Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

  1. #21
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Duqq przejrzyj to forum http://forum.stalker.pl/index.php?sid=9 ... 606d8c9a79, może tam coś znajdziesz

  2. #22
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Jak zwykle krótko i na temat.
    Zew Prypeci nie jest złą grą, ale mimo wszystko najgorszą ze wszystkich trzech części. Najkrótsza i najgorsza fabuła. Nowości techniczne, graficzne wodotryski nie załatwiają tu sprawy. Nie będę zdradzał szczegółów ;] Trzy oddzielne lokacje to też niewiele, tym bardziej, że ostatnia lokacja jest niemal pusta po ukończeniu gry.
    Trochę brakuje mi walk między frakcjami. W tej części tylko stalkerzy i bandyci walczą ze sobą, jednak nie jest to nic związanego z systemem walk jaki znaliśmy z poprzedniej części. Frakcje Wolność i Powinność są sobie niechętne, ale nie widziałem żeby atakowali się nawzajem. Nowością jest za to praca z wojskowymi. Będąc specjalnym agentem jesteśmy wręcz skazani na większą współpracę z armią.
    Do plusów na pewno trzeba zaliczyć to, że można kontynuować grę po ukończeniu gry. Pieniądze to nie problem. W miejscach anomalii artefakty "odradzają się" po jakimś czasie i dzięki wykrywaczom udostępnionym przez naukowców możemy w łatwy sposób dowiedzieć się jakie artefakty czekają na nas w tychże anomaliach.
    Zew Prypeci nadal trzyma klimat, ale to nie jest to samo. Szkoda, że seria skończyła się tak szybko i bez wyrazu. Ocena : 7,5/10

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  3. #23
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Czy po serii patchy do Czystego Nieba da się już normalnie pograć? W tą właśnie część nie grałem a jestem ciekaw historii w niej opowiedzianej i tak się zastanawiam czy warto wyłożyć na nią te 50 - 60zl?

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Po spatchowaniu rzeczywiście jest o niebo lepiej ;] Ale też spotykalem się z komentarzami, że niektórzy nadal mieli problemy. Nie mniej jednak opłaca się kupić.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Ja mam zamiar kupić.

  6. #26
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Czyste Niebo po spaczowaniu jest juz grywalne i tylko okazjonalnie wyjezdza do Windy (z ciekawostek - w jedyn miejscu musialem isc tylem, bo spojrzenie na jeden z budynkow zawsze konczylo sie crashem) i raczej nie zawiera bledow uniemozliwiajacych ukonczenie gry. Ja kupilem w dacie premiery i musialem 4x zaczynac gre, zeby mogl ja przejsc, bo za kazdym razem jakis istotny skrypt nie zaskoczyl i nie dalo sie grac dalej.
    Ogolnie gra jest gorsza od SoC, glownie ze wzgledu na to ze prawie calkiem usuneli podziemia - biega sie tylko po powierzchni. W wielu miejscach zastapili tez klimat osaczenia i niepewnosci gdzie czai sie nastepny wrog i czy w ogole tu jest wrzuceniem setki przeciwnikow na raz (ilosc walki z SoC trzeba pomnozyc tak x5 mniej wiecej). Poza tym fabula jest dosc metna (typu zabili go i uciekl) i jest tylko pretekstem do lazenia po Zonie + jako wisienka na torice ostatnia mapa i ostatnia walka sa wprost zenujaco beznadziejne.
    Natomiast z pozytywow to dalej jednak klimat Zony, poprawione wzgledem SoC walki frakcji, ktore przejmuja strategiczne punkty i nawet bez naszej pomocy ze soba wojuja (niestety czesto takie losowe patrole sie zawieszaja, bo im skrypt pathfindingu nawala) - mozemy tez wykonywac dla nich misje co daje nam rozmaite profity.
    Ogolnie da sie pograc, kilka lokacji jest klimatycznych, ale bylem mniej zachwycony niz w SoC - glownie ze wzgledu na to, ze dostalismy gre, ktora tak naprawde moglaby byc dodatkiem + masakryczne bledy techniczne w pierwszych wersjach.

  7. #27
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Gdyby w czystym niebu rozwinęli wachlarz lokacji do pełnej a nie okrojonej + podziemia nowe i stare to gra byłaby hitem! Jeszcze tylko usunąć z mapy zaznaczone pozycje potworów, bandytów i frakcji i gra staje się automatycznie trudniejsza. Sztuczne życie poszerzyć o nie system terenu kontroli a luźne przemieszczanie się od punktu do punktu tak jak to było w SoC. Mocniejsze potwory też by się przydały no i jakieś nowe także. Większy wybór giwer, droższy sprzęt oraz rozczłonkowanie kombinezonu. Naboje na wgę złota a nie, że ja pod koniec gry zgromadziłem w kuferku ponad 20k naboi do AKM, SWD, M4, Vintara i innych giwer przydatnych. Więcej sekretów, sekretów i sekretów. Więcej unikalnych przedmiotów i artefaktów

    wtedy gdyby to wprowadzili gra otrzymała by ocenę 11/10

    Polecacie kupno nowego stalkera zew prypeci czy mam czekać na STALKERA II

  8. #28
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Cytat Zamieszczone przez Hetman
    Polecacie kupno nowego stalkera zew prypeci czy mam czekać na STALKERA II
    Stalker II

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  9. #29
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Stalker2 - chyba narazie w sferze marzeń

    Polecacie kupno nowego stalkera zew prypeci
    Ja Ci polecę Zew, chociaż... i tu odsyłam do postu Kakashiego gdyż ładnie wszystko opisał.

  10. #30
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: S.T.A.L.K.E.R- temat ogólny

    Cytat Zamieszczone przez exar
    Stalker2 - chyba narazie w sferze marzeń

    Polecacie kupno nowego stalkera zew prypeci
    Ja Ci polecę Zew, chociaż... i tu odsyłam do postu Kakashiego gdyż ładnie wszystko opisał.
    Wiesz seria Stalker to niekwestionowany zryw finansowy firmy, tak więc na pewno opłaca im się puścić STALKERA2.

    Aha no i właśnie czy już ten jakiś super mega wypasisty mod do CS wyszedł :?:

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Regulamin ogólny
    By Domen in forum Rome KO I
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 15:19
  2. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24
  3. Jesień Średniowiecza II - temat ogólny.
    By Kapsul in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 20-11-2010, 19:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •