Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 199

Wątek: Pytania i odpowiedzi dotyczące mistrzostw

  1. #21
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    735
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Wystarczy dodać zapis, aby gracze z tego samego klanu rozegrali swoje bitwy w pierwszej kolejności i po problemie

  2. #22
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Nie wiem jak pozostali moi koledzy z grona sędziowskiego ale ja nie zamierzam faworyzować graczy klanowych ( mimo że sam nim jestem ). Żadnych rozstawień i innych wynalazków - po prostu będzie losowanie. Jak przydzieli 4 graczy klanowych do jednej grupy - trudno takie życie Co do uwagi Piterusa - to będzie standardowy komunikat w każdej grupie w której będą gracze z tego samego klanu.

    http://www.aschool.us/random/random-pair.php

    Taka fajna stronka - możecie sobie po symulować rozpiski z tych co się już zapisali

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  3. #23
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zawsze tak było, że z tego samego klanu grali na początku. Jednak pamiętajcie, że jest to losowanie. Jak los podyktuje za pierwszym razem tak będzie. Przewidziany jest stary, sprawdzony system miski i karteczek. Na dodatek, żeby nie było żadnych wątpliwości co do uczciwości losowania będzie nagrany filmik z niego.

    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #24
    Asuryan
    Gość
    Wolę upewnić się co do ha. Wchodzą tylko w limit strzelców, czy zarówno w limit strzelców jak i kawalerii?

    EDIT:
    Dzięki, po ostatnim Czwartku z Antykiem miałem wątpliwości.

  5. #25
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Wolę upewnić się co do ha. Wchodzą tylko w limit strzelców, czy zarówno w limit strzelców jak i kawalerii?
    HA - wchodzą w limit strzelców. Nie mają wpływu na limit kawalerii. Tzn. biorąc 4 HA ograniczasz swój limit łuczników i innych strzelców do 2. Kawalerii walczącej wręcz nadal możesz wziąć 6 sztuk

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  6. #26
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Jazda szturmowa też wchodzi w ten limit 6 jazdy.

  7. #27
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Widzę, że sporo kontrowersji wzbudza losowanie.

    Zdecydowaliśmy więc, że losowanie będzie streamowane na żywo na twitch.tv - każdy będzie miał do niego wgląd.

    Nie znam jeszcze dokładnej daty kiedy będzie streaming ale poinformuje o niej odpowiednio wcześniej - najprawodpodobniej w grę wchodzi przyszła Niedziela lub Poniedziałek w okolicach godz. 22:00. Komentował będę ja oraz Legvan (który także będzie stremował to wydarzenie).

    Mogę też powiedzieć, że będzie ono wyglądało inaczej niż losowanie Wielkiego Turnieju Trawki.


    Zgadzam się w 200% z DonVegą - nie będzie żadnej formy faworyzowania i specjalnego traktowania graczy klanowych.

    Losowanie i tyle.


    Cytat Zamieszczone przez wybobrak Zobacz posta
    Jazda szturmowa też wchodzi w ten limit 6 jazdy.
    Tak - każda jazda poza strzelecką wchodzi w ten limit. Wyjątkiem jest też generał Rzymu.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  8. #28
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    I Kartaginy...

  9. #29
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Z tą Kartaginą to nie taki hp siup - bo jak ktoś ma DLC Hanibala ma tego lepszego genka a on już wchodzi w skład limitu kawalerii . Ale jak ktoś nie ma tego DLC to go nie ma ( tak mi się wydaje )
    Ostatnio edytowane przez DonVega ; 07-10-2014 o 01:55

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  10. #30
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    General liczacy 30 ludzi = problem rozwiazany
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •