Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Propozycje zmian do DeI

  1. #11
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Gnejuszu, ja myślę o góra 3-4 armiach . Czy temat ma sens, myślę ,że jak najbardziej skoro mamy swego przedstawiciela .
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    problem tkwi w ca bo wiekszosc rzeczy najwazniejszych nie da sie modowac jak to mialo miejcs np w medku.

  3. #13
    Chłop Awatar Kalin
    Dołączył
    May 2014
    Lokalizacja
    Piaseczno
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja bym szczerze chciał mieć 2 tury zamiast 4 na rok, wydaje mi się że byłoby realniej, jeżeli chodzi o zmiany na mapie kampanii, bo denerwujące jest np. że już w 230 BC upada Kartagina.
    Jedno jest pewne: kto z ruchu naszego nie wyrósł, ten ruchem naszym nie pokieruje. Można iść z nami ramię w ramię i być pewnym, że nikogo, kto prawy Polak, nie odtrącimy, ani nie będziemy traktowali nieufnie. Ale biada tym, którzy by chcieli zagrodzić nam drogę, lub skierować nas na manowce. Oto odpowiedź tym, co nas chcą zniszczyć, oto odpowiedź tym, co nas chcą kupić! - Jan Mosdorf

  4. #14
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Na szybkie upadki państw które nie powinny upaść jestt submod - bodajże "Majur faction mod" ale teraz nie wejdę w grę więc mogłem pomylić nazwę. Jak poszukasz w wątku do Dei to chyba Kamo podał info jak konfigurować i który plik żeby wpisana frakcja nie upadła. - U mnie działa a mam już + 330 turę.
    Jeżeli chodzi o ilość tur na rok to też można znaleźć odpowiedni submod, poszukaj choćby na steam.

    A teraz wracając o wątku propozycji - bardzo dobra uwaga - może ekipa od DeI wsadzi major faction na stałe do moda i będzie bardziej historycznie.
    Jak będę uzupełniał pierwszy post o Wasze pomysły to Twoją propozycję w nim na pewno umieszczę.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    pisali ze nie wsadzą bo popierają różnorodność i by każda kampania nie wyglądała tak samo.

  6. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Póki co to kampanie bez tego moda wyglądają jednak identycznie dla Rzymu, Kartaginy i innych mocarstw. W dwudziestej-którejś turze, dzikusy z pchłami w korzuchach albo we włosach podbijają te potęgi bez żadnego problemu. "Major faction" ratuje sprawę podobnie jak inne submody ratują inne wstydliwe bezsensy w grze. Nie możemy jednak rościć sobie żadnych pretensji do tego co będzie w modzie, nie nasza praca, nie nasze decyzje. Mam przeczucie, żę ten submod lub podobnie działający znajdzie się kiedyś w DeI.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  7. #17
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kalin Zobacz posta
    Ja bym szczerze chciał mieć 2 tury zamiast 4 na rok, wydaje mi się że byłoby realniej, jeżeli chodzi o zmiany na mapie kampanii, bo denerwujące jest np. że już w 230 BC upada Kartagina.
    Od samego początku jeden z twórców DeI, Dresden, sporządził submod, która pozwala Ci wybierać ile tur na rok chcesz mieć:
    http://www.twcenter.net/forums/showt...r-Year-Options

    Co do "major factions" to twórca o ile dobrze pamiętam nie wyraża zgody aby jego praca byłą częścią innych modów. Z drugiej strony wystarczy kliknąć subskrypcję, więc to też nie jest jakiś wielki problem.

  8. #18
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Patentu na eliminację natychmiastowego upadku Kartaginy itp. nie ma żaden moder, sądzę też, że "naprawić" to w plikach można łatwiej niż zrobić nowe jednostki dla którejkolwiek nacji. Poprawka działająca jak "Major Faction" urealni grę a nie tylko lepiej odwzoruje historyczność.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  9. #19
    Cześnik
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    310
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 2 postach
    Tak sobie ostatnio włączyłem EB 2 i sie zastanawiam czy możliwe byłoby podmienienie głosów w DeI na te z EB, to by dodało modowi dużo klimatu i historyczności.
    Ostatnio edytowane przez misiek1205 ; 16-01-2015 o 20:01

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam forumowiczów. Tak sobie gram w DEI 1.02 i widzę duże różnice w balansie bitwy. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale kawaleria ma duże problemy ze zniszczeniem oddziałów miotających. Ogólnie to ciężko jest mi sie przyzwyczaić do nowego modelu walki, ale na pewno jest lepszy od vannili. No i coś jeszcze mi się przypomniało, mianowicie uważam że morale jest troche przegięte. Oddziały którym zostało np 30 woja z 300 dalej zawzięcie walczą. Czy tylko mi to przeszkadza?

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •