Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Szukam gracza/pojedynków

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Szukam gracza/pojedynków

    Temat do szukania nowych znajomych, z którymi można pograć w drużynie lub przeciwko. Możecie też szukać chętnych na określone bitwy np. Szukam ludzi do bitwy scenariuszowej Waterloo 4v4 w sobotę o 20.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam byłbym chętny do zagrania kampanii w Napoleona na modzie Darth mod. Proszę o podanie kontaku na siebie lub odezwać się na gg 1595412

  3. #3
    Chłop Awatar Aureliusz
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ktokolwiek chętny na mecze multi w Napoleonie Empire TW ?

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zapraszam na Soboty z Napoleonem, tam zawsze będzie ktoś chętny do gry. A jak chcesz coś więcej to możesz mnie dodać do znajomych. Wszystkie linki są w moim podpisie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #5
    Chłop Awatar Aureliusz
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A proszę bardzo soboty odpowiadają jak najbardziej, zapro poszło, ze stema kłania sie AleksanderMateusz.

  6. #6
    Podczaszy Awatar GoldeRoX
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    360
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 36 podziękowań w 27 postach
    Zapraszamy na Soboty z Napoleonem.

    Szukamy nowych graczy jak i starych weteranów do wspólnej świetnej zabawy jak i ciężkich symulacji w świecie Napoleona!

    W ramach reaktywacji Sobót z Napoleonem, klan "Shadow Collective" postanowił udostępnić klanowe publiczne kanały Discord dla społeczności w celach łatwych i lepszych komunikacji między sojuszami i nie tylko.

    Dzisiaj o 20.00 rozpoczynamy pierwsze bitwy.

    https://discord.gg/Yg9Kh9y

  7. #7
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Szukam graczy chętnych do rozgrywek multiplayer w NTW w większych składach 2 vs 2 i 3 vs 3.

    Sytuacja jest taka. Obecnie mam ekipę około 6 osób, z którymi pykamy w Shoguna II (udało się zwerbować paru znajomych dzięki promocji). Gramy wieczorami, na ogół w piątki albo soboty - po prostu ktoś rzuca potencjalnym terminem i komu pasuje, ten się deklaruje. Jak się zbiorą co najmniej 4 osoby to dzielimy się na drużyny i gramy tak przez parę godzin do późnej nocy. Mamy swoją grupę na facebooku do ustalania terminów i wspólny czat na steamie.

    Pomyślałem, ze warto byłoby wrócić do NTW, ale obecnie mamy jedynie 3 osoby z tą gierką. Stąd potrzebujemy co najmniej 1 dodatkowego gracza, aby coś zmontować. Jak się znajdą 4 osoby to ustalimy, jaką modyfikację wspólnie zainstalować, bo wg mnie goły NTW jest taki sobie.

    Poziom naszej gry określiłbym, jako średni.
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  8. #8
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Hej. Myślałem właśnie o powrocie do Napoleona, kiedyś się zagrywałem na multi, ale to było naprawdę dawno temu. Jeśli możesz, wyślij mi zaproszenie na steam, ustalimy szczegóły. Może bym jeszcze kogoś ogarnął do grania wśród znajomych. Mój steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198294229641/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •