Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 273 z 273

Wątek: Star Wars - Gwiezdne Wojny

  1. #271
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Andor

    Ponoć jak na ostatnie dzieła filmowe spod znaku SW dość dobrze odebrany nawet przez "starą gwardię". Ze swojej strony, kolesia który nie ma takiego sentymentu do całego uniwersum mogę tylko napisać, że serial wydawał się taki mniej cukierkowy. Jako całość fabuła jednak nie za bardzo wciągnęła mnie. I niestety dotyczy to także głównego bohatera. Jeżeli przy poprzednim moim wpisie wprost napisałem, że Evan McGregor wyraźnie górował nad fabułą, to tym razem gość grający Cassiana był zupełnie nijaki. Z mojego podwórka - uśmiałem się gdy zobaczyłem kałachy i MG-34 .

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  3. #272
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Najbardziej przereklamowane uniwersum w historii kina, wypchane tandetą?

    Serio, zrobiono 3 niezłe albo dobre filmy. 3 totalnie przeciętne i potem to odgrzano robiąc 3 szmiry.

    Ale z jakiś względów, jest tyle fanbojów tej tandety, że moja głowa tego nie ogarnia. Ile razy można rozwalaćw ten sam sposób gwiazdę śmierci? Ile razy już rebelia ma być zniszczona ale oczywiscie cudem się ratuje? O tym, że imperator Palaptine sobie w lodzie trzyma armię krążowników floty to nawet nie wspomnę, bo ostatnia ostatnia część to debilizm czystej postaci.

    Tfu w star warsy.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  4. #273
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Tym razem słów kilka o Ahsoka. Właściwie powinniśmy pisać o serialu Sabine Wren bo to ona jest w centrum wydarzeń. Kompletnie drewniana aktorka ją gra, więc i cały serial taki jest. Nasza Ahsoka co prawda jest grana przez Rosario Dawson, którą kojarzę od Aleksandra ale to nie pomogło. Większość jej scen to skrzyżowanie rąk na piersiach i uspokajanie wszystkich wokół (bo zna scenariusz produkcji który nosi za paskiem). Pewnie to miał być stoicyzm albo inny przejaw jasnej strony mocy etc. Nie wiem, nie znam się. Byli też moi ulubieńcy - szturmowcy. Ktoś chyba tam do serca wziął ich plastikowy wygląd, więc tym razem ich trochę przybrudzili, tu i tam nalepili taśmy klejące. Ale dalej ich głównym celem w uniwersum to bezcelowe bieganie, włączanie tego czegoś co trzymają w rękach i co robi "pium, pium". Jedynie co trzymało mnie do końca serialu (prócz terroru większości damskiej w moim najbliższym otoczeniu) to zainteresowanie parą: Baylan Skoll i Shin Hati. Niestety, Ray Stevenson odszedł i tym samym ucięło się we mnie jakiekolwiek zainteresowanie kontynuacją tytułu.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •