Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Shogun 2 (gra, DLC, książka) - gdzie kupić?/ kto sprzeda?

  1. #11
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Niektórzy ( w tym ja ) zwyczajnie lubią płacić za rzecz materialną. Zwłaszcza jeśli ktoś lubi zbierać i ma półkę pełną gier, która może się o takową powiększyć, ale tak. Nie ma różnicy czy kupi się grę w wersji pudełkowej i cyfrowej.
    Popraw podpis

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    He, he no dobra, pewnie trzeba się będzie przyzwyczaić do nowoczesności. Być może następne części już tylko w necie będą miały premierę. rozumiem, że nikt nie słyszał o dodrukach, zatem kupić trzeba wersję sieciową. Kolejne pytanie o " rise of the samurai", czy żeby grać w tą kampanię sprzedawaną osobno, trzeba mieć wersję podstawową?( taki opis znalazłem na jednej z aukcji) bo " upadek samurajów" działa bez podstawki? I czy oprócz tych dwóch ww. kampanii, jest jeszcze jakaś duża kampania dodatkowa do gry, czy już tylko klan-packi?

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    RotS wymaga podstawki, FotS jest samodzielny. Poza nimi są trzy DLC z nowymi klanami i chyba dwa z jednostkami.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #14
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Do samego Zmierzchu Samurajów jest kilka dodatków z frakcjami, wadą jednak jest brak jakichkolwiek różnic w tych frakcjach. Ot takie skoki na kasę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #15
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Pliki z płyty da się wyciągnąć, niech się niby "zainstaluje" gra z płyty, potem trzeba przegrzebać czeluście folderu Steama (te foldery z cyferkami i losowymi literami) i tam można znaleźć pliki z płyty zainstalowane. Potem tylko wystarczy zatrzymać pobieranie, wkleić te pliki tam, wznowić download i tylko patche się pobiorą. Powinno podziałać. (Ja nie sprawdziłem tego tak do końca bo u mnie Shogun 2 miał jakieś durne problemy z Flash Playerem... ). Jeśli chodzi o wypowiedź Sapiensa.

  6. #16
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    @Arroyo
    Wypisałem tylko DLC do podstawki, bo FotSowe frakcje są tak lipne, że najlepiej zapomnieć, że istnieją. Zamiast dodawać nowe jednostki, część zabiera, te które mamy dostępne w podstawowych frakcjach, także interes życia normalnie.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. #17
    Wojski Awatar gpr
    Dołączył
    Jun 2011
    Lokalizacja
    Duża wieś pośrodku Polski
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zastanawiam sie nad zakupem nowego Gamebooka Shoguna 2 za 20zł.
    Skoro w tym gamebooku jest wersja stream która potrzebuje internetu to do jakiego celu go potrzebuje?
    Kupie, wsadzę płytkę do nagrywarki i co dalej?
    Będzie normalnie instalować tyle że poprosi o połączenie z internetem w celu potwierdzenia czy może zacznie ściągać ileś tam gigabajtów danych i potrwa to hoho czasu?
    Pierwszy raz mam do czynienia z czymś takim.
    Nasza kultura pochodzi od jednej z najbardziej zacofanych cywilizacji świata. :-(

  8. #18
    Wojski Awatar szrama86
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Opole
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach
    Nie rozumiem po co pudełkowa, skoro i tak będzie musiał ściągać całość z sieci gdyż na przestrzeni miesięcy gra została praktycznie cała zmieniona (pliki gry zostały zmienione po patchach). Posiadam wersję pudełkową i nie można skorzystać z płyt z powodów, które podałem wcześniej. Reasumując kupno wersji BOX na tym etapie jest zupełnie nieopłacalna.

  9. #19
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja tam lubię ulubione gry trzymać na półce, a z wersją cyfrową nie jest to łatwe.

    Wydaje mi się, że wersja z Gamebooka jest już po uaktualnieniu plików, więc można instalować z płyty, bo raczej nie wrzucaliby starej wersji. Internet jest potrzebny do zarejestrowania gry i pobrania patchy, a gra z płyty instaluje się szybciej niż ściąga.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  10. #20
    sadam86
    Gość
    Chyba że była jakaś wznowiona edycja, ja mam gamebooka z shogunem 2 z grudnia 2013 i instaluje z płyty tylko 70 mb, a resztę pobiera. Rozczarowany tym napisałem do pomocy technicznej cdp.pl i otrzymałem odpowiedź że po zmianach plików na steam niestety wersja z płyty się nie instaluje. Cdp napisało do CA w tej sprawie, ale CA nie zamierza nic z tym zrobić więc gry pudełkowej nie polecam.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •