Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105

Wątek: BELLUM CRUCIS 7 SZYBSZA BUDOWA i INNE

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ok. Znalazłem inny, lepszy instalator, ale jeszcze kilku rzeczy nie rozkminiłem i nie działa. No ale jest lepszy bo można w nim wybierać opcje przyciskami radio button, czyli tymi, które umożliwiają wybór jeden z wielu (przydatne do kursorów, bo mógłbym dać 3 opcje do wyboru - oryginalne styl BC, oryginalne styl Medieval II, styl z megasubmoda. Póki tego nie rozkminię to mogę użyć starego instalatora, a tam wybierać można tylko poprzez zaznaczanie check buttona, czyli wszelkie opcje, gdzie do wyboru będzie więcej niż 2 odpadają.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #12
    sadam86
    Gość
    Podaję pod rozważenie czy w submodzie do 7.0 nie dać też księżniczce więcej pkt ruchu.

  3. #13
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Popieram, moim zdaniem ma zdecydowanie za mało.

  4. #14
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Ok, dodam. Może i kupców przyspieszę, ale i tak są chyba szybsi niż w 6.3.

  5. #15
    sadam86
    Gość
    Kupcy są ok, ale księżniczki strasznie się wloką, jak możesz daj im tyle co kupcom i powinno starczyć.

  6. #16
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Kupców przyspieszyłem o 50%, a księżniczki są 2 razy szybsze niż były. Może dyplomatów nieco przyspieszę.
    I podwojenie dochodu z flot handlowych.

    Dodanie klasztorów na mapie nie wystarczy, trzeba jeszcze coś zmienić, ale nie wiem gdzie, by klasztory jakie się doda, dawały bonusy do zdrowia i cech generałom.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 28-10-2014 o 16:14

  7. #17
    sadam86
    Gość
    Araven tylko taka uwaga, żeby nie byli ani kupcy, ani księżniczki szybsi od zabójcy

  8. #18
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To zabójców, kupców, szpiegów i dyplomatów przyspieszę o 50% w stosunku do oryginału, a księżniczkę o 100%, ale nadal zabójcy będą szybsi wtedy od księżniczek i równi kupcom, jak jest teraz.

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ale czemu ma służyć ta zmiana? Może w ogóle dać im 10x szybsze ruchy, po co się rozdrabniać? Jestem przeciwny takim rzeczom.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #20
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Zmiana o 50% ma sens jeszcze. Szybsze podróże kupców do miejsc gdzie będą handlować. Księżniczki muszą dogonić potencjalnych małżonków, zwłaszcza z innych nacji. Pozostali by nie odstawali.
    Plan minimum to tylko księżniczki tak było w Megasubmodzie V, szybszy ruch dla reszty agentów będzie opcjonalnie, dla chętnych. Testuję ruch większy w kampanii Węgrami i ok, jest kupcy sporo szybciej docierają do Ziemi Świętej, ale nadal to trwa.

    2x to już przesada.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •