Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Symulatory lotnicze

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Symulatory lotnicze

    Pamiętam, że na starym forum był temat o Il-2, gra ta miała wielu miłośników. Gra ktoś w to jeszcze? Osobiście gra ukradła mi nieco z życia, zwłaszcza serwer na hl-u zeke_vs_wildcat. Na tym serwerze brakowało mi tylko mej ulubionej maszyny tzn. La-7 w wersji 3xB20(tak,tak, wiem że to niezbyt ambitna maszyna).

    Nie było za to tematu o innej mam nadzieję dosyć popularnej grze a mianowicie Lock on: Modern Air Combat wraz z dodatkiem Flaming Cliffs. W dodatek nie grałem ale czysty lock on wywarł na mnie bardzo duże, pozytywne wrażenie. Niestety w wersji 1.02 było mi tylko dane pograć z kilkoma kumplami. Pomimo denerwujących crashy klimat lecącego klucza f15 na Krymem i głos w słuchawkach "Bandits, bearing 175, for 050..." a potem gorączkowa obsługa radaru, walka powietrzna i inny głos "left engine fire, hydraulics faliure.." to było naprawdę niezapomniane przeżycie.

    W HAWX nie grałem bo za trudny.

    Piszcie, jakie inne symulatory przypadły wam do gustu, co polecacie, czy jeszcze gracie w te trzy powyższe.
    {G.Div.}
    Gdy życie Ci zbrzydnie,
    i stanie się piekłem,
    wsadź łeb do kibla,
    i przyp.. deklem.

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    166
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Il-2 Sturmovik, uważam za jedną z najlepszych gier w ogóle. Nie spotkałem się jeszcze z taką, która na tak długi czas, przyciągnęłaby mnie przed monitor. Moim ulubionym samolotem był bf-109G. Niestety, joystick uległ awarii i nie mam w tej chwili możliwości pogrania sobie w tą grę (klawiatura oczywiście odpada). Może mógłby mi ktoś doradzić, jaki joystick mógłbym sobie kupić? Chodzi mi o przedział cenowy, ok. 100 zł.

  3. #3
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Logitech Xtreme 3D pro. Ja taki kupiłem w Graalu za 99,99zł rok temu i służył mi jakieś 10 miesięcy. Jego utrata to historia o odwadze, męstwie i zdradzie. Ale po wszystkim muszę przyznać, że bardzo dobry był, tak, że kupiłem dokładnie taki sam niestety już jakieś 10 zł. drożej.... niestety dżojstiki nie tanieją tak jak reszta elektroniki.

    Bf 109G mówisz. Łatwo przegrzać, jeszcze łatwiej o korkociąg, seria w silnik=po chłodnicy, ani tak zwrotny jak Spit czy La7, ani tak szybki jak hmm... też Spit czy La7. Szacun.
    {G.Div.}
    Gdy życie Ci zbrzydnie,
    i stanie się piekłem,
    wsadź łeb do kibla,
    i przyp.. deklem.

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    166
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Nie miałem problemów z korkociągami w tym samolocie. Oczywiście Spitfirem też nie pogardziłem, ale właśnie w nim, najczęściej wpadałem w przeciążenia. A co się stało z Twoim joystickiem po 10 miesiącach? Odmówił posłuszeństwa? Ja miałem Saitek Cyborg Evo, ale jakiś feralny model, którego wysyłałem kilka razy na gwarancję...

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Jego utrata to historia o odwadze, męstwie i zdradzie.

    EDIT:
    Dobra, przyznaje się sam się o to prosiłem.
    Leciałem kiedyś sobie moim la7 i napadły mnie 2 messerszmity. Jednego strąciłem drugi mnie nieco popsuł, znasz ten odgłos jakby ktoś kopał puszkę po koli? Uciekam na 110% byle szybciej, bez ammo, z piekną dziurą w skrzydle. Nagle zorientowałem się, że przelatuję nad wrogim lotniskiem a tych pocisków śmigających z tyłu za dużo jak na jednego mietka. F3 i ku*wa na cały dom. Goniło mnie ze 4. Nurkuję, wyrównuje poziom na 500m. Postanawiam zabrać ich jak najwięcej ze sobą. Przewracam się na plecy, krótka zdrowaśka tudzież oferta matrymonialna składana szatanowi. Jeszcze 2 sec. lecę poziomo do góry nogami po czym wajcha na maxa do siebie.500m, 450, 400, 300... klapy na maxa, podwozie, ciąg na zero. Przy 200m pojawiła się nadzieja, że może z tego wyjdę, wajcha jesczę bardziej do siebie. Przez potwornie długą chwilę tracę wysokość choć dziób mam już do góry. Jednoznacznie określając preferencje seksualne i sposób prowadzenia się prześladowców ciągnę drążek w swoim La. 10m, 8, 7,6,5,4...iiii..5 :!:
    Krzyczę GOOOOOL po czym słyszę trzask, a rączka dżoja nagle traci opór.

    Nie wierzę, że tak się zacietrzewiłem, że go złamałem. Ktoś musiał go podpiłować.

    Wszyscy prześladowcy zaliczyli dzwona. Samolot rozwaliłem przy próbie lądowania na strzałkach.
    {G.Div.}
    Gdy życie Ci zbrzydnie,
    i stanie się piekłem,
    wsadź łeb do kibla,
    i przyp.. deklem.

  6. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Cytat Zamieszczone przez Creet
    Jego utrata to historia o odwadze, męstwie i zdradzie.

    EDIT:
    Dobra, przyznaje się sam się o to prosiłem.
    Leciałem kiedyś sobie moim la7 i napadły mnie 2 messerszmity. Jednego strąciłem drugi mnie nieco popsuł, znasz ten odgłos jakby ktoś kopał puszkę po koli? Uciekam na 110% byle szybciej, bez ammo, z piekną dziurą w skrzydle. Nagle zorientowałem się, że przelatuję nad wrogim lotniskiem a tych pocisków śmigających z tyłu za dużo jak na jednego mietka. F3 i ku*wa na cały dom. Goniło mnie ze 4. Nurkuję, wyrównuje poziom na 500m. Postanawiam zabrać ich jak najwięcej ze sobą. Przewracam się na plecy, krótka zdrowaśka tudzież oferta matrymonialna składana szatanowi. Jeszcze 2 sec. lecę poziomo do góry nogami po czym wajcha na maxa do siebie.500m, 450, 400, 300... klapy na maxa, podwozie, ciąg na zero. Przy 200m pojawiła się nadzieja, że może z tego wyjdę, wajcha jesczę bardziej do siebie. Przez potwornie długą chwilę tracę wysokość choć dziób mam już do góry. Jednoznacznie określając preferencje seksualne i sposób prowadzenia się prześladowców ciągnę drążek w swoim La. 10m, 8, 7,6,5,4...iiii..5 :!:
    Krzyczę GOOOOOL po czym słyszę trzask, a rączka dżoja nagle traci opór.

    Nie wierzę, że tak się zacietrzewiłem, że go złamałem. Ktoś musiał go podpiłować.

    Wszyscy prześladowcy zaliczyli dzwona. Samolot rozwaliłem przy próbie lądowania na strzałkach.
    Chwalebna to śmierć... powinno się jego model na cokole wyryć

    Wracając do tematu... nazwanie HAWX symulatorem lotniczym to pod karę powinno podchodzić... całą grę przeszedłem na klawiaturze ostatnia misja była trudnoa muszę przyznać. Realizm.... szkoda gadać jeden samolot niszczy całą flotę powietrzną prawie Grafa mi się bardzo podobała, samoloty świetnie odwzorowane, jedynie obiekty naziemne kuleją ale to zrozumiałe bo mapy są ogromne, oraz to co mówili recenzenci... nie odczuwa się tej prędkości
    "W Poroninie na leszczynie,
    wiszą jaja po Leninie.
    Kto chcę władzy posmakować
    musi jaja pocałować"

    Autora nie znam ale zasłyszane od wesoło usposobionego wujka

  7. #7
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Hej
    Polecam serwer :
    Skins of fire
    RCAF_FB.com
    na HyperLobby
    Ogolnie IŁek wymiata i juz
    Ja gram jakis czas na MP i naprawde polecam super zabawa

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Wracając do tematu... nazwanie HAWX symulatorem lotniczym to pod karę powinno podchodzić... całą grę przeszedłem na klawiaturze ostatnia misja była trudnoa muszę przyznać. Realizm.... szkoda gadać jeden samolot niszczy całą flotę powietrzną prawie Grafa mi się bardzo podobała, samoloty świetnie odwzorowane, jedynie obiekty naziemne kuleją ale to zrozumiałe bo mapy są ogromne, oraz to co mówili recenzenci... nie odczuwa się tej prędkości
    Również grałem w Hawxa i muszę przyznać, że gra bardzo mi się podobała. Duży wybór samolotów, ładna grafika i rozsądne wymagania to chyba największa zaleta tytułu. Fakt, Hawx z symulacją ma niezbyt wiele wspólnego. Może dziwnie to zabrzmi, ale według mnie jest to zaletą, ponieważ symulatory typu Lock On, Falcon 4.0 są dla mnie zbyt trudne i czasochłonne (jakoś nie bawi mnie zastanawianie się co mam nacisnąć, żeby zamknąć kokpit ) Jednak nie narzekałbym jakby Hawx był odrobinę ciut bardziej realistyczny, bo poziom elita plus sterowanie ekspert jest zbyt łatwe. Jedyna rzeczą, która mnie wkurzała w Hawx, to multiplayer. Nie wiem czy to wina mojego łącza, ale czasami gra przy dołączaniu do serwera się wiesza. Można nerwicy dostać, gdy gra wywali w trakcie sesji, w której nazbierało się masę punktów i osiągnięć. Moje marzenie to połączenie Hawxa z Ace Combat Squadron Leader

  9. #9
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Ja w multi raz awansowałem z 27 poziomu na 38 nie pytajcie jak to zrobiłem bo sam nie wiem
    "W Poroninie na leszczynie,
    wiszą jaja po Leninie.
    Kto chcę władzy posmakować
    musi jaja pocałować"

    Autora nie znam ale zasłyszane od wesoło usposobionego wujka

  10. #10
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Srebrna Góra
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Symulatory lotnicze

    Panowie zapomnieliście o Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •