Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 267 z 267

Wątek: EBII 2.3 Dyskusja ogólna

  1. #261
    Podczaszy Awatar buger13
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    690
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    37
    Otrzymał 34 podziękowań w 20 postach
    Witam, dla zainteresowanych wydano aktualizację Europa Barbarorum II 2.35A
    Więcej informacji w linku poniżej:
    https://www.twcenter.net/forums/showthread.php?810596-Announcement-Europa-Barbarorum-II-2-35A-released!
    Linki do pobrania:
    https://gofile.io/d/xPawlW
    lub
    https://drive.google.com/file/d/1-lK...ew?usp=sharing
    Pozdrawiam

    "Energia umysłu jest esencją życia". - Arystoteles

  2. Użytkownicy którzy uznali post buger13 za przydatny:


  3. #262
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Dawno nie grałem w EB2, wgrałem nową aktualizację i czy jednostki były tak tanie w utrzymaniu?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #263
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Mam problem. Mam grę z CD. Na wersję Goleden Edition wgrałem mod EB2.35. Instalacja przeszła jak należy. Po włączeniu jednak wywaliło mnie na pulpit. Nie przejąłem się tym, bo podobno tak za pierwszym razem może się zdarzyć, ale za drugim razem zdarzyło się podobnie. Itd. Przy czym po kliknięciu na plik inicjujący grę pojawia mi się czarny ekran (co samo w sobie jest normalne) a na nim informacja, że brak pliku export_buildings.txt.strings.bin w folderze date/text. I rzeczywiście, po sprawdzeniu, rzeczonego pliku tam nie było. Zainstalowanie go tam nie było problemem (z wypakowanego do osobnego folderu modu), ale przy ponownym uruchomieniu znów wywaliło mnie na pulpit i znów pojawiła się informacja o barku tegoż pliku. Za kolejnym razem - znowu. Generalnie coś (?!) systematycznie likwiduje mi ten plik przy próbie uruchomienia gry. Przeinstalowałem moda już chyba z pięć razy i każdym dzieje się to samo. Dwa albo trzy razy udało mi się nawet grę uruchomić. Ale po wyłączeniu i włączeniu ponownym wszystko prędzej czy później się powtarza.
    Nie mam pojęcia co robić. Ktoś wie co by to mogło być?

    Chyba nie ma z tym nic do czynienia Steam? Miałem go zamontowanego, ale wyinstalowałem po tym gdy M2TW na steamie nie miało plików inicjujących grę do modów. Co prawda znalazłem patch Gigantusa który to naprawiał, ale z kolei pliki startowe nie działały gdy byłem niezalogowany w Steamie. Generalnie steam to dno w moim głębokim przekonaniu, więc go ostatecznie wyinstalowałem. Ale może to jest przyczyna tego, że systematycznie psuje mi się mod EB2.35? Tak sobie spekuluję, bo już sam nie wiem. Wcześniej nie mogłem zainstalować M2TW z płyty - komputer blokował mi instalację bez wyjaśnienia. Na szczęście miałem nagraną grę na przenośnym dysku, więc stąd ją zainstalowałem. Ale moda zainstalować już nie jestem w stanie. A raczej jestem, ale tak zainstalowany mod nie działa.

    Czy ktoś miał podobne problemy? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
    Dodam, że M2TW zainstalowałem sobie z przenośnego dysku razem z kilkoma innymi modami (PDER, Last Kingdom, XL i parę innych) i wszystkie chodzą.

  5. #264
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Antywirus?

  6. #265
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    G Date. Inne gry puszcza. M2TW - nie. Poza tym z montażem jakoś sobie poradziłem (przegrałem z przenośnego dysku). Więc tu akurat problemu nie mam.
    Problem w tym, że mi ten plik likwiduje ( export_buildings.txt.strings.bin w folderze date/text ). Za każdym razem. Wklejam - też likwiduje. Co to może być?
    Dodam, że na przenośnym dysku mam wersję 1.2 i mogę w nią grać. Ktoś ma jakiś pomysł co to może być?
    Ostatnio edytowane przez Napoleon7 ; 27-07-2021 o 20:33

  7. #266
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Mi w innym modzie steam podmieniał pliki z katalogu text. Wkurzało mnie to, bo pracowałem nad spolszczeniem tysiące godzin i nie interesowała mnie wersja inna niż moja. Więc zainstalowałem wersję zwykłą, z płyty DVD. No ale żeby usuwał to nie wiem, aż tak chyba nie miałem.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #267
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •