Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Stainless Steel Mod - Gdzie pobrać

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Stainless Steel Mod - Gdzie pobrać

    Kupiłem sobie niedawno Medievala 2 i chciałem zainstalować jakiegoś moda tylko,że w 2014 r. żaden serwis downloadowy nie chce mi tego pobrać. MegaUpload się wyłącza,a reszta pisze,że folderu,który chce ściągnąć już nie ma :c Czy ma ktoś może DZIAŁAJĄCY mirror do pobrania SS 6.3 + Patcher ?

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Patrz post nr 1 tam masz namiary na posty Marengo, i linki aktualne w nich.

  3. #3
    Łowczy Awatar hummels
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    113
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Wbiję się w temat z pytaniem aby nowego nie zakładać. Mam kilka lat na kompie zainstalowanego SS 6.4 i planuję wrócić teraz na dłużej i pograć może nawet kilka kampanii. Poczytałem trochę i zobaczyłem, że w tym czasie co nie grałem to były robione i chyba nadal są robione jakieś submody i fixy do SS 6.4. Do tego instrukcja instalacji aby uniknąć crashy. Ja instalowałem dawno nie patrząc gdzie, więc mam grę w Program Files. Teraz się zastanawiam czy powinienem powgrywać te fixy i grać na tym co już mam czy pousuwać wszystko i od nowa grę i resztę instalować? Trochę mi tego szkoda bo to trochę czasu zajmie i w sumie nie wiadomo czy to nie pogorszy bo słyszałem, że dalej po tych fixach niektórzy mają crashe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •