Strona 2 z 82 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 819

Wątek: Bellum Crucis 7.0 - dyskusja ogólna

  1. #11
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Bonusy dla budynków w spolszczeniu są pewnie podane inne niż w rzeczywistości, już w 6.3 tak było, np. pisze, że daje 0,5% do wzrostu ludności, a budynek zwiększa tylko handel.


    Ps: Chanat Bułgarów Nadwołżańskich to jest.

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Nie znalazłem takiego opisu budynku. Jak znajdziesz to daj znać dokładni co jest napisane, wtedy będę mógł poprawić.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #13
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    W pliku się tłumaczy zwrot ogólny bonus do przyrostu ludności, nie bonusy pod konkretne budynki.
    Jeśli modzie budynek ma bonus to jest on wyświetlany.
    Inaczej robiąc spolszczenie nikt nie dodaje sam żadnych bonusów, tłumaczy się nazwy bonusów w pliku expanded bodajże i gra je bierze stamtąd do wszelkich budynków.
    Na bonusy trzeba patrzeć w przeglądarce, a w razie wątpliwości sprawdzić czy bonusy z opisu są w pliku export_descr_buildings.

    I Piter podaj konkretny budynek, jak jest coś źle to się poprawi, a nie piszesz, że pewnie jest źle. Konkretne namiary proszę co jest źle.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 20-09-2014 o 13:04

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Generalnie jeśli chodzi o jakiekolwiek opisy to wystarczy że podacie co do joty co jest do poprawki, ja to wklepuję do wyszukiwarki plików, znajduję plik, wchodzę do niego, szukam tej linijki i poprawiam. Czyli żeby cokolwiek poprawić muszę mieć dokładnie napisane dane wyrażenie i w ciągu chwili mogę poprawić.

    Dzisiaj postaram się dać nowy pakiet poprawek.
    Jak macie jakieś propozycje to dawać póki jestem w transie

    P.S. HELP NEEDED!!! Nie znam się na adytorach tekstu, a potrzebuję jakiś programik, żeby mi zaznaczyłw pliku tekstowym wszystkie słowa np. mir i pomógł pozamieniać na autorytet itp. Tylko że nie jednym kliknięciem, bo wtedy zamieni np. Kasimir na Kasiautorytet, ale tak, żebym mógł pojedynczo zatwierdzać. Coś na zasadzie autokorekty. Jak ktoś coś takiego zna to proszę o info, ręcznie klikać to głupiego robota i za dużo tego jest.

    E: ale ze mnie mongoł hehehe, taka opcja jest w Notatniku DO BOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #15
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach
    Ja używam do modowania medka programu o nazwie Notepad++

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    O ! Exar Mam nadzieję że z Hallvardem dostosujecie swoje submody do nowej wersji

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ten Notepad fajny, ale za bardzo rozbudowany W każdym razie dzięki. Już znalazłem jak w zwykłym Notatniku można robić toi co chcę to mi wystarczy
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #18
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    @Wino, no fakt w notatniku, jest taka opcja do wyszykiwania i zamiany, a ja ręcznie wklejałem w spolszczeniu starszych wersji. No cóż, lepiej późno niż wcale się dowiedzieć, a wystarczyło zajrzeć do poleceń edycji...

    Wino idziesz jak burza, jak ja dawniej, jak czasu miałem więcej...

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    No dopóki nie potrzebowałem tej funkcji to szło ok, ale jak trzeba zmienić kilkaset słów z jednego na inne to już zacząłem szukać. Długo nie zajęło: Notatnik -> górne menu Edycja -> Zamień... hihi

    Zasadniczo spolszczenie to nie moja zasługa, tylko dostosowuję je do nowego Bellumka, no i nie ukrywam, że wprowadzam dużo zmian/poprawek. Listę zmian dam jak skończę, jak uznacie, że coś zjebałem, to zmienię znowu. Jak dla mnie to ostatnie spolszczenie zawiera wiele udziwnień i błędów, dlatego wprowadzam normalność, że tak się wyrażę Teraz jak się wgryzłem w temat, to idzie to szybko i przyjemnie więc w razie jak uznacie, że coś zmienić to no rpoblem Ave!
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #20
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Widzę panowie, że działacie niemal jak za czasów 6.3 by wprowadzić wcześniejsze zmiany do nowej wersji Taki mod na to jak najbardziej zasługuje, powodzenia!

    Niech żyje Gwardia!

Strona 2 z 82 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •