Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 194

Wątek: [FLC] Imperator Augustus - Campaign Pack

  1. #11
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    KLA-uprzedziłeś mnie z tą ospreyowską grafiką! A więc na bank Syrakuzy z murami, tylko czy wtedy one jeszcze były coś warte? W podstawce mogliby to zmienić.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  3. #12
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dumnorix Zobacz posta
    Z Icenami dziwnie trochę... ale szanse na nową frakcję brytyjską spadają bo jak by miała być to by ją tutaj udostępnili.
    Będzie frakcja dodana brytyjska, to prawie pewne. W Caesar in Gaul tylko Nerwiowie byli w mini-kampanii z nowych frakcji, jednak na głównej mapie doszły takie frakcje jak Galaci i Bojowie. Tutaj wg mnie jest już prawie pewne, że skoro Icenowie w mini-kampanii to inne brytyjskie i pewnie germańskie będą w głównej. Muszą dodać coś do głównej, bo zawsze dają po 3 (+ 1 jako FLC) przy każdym campaign i faction packu. Skoro wiemy, że jako FLC jest Armenia, a jedną z 3 - Markomanie to nie znamy pozostałych dwóchch, ponieważ te grywalne z mini-kampanii są już w grze, a inne nie istnieją w głównej kampanii.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. #13
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Z drugiej strony niezależny Egipt daje pole do popisu w rozgrywaniu przez niego stronnictw rzymskich ku własnym interesom i korzyściom! Naprawdę fajnie się zapowiada!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #14
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jest to sprytne rozłożenie frakcji grywalnych. Poza 4 frakcjami rzymskimi mamy wyłącznie grywalne darmowe frakcje. Przykładowo są tam Getowie, ale Traków nie ma. Sprytnie to rozegrali. Nie dali w kampanii ŻADNEJ frakcji, która była grywalna w którymś z płatnych DLC, żeby nikt ich nie zsykał bez kupienia. "Chcesz np. Odrysów, kupuj DLC. Nie dostaniesz ich przez darmową kampanię".
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A ja zagram Lepidusem lub Markomannami. Spróbuję czegoś nowego ^^

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #16
    Chłop Awatar Dumnorix
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Tak tak, rozumiem ten mechanizm z Cezara i frakcjami. tyle że jak dadzą już brytyjska to czemu nie dali jej tutaj tylko na głównej, no ale nie ważne... mogliby kilka jednostek brytom dać, strzesców w szczególności. Ale też w takim razie to wyklucza dlc z powstaniem Boudiki.

    Ogólnie zastanawia mnie taka ilość frakcji rzymskich. one na pewno w jakimś sensie mogą sie od siebie różnić. a moze zrobią tak, że grajac na multi będzie jakaś przekombinowana frakcja rzymska w innym kolorze z innymi jednostkami. Tyle że to już by było fajniejsze przy pojawieniu sie bizancjum. no nic... zapowiada się ciekawie

    Zająć egipt szybko no nie wiem, jak po drodze pewne będzie wkurzać armenia i partia i inne kraje. właśnie po to jest osobno zeby bawić się w dyplomację. aczkolwiek tekst "niby czemu niezależni" mi się bardzo podoba

  8. #17
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jest to sprytne rozłożenie frakcji grywalnych. Poza 4 frakcjami rzymskimi mamy wyłącznie grywalne darmowe frakcje. Przykładowo są tam Getowie, ale Traków nie ma. Sprytnie to rozegrali. Nie dali w kampanii ŻADNEJ frakcji, która była grywalna w którymś z płatnych DLC, żeby nikt ich nie zsykał bez kupienia. "Chcesz np. Odrysów, kupuj DLC. Nie dostaniesz ich przez darmową kampanię".
    Ja tam bym wolał żeby dla posiadaczy dlc też były tu dostępne nacje za które zapalili. Ale tak też nie jest źle. Choć taka Numidia też by mi tu pasowała.

    EDIT
    Jak mnie denerwuje ta reklama w pierwszym poście.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #18
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    Tutaj wg mnie jest już prawie pewne, że skoro Icenowie w mini-kampanii to inne brytyjskie i pewnie germańskie będą w głównej.
    Może tak być ,ale raczej dadzą 2 plemiona Germańskie lub brytyjskie.Wtedy zapełnią liczbę minimum: 3-4 frakcje na kulturę.Brytowie raczej trafią do oddzielnego DLC w końcu CA pochodzi z Anglii.Chyba ,że CA zrobi kidyś Jakiś północny pakiet frakcji z 2 brytami i 1 Germanami lub odwrotnie.

  10. #19
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dumnorix Zobacz posta
    Tak tak, rozumiem ten mechanizm z Cezara i frakcjami. tyle że jak dadzą już brytyjska to czemu nie dali jej tutaj tylko na głównej, no ale nie ważne... mogliby kilka jednostek brytom dać, strzesców w szczególności. Ale też w takim razie to wyklucza dlc z powstaniem Boudiki.
    W Caesar in Gaul w mini-kampanii dali tylko Nerwiów, a w głównej dali dodatkowo Galatów i Bojów. Tutaj też tak raczej będzie. Jeśli to prawda z kampanią Boudiki to tym razem pewnie dadzą 3 germańskie + Armenia albo 2 germańskie + 2 wschodnie (w czym Armenia). Brytów wtedy odpuszczą.
    Wtedy poza Iberami w każdym okienku byłoby 3-4 frakcje. Zatem przy Boudice może dadzą 3 brytyjskie jako DLC, a jedną iberyjską jako FLC (bo FLC zawsze jest inną kulturowo frakcją od DLC) i wtedy mamy idealnie po 3-4 frakcje do danej kultury.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. #20
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja na start zagram pewnie Antoniuszem. Z drugiej strony moja Partia cholernie kusi, ale będą drudzy, bo z zasady dodatek przechodzę najpierw Rzymianami. Później na liście są Dakowie. Armenię wolę sobie ograć w głównej kampanii, a tą zaczynać czymś, co już znam. Ciekawi mnie też ta sycylijska frakcja, jak będą mieli coś fajnego to też się doczekają zagrania.
    Szkoda, że nie zanosi się na dodanie Numidów do głównej kampanii, ale może kiedyś się doczekam.
    Ciekawe, czy Partia i Dacja dostaną nowe jednostki? Niby, według mnie, niczego więcej już nie potrzebują, ale gratisy są zawsze mile widziane.

    edit:
    @KLA
    Jak było wydawane DLC Pirates & Raiders, we FLC dostaliśmy Getów, czyli wszystkie cztery frakcje z tych dodatków były z tej samej kultury.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •