Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940
Pokaż wyniki od 391 do 397 z 397

Wątek: Bellum Crucis 7 MIITW zgłaszanie błędów i problemów

  1. #391
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Może coś się źle ściągnęło. Nie mam pomysłów więcej.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #392
    Chłop
    Dołączył
    May 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ściągałem dwukrotnie

  3. #393
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Hej, nie wiem czy to odpowiedni dział. Zauważyłem dwa błędy podczas rozgrywki - jeden dość poważny - nie rodzą mi się praktycznie już żadni generałowie, to może być związane oczywiście z tym że jest ich dość sporo i większość jest w bardzo młodym wieku, praktycznie większość jest pożeniona, czekam tak z 15 tur, aż może jakaś mechanika zadziała ale nic. Druga sprawa, to kwestia sukcesji i koronacji. Od 7 tur obok Kolonii oczekuje na koronacje na króla Niemiec, następca tronu, próbowałem już wszystkiego, skrypt nie działa. 3 sprawa - Wcześniej nadałem następstwo tronu innej postaci niż ta wyznaczona, pierwsza nadal posiada cechę - następca tronu- nic nie można z tym zrobić. Nie wiem czy coś źle robię, gram na polskim megasubmodzie. Wcześniej jak lata temu grałem bez tego submoda no to nie zdażały się takie błędy.

  4. #394
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Szkol księżniczki i hajtaj je z generałami z rodów dynastycznych. Samych generałów wysyłaj na szkolenia w klasztorach, gdzie po kilku turach skoczy im wiele cech w tym zdrowie. Nie adoptuj generałów spoza dynastii.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Araven za przydatny:


  6. #395
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dzięki za pomoc, po jakiś parunastu turach zaczęli się rodzić następni potomkowie. Mam natomiast jeden problem, z koronacją na króla Niemiec (mam wrażenie że z tym skryptem zawsze coś było nie tak). Mam drugiego władcę (nie wiem czy to ma znaczenie), wysłałem go do Regensburga, ma 6 wolnych slotów na uzyskanie korony, czekam dwie tury, jest tam jakiś kardynał również (choć to chyba nie jest potrzebne) i nic, nigdy nie pojawia się koronacja. Wysłałem go niedaleko Kolonii, to samo, również gra nie odpala skryptu. Próbowałem z różnymi sejvami, również nic. Czy to jest po prostu bug, czy robię coś źle?

  7. #396
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2021
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam mam problem tego typu że zazwyczaj po 160 turze wywala mnie z bitew w modzie bellum i SS 6.4. Gre mam orginalną z dodatkiem kingdoms
    na steam.Próbowałem usuwać plik map z folderu jednak nic to nie dało. Robiłem również reinstal. Moda mam z bugfixa,potem wgrałem polski supermod 2. Pozdrawiam i proszę o pomoc

  8. #397
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Hej, ktoś coś wie o co chodzi z inwazją Mongołów? U mnie to jest niecała pojedyncza armia błądząca po jakiś lasach Bułgarii Nadwołżańskiej i tyle xd gram na 7.0 i modzie Pitera. A tak na marginesie, rozumiem że kwestia braku możliwości koronacji w Regensburgu to bug którego nie da się naprawić? :/

  9. Użytkownicy którzy uznali post Viking za przydatny:


Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •