Strona 4 z 36 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 360

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #31
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Zwłaszcza, że moim zdaniem Pampa mimo wszystko nie zasłużył na degradację. Dobrze trzyma Agorę, pisze recenzje i ogólnie się przysłużył forum.

    Niech żyje Gwardia!

  2. Użytkownicy którzy uznali post Lwie Serce za przydatny:


  3. #32
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Niektóre działy jak choćby - Twórczość forumowiczów - są nie obsadzone.
    No bo w twórczości forumowiczów użytkownicy to tylko mięsem rzucają


    Stary nick:kujon333


  4. #33
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    To fakt, przysłużył się forum, ale zachowania jego wobec mnie mu nie wybaczę i za to powinien zostać ukarany chociażby upomnieniem/ostrzeżeniem. Nie winien się tak zachowywać wobec innych użytkowników np. mnie, wyłącznie przez 'kolorek'.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #34
    Tęczowy Bazyliszek Awatar Elizabeth
    Dołączył
    Mar 2014
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 13 podziękowań w 6 postach
    To i ja coś dodam.
    Czat odwiedzam często i jakimś dziwnym trafem nikt inny nie odczuwa ucisku. Większość czasu to trolowanie i żarty, ale te żarty się kiedyś kończą. Na jawnym obrażaniu innych. I nie mówcie mi, że tak nie jest, bo wydaje mi się, że użytkownicy którzy wchodzą na czat (czy w ogóle na forum) po 5 lat nie mają i wiedzą co to jest szacunek. Zresztą granica odpowiednich treści czy wypowiedzi jest mocno przesunięta. Nie oszukujmy się, ale sami też jesteście prowokatorami. Pampa tym prowokacjom ulega i to jest błąd. Mam wrażenie, że wybraliście go sobie na "kozła ofiarnego". Nie mówię, że jest całkowicie bez winy, bo nikt nie jest w zaistniałej sytuacji, ale z boku tak to właśnie wygląda.

    BTW Widziałam dzisiaj dokładnie "żarty" przekraczające granicę dobrego smaku a następnie pod wpływem (tak mi się wydaje) strachu nastąpiła edycja wypowiedzi. Jak to nazwać? Prowokacja i ucieczka?
    Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Jaskier, Pół wieku poezji

  6. Następujących 6 użytkowników podziękowało Elizabeth za ten post:


  7. #35
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Tak naprawdę Pampa zawinił swoim złym nastawieniem do multiplayer i czasem za mocno oceniał ten tryb gry, wdając się także w dyskusje z np. Arroyem co prowadziło do nazwijmy to delikatnie - sprzeczek. A wiadomo, jeden dogryzie, drugi się odgryzie. Efektem powstała taka sytuacja spotęgowana tym że Pampa czasem dał się wyprowadzić z równowagi, podczas takich sprzeczek. Czego robić nie powinien ale tu jest jego jedyna wina.

    Niech żyje Gwardia!

  8. Następujących 3 użytkowników podziękowało Lwie Serce za ten post:


  9. #36
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elizabeth Zobacz posta
    To i ja coś dodam.
    Czat odwiedzam często i jakimś dziwnym trafem nikt inny nie odczuwa ucisku. Większość czasu to trolowanie i żarty, ale te żarty się kiedyś kończą. Na jawnym obrażaniu innych. I nie mówcie mi, że tak nie jest, bo wydaje mi się, że użytkownicy którzy wchodzą na czat (czy w ogóle na forum) po 5 lat nie mają i wiedzą co to jest szacunek. Zresztą granica odpowiednich treści czy wypowiedzi jest mocno przesunięta. Nie oszukujmy się, ale sami też jesteście prowokatorami. Pampa tym prowokacjom ulega i to jest błąd. Mam wrażenie, że wybraliście go sobie na "kozła ofiarnego". Nie mówię, że jest całkowicie bez winy, bo nikt nie jest w zaistniałej sytuacji, ale z boku tak to właśnie wygląda.

    BTW Widziałam dzisiaj dokładnie "żarty" przekraczające granicę dobrego smaku a następnie pod wpływem (tak mi się wydaje) strachu nastąpiła edycja wypowiedzi. Jak to nazwać? Prowokacja i ucieczka?
    Dokonałem podobnej we wnioskach analizy problemu - nie dano mi wiary. ;(



  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Samick za ten post:


  11. #37
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A ja mało piszę na czacie, prawie nie zaglądam do Agory i żyję jak panisko.
    Z nikim się nie kłócę.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  13. #38
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Jest sens dalej dyskutować? Awantury, spiny, kłótnie ciekawa to sprawa, ale na pewno Pampa nie zawinił na tyle żeby usuwać go ze stanowiska. A wyprowadzić z równowagi można każdego człowieka, stało się.

    Wyrażam absolutny sprzeciw w tym wniosku. Z jednoczesną prośbą do Pampy, by więcej nie wdawał się w niepotrzebne dyskusje, mogące się skonczyć wiadomo jak.

    Niech żyje Gwardia!

  14. Następujących 5 użytkowników podziękowało Lwie Serce za ten post:


  15. #39
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elizabeth Zobacz posta
    Pampa tym prowokacjom ulega i to jest błąd. Mam wrażenie, że wybraliście go sobie na "kozła ofiarnego". Nie mówię, że jest całkowicie bez winy, bo nikt nie jest w zaistniałej sytuacji, ale z boku tak to właśnie wygląda.
    Biedaczysko... Jak można tak szkalować przykładnego, rzetelnego i uczciwego moderatora. Proponuję przykładnego osta dla walda i arroyo którzy odważyli się powiedzieć złe słowo o biednej pampie.

    A skoro sezon na skargi w pełni to też sobie złoże skargę... i to nie na byle kogo, bo na samicka, dlatego z obawy o stan mojego konta na tym forum chciałbym prosić pozostałe władze portalu o objęcie mnie programem ochrony świadków, więc nie powiem na ten temat nic więcej dopóki nie zostanie mi zapewniona nietykalność

  16. Następujących 2 użytkowników podziękowało ( ͡º ͜ʖ ͡º) za ten post:


  17. #40
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Wybobrak, szczerze. Nudzi Ci się? Bo piszesz takie farmazony że aż się czytać nie chce.

    Niech żyje Gwardia!

  18. Następujących 4 użytkowników podziękowało Lwie Serce za ten post:


Strona 4 z 36 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •