Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Wątek: Lost - Zagubieni

  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Lost - Zagubieni

    Pamiętam że temat taki był, więc zakładam nowy. Już tylko 2 miesiące do 6 ostatniego sezonu.
    Wg mnie najlepszy serial XXI wieku.
    Będziemy zamieszczać spoilery na bieżąco.
    http://ausiellofiles.ew.com/2009/09/22/ ... -revealed/
    http://zagubieni.pl/content/view/1116/90/
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #2
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Lost

    Lubilem ten serial, mial potencjal. 1 seria bardzo dobra, 2 seria ez dobra, ale w trakcie 3 zrezygnowalem. Za duzo watkow, za duzo niewyjasnionych spraw. Ogladanie stalo sie trudne i zrezygnowalem

  3. #3
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Lost

    O tak !!! Czekam z niecierpliwością, końcówka ostatniego sezonu była bardzo ciekawa. A premiera ostatniego została przesunięta na 2 lutego bodajże. Ciekaw jestem, czy Jacob rzeczywiście zginął i czy to jakiś Bóg. Żywy Locke, wydaje się tym drugim "Bogiem", który nie mógł sam zabić Jacoba, więc posłużył się ciałem Locke'a. I skąd oni wzieli się na wyspie ? No i kolejna sprawa, czy Juliette zgineła. Wydaje mi się, że na ułamek sekundy przed eksplozją nastąpiło przeniesienie w czasie. Ogólnie spadła dziewczynina z dużej wysokości, przysypały ją tony żelastwa, a była w stanie rozwalić jeszcze bombe 8-) Rambo się chowa.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  4. #4
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lost

    To byłoby ciekawe, gdyby rozwiązaniem było to, że ta cała wyspa to pewnego rodzaju "czyściec" (tzn. wszyscy którzy się na niej znaleźli już wcześniej zginęli). Coś w rodzaju Deathwatch (Dolina Cieni).
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  5. #5
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Re: Lost

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Lubilem ten serial, mial potencjal. 1 seria bardzo dobra, 2 seria ez dobra, ale w trakcie 3 zrezygnowalem. Za duzo watkow, za duzo niewyjasnionych spraw. Ogladanie stalo sie trudne i zrezygnowalem

    A właśnie moim zdaniem to jest swietne. ten serial ma swój klimat i jest wspaniały dzięki tym wszsytkim wielu wątkach, niewyjaśnionych sprawach itp. Można się w tym zgubić i to mi się podoba. Człowiek myśli o co tu chodzi, przypomnia sobie wcześniejsze wątki składa je w vcałosć, układanka zaczyna się układać. ten serial jest genialny dzięki temu, że potrafi wciągnąć, każdy sezon jest ciekawy i potrafi wciągnąć. Jak tylko pojawia się odcinek trzeba go od razu obejrzeć.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #6
    Chłop Awatar Frutis
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Lost - Zagubieni

    Ostatni sezon był jednym z najlepszych zaraz po pierwszym oczywiście. Mam nadzieje że nadchodzący sezon nie będzie ostatnim. Co sądzicie o serialu, który wg ABC ma być następcą LOST, mianowicie "Flashforward"? Przyznam że wciągną mnie serial i zamierzam go oglądać ale nie jest tak dobry jak LOST. Tym niemnie paru "starych znajomych" z lostów gra w tym serialu Nie jest łatwo dorównać serialowi, który sprawił że ten gatunek poszedł znacząco do przodu. Równolegle oglądam Fringe (za obiema produkcjami stoi JJ Abrams) A tu taka ciekawostka jeżeli chodzi o LOST i Fringe: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,...owiazane_.html

  7. #7
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Lost - Zagubieni

    Był czas kiedy to Skazany na śmierć był moim ulubionym serialem. Ale PB skończył się i nastała pustka w moim życiu- nie miałem czego oglądać. A więc spróbowałem tego zachwalanego Losta. I okazało się, że Lost (IMHO) jest znacznie lepszym serialem choć wydawało mi się to wręcz niemożliwe. Nie mogę doczekać się 6 sezonu. Z tego co wiem to ostatni i chyba to dobrze. Należy kończyć w chwale...

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  8. #8
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Lost - Zagubieni

    Miałem jak Volomir. Pierwsza seria urzekła mnie tą tajemniczością, człowiek prawie niczego nie wie!! to było świetne. Druga chociaż już może mniej tajemnicza to i tak była świetna. W połowie trzeciej przestałem oglądać , bo właściwie wszystko się tam tak wyjaśniało powoli , ci inni/tamci nie byli już tacy żę się ich bało, przestałem oglądać. Nawet nie wiem kiedy czwarta minęła, mało z tego okresu wiem, ale jak oglądam od początku piątej serii, wyjaśnia mi się wszystko i znowu zaczyna bardzo podobać, i być tajemniczym. Kultowy serial, świetny pomysł, wykonanie, aktorzy.

  9. #9
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lost - Zagubieni

    Dla mnie LOST to już przesada.Były fajne początkowe serie 1,2,3 bo teraz jest już tak pogmatwane na ten serial nie mają już pomysłów.

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Lost - Zagubieni

    Oglądam, oglądałem i będę oglądać. Czekam na premierę nowej serii

    Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •