Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 193

Wątek: Might and Magic: Heroes VII

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Osłodzę Ci - tej gry nie robi studio od bardzo średniawej Heroes VI (6/10 u mnie), a twórcy dodatku Cienie Mroku i Might and Magic X - także sądzę, że będzie daleko jej od poziomu gniotu.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Podczaszy Awatar Dyktator
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    506
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    także sądzę, że będzie daleko jej od poziomu gniotu.
    To, że robi to inna ekipa, nie znaczy od razu, że będzie lepsze. Według mnie niepotrzebnie aż tak się napalasz na tą grę i robisz sobie za duże nadzieje Lepiej poczekać na konkrety. H6 też się świetnie zapowiadała na takim etapie produkcji ..

  3. #13
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie całkiem, widać było już w becie VI, że były tylko 4 zasoby, a tu wygląda to konkretnie. Jestem wielkim fanem serii i mam praktycznie każdą z części, żadna mnie jednak nie zawiodła (racja, były słabsze części, ale każda z nich miała wytłumaczenie).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #14
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Nie wiem po co tu zaglądam, bo V część mi się nie podobała, a o VI nawet nie warto wspominać. Słabość do serii chyba.

    O ile wybór między elfami jasnymi i krasnoludami jest dla mnie oczywisty na korzyść miłośników lasów. Tak wybór między lochem a diabłami jest ciężki.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #15
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    Do grywalnych frakcji będą należeć z całą pewnością: Przystań, Twierdza, Akademia, Nekropolia oraz 2 zwycięskie z głosowań,
    Ciesze się z powrotu Akademi w VII powinni być.Poprawcie mnie jeśli się mylę ale nawet w fabule VI wspominano o tej frakcji.( dawno nie grałem)
    Pierwsze głosowanie dotyczy wyboru pomiędzy Sylvanem a Fortecą,
    Osobiście wolałbym powrót krasnoludów jeśli już trzeba wybierać.
    Bardziej podobała mi się ich mechanika i wygląd w V,a przy okazji dostalibyśmy magię runiczną.
    Drugie głosowanie będzie prawdopodobnie dotyczyło wyboru pomiędzy Inferno a Lochem,
    To jest już niepojęte.Zaraz wytłumaczę dlaczego:
    1.Brak Inferno
    Frakcji-antagonisty nr.1 serii...(Nie licząc Nieumarłych).
    To prawie tak jakby z Heroes wyrzucić Przystań,albo Nekropolię.
    Chciałbym powrotu Lochu ale jeśli już będzie mogliby dadć kilka jednostek z III.
    Np. wybór: troglodyci/zwiadowcy.
    Takie połączenie jednostek z części III i V.
    Po za tym zastanawiam się jaka frakcja ma być antagonistom tej części, zwłaszcza jeśli odeślą demony na emeryturę.
    Może otrzymamy nową frakcje i to byłby jakiś plus usunięcia Inferno.
    Najbardziej jednak chciałbym zobaczyć powrót frakcji bagien z III(Cytadeli).
    Nie wiem dlaczego z tej frakcji po 1 części zrezygnowano.
    Ekrany miast będą jako animowane plansze 2D,
    Byle tylko było widać na nich zbudowane budynki.

    Zaimplementowany zostanie nowy system "flank" - zadawanie obrażeń z boku lub tyłu wrogiej jednostki będzie wyżej premiowane,
    Część obiektów na mapie przygody będzie "modyfikowalnych" - np. most, który możemy zniszczyć,
    Ciekawe, miejmy nadzieje ,że dobrze wyjdzie w praktyce.

    Będą występowały: 4 klasy bohaterów i 8 jednostek na miasto,
    Czempionów w mieście będzie dwóch - trzeba będzie wybrać które siedlisko zbudujemy (rozwiązanie na wzór z HoMM IV),
    Te zdania są troche dziwne.Oznacza to pamietajac jak liczono jednostki np. w V, że:
    1. jest 8 poziomów jednostek + ew.ulepszenia i alternatywny budynek=czyli do 32.
    2. Dosłownie 8: czyli 4 poziomy jednostek bez ulepszeń,trzeba pamiętac o alternatywnym budynku= straszna bieda.

    Do gry powrócą gildie magów
    Największy plus, o ile tego nie spartaczą.

    Ogólnie moje ważnienia narzazie są dobre i czekam na premierę.
    W sumie VI część nie była by taka zła , gdyby nie Confux Czy to coś ogóle da się uruchomić podczas gry?

  6. #16
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Parę ciekawych rzeczy jest, jak np. flankowanie czy gildie magów, ale jednak jestem sceptycznie nastawiony, po znakomitej trójce żadna część nie potrafiła mnie nawet w połowie tak przyciągnąć, wprowadzano coraz to gorsze zmiany, które niweczyły inne ale te korzystne względem części trzeciej.

    Niech żyje Gwardia!

  7. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie ma co narzekać, nawet jak byłoby najgorszym ścierwem (czyt. I część Heroes - dla mnie, za mało trochę to było, mimo rewolucyjności), jako fan serii kupię i tak tę część.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=FJJZQqcRHng - nowy wywiad z głównym producentem Heroes VII. Gra będzie korzystać z silnika, na którym stoi Heroes VI, lecz będą stawiać na świetną optymalizację. Mały wycinek z wiadomości z forum tawerny Heroes:
    Julien potwierdza to, o czym wszyscy mówili - Heroes V był klasycznym HoMM w 3D, Heroes VI było częścią, gdzie wprowadzono wiele innowacji i nie każda przypadła do gustu fanów. Dlatego Heroes VII będzie powrotem do korzeni z zachowaniem (nielicznych...) nowości, które w H6 się sprawdziły. Ile z tego okaże się prawdą? Zobaczymy...
    Strzelam jednak, że będzie ponownie ołtarz życzeń z żetonami rodowymi (lecz myślę, że będzie inaczej działać) - swoją drogą to było coś świetnego w Heroes VI.

    PS. Dodam, że trzecia część mnie niezbyt zainteresowała (tylko kampanie Tarnuma i Cień Śmierci były świetne). Wolę zdecydowanie IV i V.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 17-08-2014 o 12:00

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #19
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nowa garść plotek odnośnie Heroes VII - UWAGA! Nie są to potwierdzone informacje:
    - Przystań to Księstwo Wilka (nie tak jak w H6, Księstwo Gryfa)
    - Kampanijny bohater - Iwan, ma otrzymać "ekskluzywnie" pewne jednostki - np. Gryfy. Podobna sytuacja ma mieć miejsce w przypadku Sheymusa, którego bliżej jeszcze nie znamy
    - Powrócą bossowie
    - System reputacji i bronie rodowe najprawdopodobniej wypadają
    - Nekromancja i leczenie będą działać podobnie jak w H1-H5 - leczenie nie będzie wskrzeszać.
    - Niektóre frakcje zostaną przeniesione (?) z Heroes VI, inne (jak Akademia, czy Sylvan) stworzone od podstaw)
    - Prawdopodobne jest powstanie dodatków do gry w związku z dalszą popularnością serii i gotowymi już projektami innych frakcji

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #20
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    - System reputacji i bronie rodowe najprawdopodobniej wypadają
    W sumie gdyby zostawili system reputacji to niebyły aż taki problem,sam w sobie nie był taki zły.Ale mimo wszystko dobrze ,że go być może usunąć z powodu farmienia nieumarłych nekropolią , o ile nekromancja będzie działać np. w V.Przez reputacje mogło by dochodzić do sytuacji ,że nekromancji byliby skazani na bycie złym chyba ,że ktoś uparł by się na nie korzystanie z nekromancji.
    Ciesze się ,że z powodu usunięcia broni rodowych, skoro jeden z elementów confluxa może zostanie usunięty to może i jego usuną.

    - Nekromancja i leczenie będą działać podobnie jak w H1-H5
    Byle nie nekromancja z podstawowej V trochę dziwne było ,że nekromanta może wskrzeszać tylko szkielety.Najlepiej chyba żeby nekromancja była oparta o system z ,,dzikich hord".

    -
    Niektóre frakcje zostaną przeniesione (?) z Heroes VI
    Prawdopodobnie chodzi o podobne modele jednostek ,albo o ich nowe rodzaje z VI.

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •