Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Star Wars: Total War

  1. #11
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Modele tworzą sami, czy konwertują z innych gier o Star Wars'ach? Sam pomysł ciekawy, ale zobaczymy jak im to wyjdzie. Gdyby mod się ukazał, możliwe, że bym zagrał. Ciekawią mnie tez bitwy statków. Z tego co się orientuję, w M2TW nie było bitew morskich, a to właśnie na nim stawiają modyfikację.

  2. #12
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Ja się zastanawiam jak rozwiążą kwestie zdobywania planet(osad) przy pomocy floty.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #13
    Podczaszy Awatar Artem.pl
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    620
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 62 podziękowań w 38 postach
    Kampania ma rozgrywać się po bitwie o Yavin, czyli zapewne jak sami wiecie, po wydarzeniach ukazanych w „Nowej Nadziei". Także nie uświadczymy zbyt wielu Jedi biegnących po mapie bitwy, lecz według mnie powinna być możliwość odbudowy zakonu.

    Planowany roster Imperium:

    Ground troops:
    Stormtroopers
    Snowtroopers
    Sandtroopers
    Swamptroopers
    Scout-troopers

    Heavy Mech:
    AT-AT
    AT-ST

    Light Mech:
    74-Z Speeder Bikes
    Probe Droids

    Hero Units
    Darth Vader

    Autor planuje dodać do gry inne rasy tj. Wookie, czy Ewoki, ale na razie ma inne priorytety. Obrazek zamieszczony przeze mnie w pierwszym poście pochodzi ze wczesnej fazy projektu, także bitwy w kosmosie będą wyglądać znacznie lepiej. Nie wiem jak ma wyglądać połączenie bitew w kosmosie z bitwami lądowymi, ponieważ mój angielski jest na średnim poziomie i wszystkiego nie rozumiem. W każdym bądź razie wielki szacunek dla autora za prace nad tym projektem w pojedynkę. Mam nadzieję że nie skończy się to kaszaną i że będziemy w przyszłości zagrywać się godzinami w świetną modyfikacje.

    Kolejne screeny:





    Potop Total War-Polska modyfikacja do Medieval 2 Total War Kingdoms,
    przenosząca gracza w czasy XVII i XVIII wieku
    : http://forum.totalwar.org.pl/showthr...otop-Total-War

  4. #14
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Originally, "space" was going to just be the sea re-textured to look like space, so all the spaceship models were representing ships. However this caused a number of critical problems that I was unable to solve, so I had to turn the entire map into land. I think this is actually better, for the following reason.

    Having space as sea would mean that the majority of your battles would just be tedious auto-resolve sea battles. If the entire area is considered land then you can have proper open-field battles in the depths of space, instead of just "siege" battles when taking planets. I don't actually mean physical space battles. Any battle between armies in space will be played out on a map that will be re-done to look like it is taking place on a large asteroid in an asteroid field. Space battles would be nice but I can't see a way to do them for now. It's not a priority anyway.

    So now, those Star Destroyer models represent Generals and the TIE-fighter represents a regular army stack. Star Destroyers have the advantage of being able to move much faster than TIE-fighters on the map, and since the map is so large, being able to explore and conquer the galaxy at a quicker rate is a very valuable asset. You can only construct Star Destroyers on very industrialised planets, and they are very expensive.

    As already mentioned, Darth Vader and a few other high-ranking Moffs will be a Super Star Destroyer on the map. I will have to do some research but I think the Imperials had at least 2 or 3 of these capital ships.

    Agents will take various forms. For example the Spy agent for the Imperials will be a Lambda-class Imperial shuttle on the map.

    One of the critical points of the campaign will be the 2nd Death Star. I'm not sure how it will be represented yet, but it will either be a "settlement" or a General that can't move into settlements and can only move around space. The campaign begins at exactly 0 ABY (immediately after the first death star has been destroyed). The rebels will be scattered around the galaxy on planets like Hoth and Dantooine. The Imperials will have far greater manpower but also a far greater challenge.

    If you play as the Rebel Alliance, your aim is to essentially find and destroy the Death Star and in the process kill Emperor Palpatine. As the Imperials, you will need to take revenge for the destruction of the first Death Star and locate and eradicate the rebels. This will probably be the Short Campaign. The Long Campaign will probably be open-ended quest for galaxy domination, either as the Imperials or the Rebels.

    There will be 9 different types of planets:

    1. Gas planet
    2. Ice/snow planet
    3. Desert planet
    4. Metropolis planet
    5. Forest planet
    6. Mining planet
    7. Grassland planet
    8. Ocean planet
    9. Volcanic planet

    Some of these will be very commonly found, like Forest and Grassland planets, while others will be much rarer, for instance Metropolis and Volcanic planets. Planets can not be upgraded into different planets obviously. Each will offer distinct advantages, resources, buildings, and units. Snow troopers can only be trained on icey planets like Rhen Var or Hoth for example. Or another example, if you want to to start harvesting Tibanna gas, then you better go and find a gas planet (like Bespin or Tund) and conquer it. Rare planets will be strategically important, and exploration is key if you want to find them.
    Wygląda, że każda planeta będzie oferować różne surowce oraz tym samym jednostki regionalne. Będą też bitwy w kosmosie!
    http://www.twcenter.net/forums/showt...otal-War/page2
    Zostały też zrobione modela X-Winga
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #15
    Łowczy Awatar Grost
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 10 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ciekawi mnie odwzorowanie rebeliantów i Wookich (tak wiem, jakoś uwielbiam tych włochaczy).
    Chewbacca był ostatnim żyjącym Wooki. Z tego co pamiętam Imperium zniszczyło ich planetę.

  6. #16
    Ensis
    Gość
    W trylogii Thrawna, której akcja odbywa się w 9 lat po BY, czyli długo po ramach czasowych modyfikacji ich planeta i rasa ma się dobrze. Za czasów Imperatora Palpatina byli niewolnikami, ale Kashyyyk nie został zniszczony.
    Chronologia: http://www.star-wars.pl/Tekst/91
    Ostatnio edytowane przez Ensis ; 25-07-2014 o 15:13

  7. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Mnie najbardziej podobało się ze Star Wars historia Starej Republiki, Wojny Mandaloriańskie, a także starcie Revan z Malakiem (tak, wg historii uniwersum Star Wars Revan to kobieta). Potem świetna pierwsza trylogia Star Wars z historią Obi Wana i młodego Anakina (swoją drogą najlepsze sceny starć z Darth Maulem, Dooku i Anakinem + prezentacja armii Palpatine'a). Za to średnio mi podeszła druga trylogia z Lukiem. Tej po śmierci Palpatine'a się bardzo obawiam, bo skoro Disney wykupiło licencję, to może być tylko źle i gorzej.
    Oczywiście ciekawi mnie, jak wyglądałoby dodanie jednostek z Star Wars: Empire at War do gry - głównie Rebeliantów.

    Z filmów to najlepiej by było, gdyby zrobili taki prequel - ekranizację Starej Republiki i gier RPG i z tej MMO.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #18
    Podczaszy Awatar Artem.pl
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    620
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 62 podziękowań w 38 postach
    Planowana data wydania bety moda to: Grudzień 2014 roku.

    Posty nie na temat zostały usunięte, a dyskusje o uniwersum proszę przenieść tutaj: http://forum.totalwar.org.pl/showthr...277#post299277
    Ensis
    Ostatnio edytowane przez Ensis ; 25-07-2014 o 15:18


    Potop Total War-Polska modyfikacja do Medieval 2 Total War Kingdoms,
    przenosząca gracza w czasy XVII i XVIII wieku
    : http://forum.totalwar.org.pl/showthr...otop-Total-War

  9. #19
    Podstoli Awatar GRUHA
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    slabo, pytalem 10 stycznia kiedy beta wychodzi i cisza, zero postow po pytaniu, czyzby dali sobie spokoj ?
    - Jesteś.. - Tak szaleńcem -Więc.. -Nie, nie zabije cie, tylko bede się tobą bawił jak dziecko zabawką odrywając każdą cześć i czerpał z tego wielką przyjemność

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius
    Arnaud Amaury

  10. #20
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Mod chyba umarł śmiercią naturalną. Już od dawna nie pojawiły się ani screeny ani informację na temat prac.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •