Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 194

Wątek: [FLC] Imperator Augustus - Campaign Pack

  1. #31
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    1. Pompey - Sycylia, Syrakuzy z murami? i piraci.
    2. Dacja - Getami się namęczyłem w podstawce, więc tu też spodziewam się zabawy.
    3. Egipt - Wszystko zależy czy będzie Kleo jako władczyni.
    4. Lepidus - dawne ziemię Kartaginy.
    5. Armenia - Ale tu i tak najpierw zagram w zwykłej kampanii.

    Reszta mnie za bardzo nie interesuje, więc jest to bardzo odległej przyszłości.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #32
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 425
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Nowy screen kampanii. Nie widać, żeby frakcje rzymskie otrzymały jakieś jednostki. Pompejusz też nie wygląda unikatowo jak Cezar, Oktawian, Antoniusz, Warus, lecz jak zwykły generał.



    Podobizny Sekstusa Pompejusza:






    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #33
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    Mury dla Syrakuz.Nareszcie!

    Najpierw pewnie nowym germanami zagram pewnie.Potem pewnie Rzymem. Oktawiana.

  4. #34
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 425
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Wczoraj już było wiadomo. Mnie martwi ten brak nowości w rzymskiej armii.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #35
    Chłop Awatar Dumnorix
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Co do kampanii sprawdzę tych Markomanów - czy to będzie klon Swebów, czy jednak nie ^^

    Nie ma się czego spodziewać... w tym momencie germanie mają komplet jednostek. Ewentualnie w Rome I była jednostka z dwuręcznym toporem, ale wątpię bardzo. Tym bardziej,
    że nie widać żadnych nowości u rzymian. Jeśli nowe jednostki to ja stawiam na pojedyncze przypadki. Np... coś dla Dacji, coś dla Egiptu, coś dla Partów i Armenii - tak dodać po 1 jednostce i wszystko. Taki jakby "unit pack" jak przy każdym dodatku...o ile w ogóle coś takiego zobaczymy.

    Serial bardzo fajny, choć mało trzyma się historii (matka Oktawiana umarła przed jego całkowitą wiktorią, a Pullo postać historyczna, był centurionem w czasie wojen gallijskich), są te najważniejsze wątki, ale kostiumowo ładnie wygląda. W każdym razie oglądanie tego jeszcze bardziej nakręca na granie

    Dzisiaj o 15:00 może się czegoś nowego dowiemy.

  6. #36
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Mnie martwi ten brak nowości w rzymskiej armii.
    Mnie również, ale zdziwiony nie jestem.To darmowe DLC więc się specjalnie pewnie nie napracowali, legioniści dostanę pewnie innego koloru kiecki i to wszystko, a tu aż się prosi o wstawienie choćby po jednym unikatowym legionie dla każdego adwersarza.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  7. #37
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mi trochę przeszkadzają ci velici w Rzymie. Po reformie Mariusza już ich nie używano.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. #38
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dumnorix, jeszcze zobaczymy. Do premiery zostało 7 dni, a i nie wiemy jeszcze, co z Markomanami - czy będą mieć niektóre jednostki inne od Swebów, czy jednak będzie to klon. Ale skoro pojawiają się znowu Icenowie to liczę na Piktów jako frakcja darmowa. Choć z drugiej strony mogę się też spodziewać Ligi Etruskiej grywalnej, a przynajmniej tak myślę - drugi 'poważny' wróg dla Rzymu na półwyspie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #39
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Zostawcie Rzym - jest już przepakowany - szczególnie z tą możliwością werbunku oddziałów pomocniczych w podbitych prowincjach.

    Także na multi jest przeładowany.

    Frakcje takie jak Icenowie przede wszystkim powinny być zaktualizowane i wzmocnione o nowe jednostki, Rzym już jest różnorodny.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  10. #40
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tu zgodzę się z Mackoffem, Rzym jest już wystarczająco mocny, a polepszanie jeszcze bardziej tej frakcji to jeszcze większe psucie balansu.
    Ostatnio aktualizowali Swebów (teraz są już jako tako grywalni), to teraz powinni Icenów, bo oni bez pomocy druidów są słabi.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •