI

    Screeny:









    Link do tematu moda: http://www.twcenter.net/forums/showt...Wars-Total-War


    Potop Total War-Polska modyfikacja do Medieval 2 Total War Kingdoms,
    przenosząca gracza w czasy XVII i XVIII wieku
    : http://forum.totalwar.org.pl/showthr...otop-Total-War

  2. Następujących 4 użytkowników podziękowało Artem.pl za ten post:


  3. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zapowiada się wyśmienicie, tylko jako fan Gwiezdnych Wojen mam pewne pytania:
    -Gra bazuje na wydarzeniach z IV, V i VI części Sagi? Czy może jednak na grze Star Wars: Empire at War?
    -Czy ujrzymy takie wspaniałe postacie dla tego uniwersum jak Darth Vader, Darth Sidious czy Han Solo?
    -Ciekawi mnie odwzorowanie rebeliantów i Wookich (tak wiem, jakoś uwielbiam tych włochaczy).

    W każdym bądź razie trzymam kciuki za twórców i liczę, że będzie to jeden z najlepszych modów, który da w przyszłości pewne pole do popisu dla fanów sci-fi.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #3
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    E, tam Wookie. Ewoki rządzą!!!
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #4
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    Że co? Że jak? Że jakim cudem? Niech moc będzie z twórcami!

  6. #5
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jeśli z tego wyjdzie ogółem coś wielkiego, to czuję, że na tym nie poprzestaną i zrobią coś o Starej Republice ^^ Ale to tylko przeczucia...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #6
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Ciekawe ciekawe, albo wyjdzie naprawdę fajny mod, albo kaszana (z racji tego, że twórca postawił przed sobą trudny do osiągnięcia cel i spartolić takie coś nietrudno ). Oczywiście jestem za tym pierwszym, mimo iż Gwiezdnymi Wojnami sie nie interesuję.

    Niech żyje Gwardia!

  8. #7
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Ja jestem ciekaw jakie frakcje dadzą, mam nadzieje, że nie ograniczą się tylko do Imperium czy rebeliantów.
    Pytanie - pojawi się Gwiazda Śmierci czy też nie?

    Kilka lat poczekamy nim zapewne powstanie mod, ale warto moim zdaniem będzie czekać
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #8
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    JA ogólnie chciałbym ujrzeć takie frakcje: Imperium, Sojusz dla Przywrócenia Republiki (wiecie.. Rebelianci ), Wookie, Konfederacja Niezależnych Systemów, Jedi, Sithowie, Czarne Słońca (Piraci), Mandalorianie (którzy w wyniku zdrady i bitwy jednej odeszli z powrotem na swą planetę) i może jakieś pozostałości po armii Federacji Handlowej - droidy i te sprawy.
    Choć to tylko pewnie marzenia, to ciekawi mnie, czy się spełnią.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #9
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Jedi nigdy nie istnieli jako państwo( ja jakoś nie kojarzę) a Sithowie jeżeli twórcy będą bazowali na starych częściach, czyli chwila gdy Imperium jest w rozkwicie( sądząc po uzbrojeniu) to ich przedstawicielami byli już tylko Palpatine i Darth Vader, nie te czasy by istnieli Sithowie jako zwarta frakcja
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  11. #10
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    To mój błąd w takim razie - Jedi jako część armii Rebeliantów. Sithowie jednak mieli państwo, ale za czasów wojen Revana i Malaka - Stara Republika.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •