Zobacz wyniki ankiety: Ulubiona nacja

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Życie

    5 16.13%
  • Natura

    3 9.68%
  • Ład

    4 12.90%
  • Śmierć

    4 12.90%
  • Chaos

    8 25.81%
  • Siła

    7 22.58%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Heroes 4

  1. #1
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Heroes 4

    Co myślicie o poszczególnych frakcjach. Wiem że ta część H. nie jest za popularna wśród graczy, efekty czarów np. Armagedonu to poprostu śmiech Jedyna ciekawa opcja to możliwość walki samym bohaterem oraz wybór besti które będziemy rekrutuwać.
    Dla mnie najbardziej ulubiona frakcją jest Śmierć (ah tan nekromata oraz Siła ( nie ma bata na dobrego barbarzyńce w pojedynke zjada smoki na sniadanie . Ciekawa magia dysponuje Natura ( Wysyłamy przywołane istoty, te niszcza bramę, komputer głupiej i zamek jest nasz bez strat . Ja z magią śmierci preferuje naturę. Wraz z kolejnym levelem natury nekromata może przywoływać w swoje szeregi poczawszy od chochlikow az po diabły
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    Nie gralem w H4 ale w H3 i H5 wg.mnie najlepsza gra z tej serii to oczywiscie H3 niewiem jak rozdzielone sa nacje w H4 ale wg.mnie to chaos (chyba chodzi o lochy i podziemia) oraz natura (chyba elfy)

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    Dla mnie Chaos. O ile czegoś nie pomyliłem, to bohater bodaj czarnoksiężnik pięknie kopie swój pocisk podczas ataku dystansowego
    No i najważniejsze, moje ukochane czarne smoki!

    A.K.A. Askorti

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    Czyli dobrze myslalem (Chaos górą!)

  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    H3 => Rampart, Tower, Nekropolis, Fortress, Stronghold, Castle. Łatwiej będzie który mi się nie podoba - Żywiołów.
    H4 => Natura, Ład, Siła reszta do piachu. Kampanie były fajne w 4, cała reszta - nie.
    H5 => Tylko ten z Elfami mi się podobał. Ogólnie porażka. Niewiele lepszy od 4.

    Najlepsze zamki miał Heroes 3. Szczególnie Rampart mi się podobał w klimatach (piękny krajobraz. Sielankowy, ale licząc, że w tym zamku powinny być nimfy (są w Żywiołach, co jest dla mnie nieporozumieniem) to jakie możliwości dla zdobywcy kobiecych serc.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  6. #6
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Heroes 4

    zgadzam sie, ilość map H5 jest porażająca... graficznie wygląda świetnie, oblężenie palce lizać. Tylko statystyki nie których jedn. sa albo za niskie albo za duże. Dla mnie tam najlepsza nacja była nekropolis, można było szybko mieć 1k szkieletów
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    Zauważcie jednak, jak w H5 wyglądały zamki w środku - dla mnie genialnie, wielkie fortece pełne szczegółów, z przyjemnością oglądałem je ze wszystkich stron.

  8. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Zauważcie jednak, jak w H5 wyglądały zamki w środku - dla mnie genialnie, wielkie fortece pełne szczegółów, z przyjemnością oglądałem je ze wszystkich stron.
    Mnie właśnie one irytowały. Musiałem "obkręcać" jak debil to miasto żeby budynek znaleźć ;x
    W HIII było to znacznie fajniejsze, te miasta były takie klimatyczne, zwłaszcza Necropolis + muzyka. uuuuh

    A.K.A. Askorti

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    Jak widać, najciekawsze rozwiązania i tak znajdą swoich przeciwników. Choć z tym budynkiem dowaliłeś, tak jakby nie było skrótów na dole :roll:

  10. #10
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes 4

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Jak widać, najciekawsze rozwiązania i tak znajdą swoich przeciwników. Choć z tym budynkiem dowaliłeś, tak jakby nie było skrótów na dole :roll:
    Ale ja wolę klikać na pojedyncze budynki I moim zdaniem to wcale nie jest ciekawe rozwiązanie bo moim zdaniem klimat jest gorszy No i fakt, że bodaj wszystkie miasta są teraz w formie wieży Jak już, to część powinna być tak a część tak, a nie wszystko na jedno kopyto

    A.K.A. Askorti

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Company of Heroes 2
    By fenr1r in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 29-01-2017, 15:41
  2. Heroes III
    By Gravi in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 166
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 22:29
  3. DLC - Saints and Heroes
    By Chaak in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-10-2012, 14:49
  4. Might & Magic: Heroes VI
    By voitek in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 20:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •