Witam, chciałbym serdecznie zaprosić na cotygodniowe spotkania społeczności polskiej w grze Napoleon Total War. Spotkania te zaczynają się w każdą sobotę o 20. Każdy jest mile widziany, zarówno gracz, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z multi jak i weterani. Tutaj troszkę więcej info:
http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ja-og%C3%B3lna
W każdą drugą sobotę miesiąca odbywa się Turniej o tytuł Marszałka. W tą sobotę rozegramy go na zasadach no art max 5 100/125 na trawiastych równinach i dużych funduszach. Żeby wziąć udział w turnieju wystarczy przyjść na TS netck.pl:1500 i/lub napisać do mnie na steamie. Przygotowania do turnieju zaczynają się od 19:30 żeby około 20:00 zacząć, wtedy należy potwierdzić swoją obecność i gotowość na wzięcie udziału w turnieju. Ci, którzy odpadną lub się spóźnią będą mogli rozegrać sobie bitwy we własnym gronie lub obserwować poczynania kolegów. Marszałek w nagrodę dostaje złote kalesony (+ 5 do obrony przed generałem mrozem), możliwość wybierania bitew scenariuszowych jakie będziemy rozgrywać oraz ustalania zasad i map na normalnych bitwach.