Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z edytorem bitwy na Stainless Steel 6.4

  1. #1
    Chłop Awatar Dezallus
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z edytorem bitwy na Stainless Steel 6.4

    Witam,
    Postanowiłem pierwszy raz zrobić sobie własną bitwę historyczną i to akurat na modzie Stainless Steel 6.4. Zobaczyłem, że w modzie są piękne jednostki, postanowiłem odtworzyć bitwę pod Grunwaldem, bo to, co jest zawarte w podstawowym medku jako ta rzekomo bitwa to totalne dno. Zrobiłem piękną możliwie jak najbardziej historyczną mapę, armii jeszcze nie postawiłem, ale dla przetestowania zrobiłem byle jakie wojska z kilkoma dosłownie jednostkami po 5 żołnierzy w jednostce.
    Ustawiłem warunki zwycięstwa i zapisałem.
    Wchodzę do panelu bitwa historyczna w stainless steel 6.4 i mogę zobaczyć jednostki w mojej bitwie, ale bitwy samej odpalić nie mogę bo klikając "start" powracam do poprzedniego menu.
    Zauważyłem też, że i inne bitwy historyczne nie dają się na modzie tym odpalić.

    Nie rozumiem, dlaczego moja się nie chce odpalić. Jednostki jak najbardziej z moda, powinno być kompatybilne.
    Jest jakieś rozwiązanie by móc tę bitwę odpalić w tym modzie? Tyle super jednostek, aż żal rezygnować.

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Może chodzi o ilość żołnierzy jaką dałeś?, daj taką ilość jak w export_descr_unit w data moda masz. Nie bawiłem się nigdy w bitwy historyczne, nie pomogę Ci za wiele.

  3. #3
    Chłop Awatar Dezallus
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    OK, problem rozwiązany. Okazało się, że nie doczytałem polecenia w edytorze i nie uzupełniłem wszystkiego w warunkach zwycięstwa.
    No więc uzupełniłem i bitwa się wczytała.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •