Strona 81 z 82 PierwszyPierwszy ... 317179808182 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 819

Wątek: Bellum Crucis 7.0 - dyskusja ogólna

  1. #801
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2019
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Zacząłem nową kampanię na VH/VH staram się grać bez save z kilkoma wyjątkami (zabicie generała przez papiestwo, głupia śmierć generała - mało mam, potrzebni mi są - niewykonanie ruchów po kliknięciu zakończenia tury). Małe oszustwa. Jak przegram bitwę to trudno, ale staram się nie przegrywać.

    Ale....w końcu jest wyzwanie.

    45 tura Polską, wyeliminowałem Cesarstwo wspólnie z Danią. Nie moja wina że carscy mają dobre granice obronne, jeśli ich zaczniesz przejmować nie możesz skończyć żeby mieć korzystne granice obronne na zachodzie.

    Niestety nie udało się nic zająć na wschodzie i kiedy Nowogród z Połowcami zajął prowincje Litwy poza Rygą i uzyskał wspólne granice z moim państwem oczywiście zaatakowali.

    W międzyczasie Duńczycy zdradzili.

    Kasy na budowę oczywiście brak.

    Muszę ukarać Danię za zdradę i ich przejąć, ułożyć się z Norwegami, zyskać bufor na wschodzie i odbudować Litwę żeby mnie broniła i będzie git. Niewiadoma to Francja radząca sobie nadspodziewanie dobrze. Mają wojnę z Duńczykami dość kiepskie relacje z moim państwem. Nie chcę z nimi walczyć.

    VH/VH jest zaj###isty.

  2. #802
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Fakt, różnice między normalnym, trudnym i bardzo trudnym są bardzo duże. Szkoda, że nie ma w medku funkcji iron made jak w seriach paradoxu.

  3. #803
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Będąc pod wpływem Bulat Steel moda odpaliłem BC7 i uważam, że włoska robota jest klasą dalej samą w sobie, a jeszcze jak się powrzuca nasze orgowe wynalazki, to mniam mniam. Nie oszukujmy się spolszczenie jest gwarantem pełnej zabawy, nawet jak się zna angielski, czy inny język obcy.

    Najlepiej by było, jakby najlepsi modujący się spotkali i zrobili moda czerpiąc co najlepsze ze swoich dokonań.
    Bulat jest taką jaskółką, że można się dogadać, ale BC myślę długo zostanie najlepszą modyfikacją dla wielu.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #804
    Wojski
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć, czy ktoś z Was kojarzy jak zmienić liczbę punktów pobożności wymaganą do ogłoszenia dżihadu? Zainstalowałem megasubmoda i nawet jak mam maks pobożności to nie mogę, bo niby za mało. Nie pamiętam w którym to było pliku.

  5. #805
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Plik: descr_campaign_db.xml
    parametr: required_jihad_piety

    no i kilka innych linijek też ma na to wpływ, poczytaj, są opisane, będziesz wiedział.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #806
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2018
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,
    Instaluję wszystko wg instrukcji z 1 strony, odpalam i mam okno z cmd z jakimś hasłem "upgrade to version pro to remove this screen".11.jpg dalej nic się nie dzieje, o co tu chodzi?

  7. #807
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez artorn Zobacz posta
    Witam,
    Instaluję wszystko wg instrukcji z 1 strony, odpalam i mam okno z cmd z jakimś hasłem "upgrade to version pro to remove this screen".11.jpg dalej nic się nie dzieje, o co tu chodzi?

    http://www.twcenter.net/forums/downl...o=file&id=4287

  8. #808
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2018
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    ok podziałało dzięki

  9. #809
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,

    Czy ktoś wie jak spieniężyć ten cholerny skarb wroga? Podchodzę do stolicy, klikam lewym na postaci generała, na ikonce i cały czas nic. Próbowałem szybko, wolno - bez rezultatu.

  10. #810
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Musisz stanąć w odległości kilku pól od stolicy.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 81 z 82 PierwszyPierwszy ... 317179808182 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •