Strona 24 z 36 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #231
    Pampa
    Gość
    Administracja nie zna własnego regulaminu. Proponuję go jeszcze raz przeczytać, jeżeli chodzi o NF.

    IX. Nie oddajemy głosów na banitów. Można jednak głosować na byłych banitów. Dlaczego więc na zajaca nie można było głoswać w SG?

    EDIT: Dobra moja wina, sugerowałem się głównie regulaminem z NF z 2015. Ale i tak mam skargę, dlaczego administracja nie bierze pod uwagę nominacji użytkowników? Mija się z celem wtedy głoswanie.

    EDIT 2: Mam nadzieję, że w ramach rewanżu, mogę się zwracać w ten sam sposób do Jaśnie Oświeconej Administracji?

    Bez tytułu.jpg
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 29-01-2018 o 09:29

  2. #232
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Akurat tytuł Jaśnie Oświeconego Administratora przysługuje tylko mi.


    Teraz nastąpi część fachowa gdzie forma wyrażenia zażalenia łączy się z analizą problemu.
    Rozumiem skąd ta zmiana z banitami, ale nie rozumiem po co ją wprowadzać. Jeśli chcieliście zwiększyć potencjalne pole i frekwencje, to obawiam się że nie przyniosło to oczekiwanego skutku. Przede wszystkim zabrakło podstawowych form reklamy na samym forum. Zwykła grafika, ogłoszenie, które informuje o takim przedsięwzięciu. Teraz nic. Cisza. Pustka. Jednym słowem: porażka. Ba! Niezrozumienie (bądź ignorowanie) faktu, że to forum jest osią całej społeczności, sprawia że takich ogłoszeń nie ma od dłuższego czasu. Jeśli nie mogłem zdobyć grafiki (moje umiejętności nie były na to wystarczające), to wstawiałem ogłoszenie. Tekst, odnośnik, wstaw i była namiastka. Dziwię się tym, którzy powinni to pamiętać, a szczególnie Legionowi który powinien to wiedzieć i o tym przypominać swoim młodszym stażem kolegom. Była mowa o tym, że kanał yt umarł, żalili się użytkownicy. Wystarczyło poprosić albo samemu wyprodukować krótką animację. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Wbijcie sobie do łbów, że wielu użytkowników, to tacy co wchodzą na chwilę przejrzeć ulubiony dział. Nic innego go nie interesuje, jak nie będzie globala, to nawet nie wejdzie w inne tematy. Na koniec ostatnia rada: weźcie się do roboty! Kilkanaście minut i dwa wykroczenia zraportowałem, a nie przejrzałem nawet piątej części tego co napisano od mojej poprzedniej wizyty, a wcale tego dużo nie jest.



  3. #233
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Samick proszę nie Raportować użyszkodników, potem taki nazbiera na bana, trzeba będzie zbanować, potem odbanować jak będzie dostatecznie długo jęczał, potem trzeba będzie zmieniać Zasady NF i Regulamin, coby byłego banity nie urazić, sam wiesz ile to wymaga roboty. Miej litość i oszczędź nawału obowiązków obecnej Administracji.
    Bo inaczej poskarżę się na Twe zachowanie!!

  4. Użytkownicy którzy uznali post NiemiłosiernySamarytanin za przydatny:


  5. #234
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Tak bardziej żartobliwie, ale w sumie z chęcią się dowiem, jak tam się ma sprawa z odznaczeniami za MP w Warhammera? Oczywiście mógłbym pisać do kogo trzeba na steam czy privie, ale pewnie dowiedziałbym się, że "na dniach". Nie chce się wam za bardzo, co nie?

  6. #235
    voitek
    Gość
    Zgłaszam skargę na całą administrację z przyległościami za to, że zniknęła mi moja ranga nadana przez Marata lata temu.

  7. #236
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Pyrrus89 - Jak nie chce Ci się napisać do mnie na steam i spytać to oczywiście rangę będziesz miał w pięć minut, poczekaj chwilę. Nad unikatowymi odznaczeniami pracujemy z Sarą cały czas (możesz do niej napisać) i Twoje zażalenie, że "nie chce nam się za bardzo" jest po prostu chamskie i nie na miejscu.

    Voitek - Napisz do mnie na pw. Naprawimy to zaraz.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. #237
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Turku, po prostu na tyle się już znamy, iż wiesz dobrze, że jeśli Ci tego na forum nie napiszę, to nas "olejesz". Obawiam się tylko, że Wasze prace z Sarą mogą nie przynieść owocu przed najbliższymi świętami. :/ Moje "zażalenie" było żartobliwe(co podkreśliłem) i sugerowałem się też po troszę Twoją opinią, że nie ma co na multi robić i nadliczbowych rąk do pracy można się pozbyć. Bez nerwów.

    Edit: O, już jest.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  10. #238
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    To skandal że policzono mi bana sprzed 7/8 lat (we wcześniejszych edycjach Konkursu liczył się tylko ostatni rok) ale to dlatego żeby inni mogli coś wygrać


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  11. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  12. #239
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mnie zaczyna niepokoić coraz szersza cenzura na forum. Zaczęło się od znikających postów, teraz znikające nominacje w NF, a potem my zaczniemy też znikać? Nie rozumiem dlaczego zgłoszone zgodnie z regulaminem kandydatury nie przeszły dalej. Na przykład w Najlepszej Inicjatywie (konto Pampy), albo Najlepszym Temacie (Loża Szyderców) pan cenzor nie dopuścił ich do dalszego etapu na zasadzie "bo nie". Chyba o to chodzi w tych Nagrodach, żeby użytkownicy wybrali najlepszą opcję niezależnie czy jest mniej lub bardziej poważna i czy podoba się ona Administracji, zakładając że nie łamie regulaminu.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  13. Następujących 3 użytkowników podziękowało Chaak za ten post:


  14. #240
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Ja nie rozumiem w ogóle dlaczego byli banici nie mogą zdobyć SG. Bo co? Bo jesteśmy rudzi? Bo jesteśmy gorsi?


    Stary nick:kujon333


  15. Następujących 2 użytkowników podziękowało Presidente za ten post:


Strona 24 z 36 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •