Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pytania graczy rozpoczynających przygodę na multiplayer w RTW

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Pytania graczy rozpoczynających przygodę na multiplayer w RTW

    Śmiało pytajcie a weterani z pewnością wam pomogą.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam.
    Po kilku latach zatęskniłem za bitewnym kurzem i postanowiłem odnowić znajomość z online Rome Total War.
    Posiadam wersję z patchem 1.5 .
    No i tutaj jest problem, ponieważ nie udaje mi się wejść do gier online, ponieważ cały czas wyświetla się komunikat " błąd logowania " . Czyżby serwery online już nie były dostępne? Klucz jest wprowadzony na pewno prawidłowy.
    Z góry dziękuję za wszelkie porady i sugestie.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Serwery RTW i M2TW zostały przeniesione na steam. Musisz wpisać klucz na steam i dostaniesz za darmo romka. Nie jestem jednak pewien na 100% czy tak to działa, bo nie miałem jeszcze okazji przetestować.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    Nie jestem jednak pewien na 100% czy tak to działa
    Działa.(Pudełkowy kod do M2TW też).
    Mi mój stary pudełkowy kod zadziałał na Steam.
    Za wpisanie dodatkowo otrzymuje się Kingdoms do M2TW i chyba też(jeszcze nie instalowałem)BI do Rome.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •