Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: Rome II Nations Cup

  1. #21
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Głosowanie wydaje się być dobrą opcją!


    Myślałem, że jak napisałeś o Pandzie to olałeś Ruskich mój błąd
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  2. #22
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Akurat wiem jak mniej więcej wygląda rekrutacja w IPL czy innych klanów z Ambasady, czytać umiem i czasem z tej umiejętności korzystam.
    Ja też cenie sobie i czas zarówno swój jak i innych, na razie sprawdzam czy będzie mnie to bawić (gra w romka na multi) i czy się nie znudzę. A postawa takich osób jak Arris, Mackoff czy Wielki Mistrzu jest budująca i zachęcająca. Tylko takich osób jest mało.

    Przykro mi to pisać ale czasy się trochę zmieniły (na gorsze) i bez krzykliwej propagandy nie da się zaistnieć w świadomości (ludzie są leniwi i ogłupieli).

    A zgranej ekipy można tylko pozazdrość i pogratulować.

    Moga zostac wybrani kandydaci i moze byc glosowanie na nich jak to bylo w minionych latach jak w konkursie na naj.
    To napiszcie gdzie będzie można oddawać głosy.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #23
    Chłop Awatar LVEX_hazi
    Dołączył
    Sep 2013
    Lokalizacja
    W domu
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Kobrax, nikt ciebie nie zabije....ale wiesz mamy przecież takie fajne drewniane pale....WLAD PALOWNIK CZEKA ;P Jeśli mamy na prawdę wystawić polską reprezentację, sprawę trzeba przedyskutować.
    Nie liczmy na mega kokosy w czasie tej rozgrywki, bo dopadnie nas syndrom polskiej reprezentacji w piłce kopanej........ po prostu podejdźmy do tego na chłodno i żeby wyłonić naszą reprezentację przez rozgrywkę, bo na MP nie każdy brał udział a mamy graczy którzy potrafią zwojować scenę TW.

  4. #24
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Dlatego okres rekrutacyjny w powaznych klanach trwa dluzej anie dostaje sie fukcje pelnego czlonka juz po zlozeniu podania... Zwana masowka lub nagadywanie wszystkich ze kogos klan jest lepszy . Tu nie chodzi o to czy umiesz czytać czy nie ale o zasadę zawsze twierdziłem ze jeśli gra sie w cos i chce sie poznawać ludzi to czas najwyższy żeby wstąpić do jakiegoś klanu tam zycie idzie inaczej i umiejętności rosna szybciej.

    A od czasow medka 2 i po kasacji Orga takie zycie ale jest wiele ludzi ktore bardzo mocno pracuja zeby bylo innaczej w tym nowi szachisci .
    Co do ludzi ja moge mowic tylko o tych ktorych znam i z nimi spędzam czas i moge zapewnic ze wielu ludzi tu sie nawed nie udziela z roznych przyczyn a sa naprawde w porządku.

    Co do takiego tematu postaram sie zorganizowac taki zobaczymy czy reszta Szachista bedzie miała takie jak ja zdanie.

    ps. Ja zawsze mowie takie zdanie jak sie niema to co sie chce to trzeba samemu założyć i budować a nie wiecznie narzekać ze jest zle ..
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  5. #25
    Chłop Awatar LVEX_hazi
    Dołączył
    Sep 2013
    Lokalizacja
    W domu
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Narzekanie jest w naszej naturze,.... Osobiście panowie, przestańmy gadać a zorganizujmy przez merytoryczną dyskusję.

  6. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Wszystko fajnie, dużo racji ma Legionista ale przy obecnym stanie reaktywacji PL sceny po prostu na 90% można przewidzieć ruch tej konfederacji na los innych takich z XVII z Potopu, czyli nawet jak coś się ugra to i tak się zagryzą wszyscy na kupę.....chciałbym dodać od siebie, że złota zasady grania to granie dla zabawy a nie dla spiny więc przestrzeganie jej samo z siebie tworzy sukces.

  7. #27
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Zawsze do takich turniejów były rozgrywane osobne eliminacje. To raz. Dwa turniej był tworzony przez społeczność klanowa/wpływowe osoby ze sceny międzynarodowej, a nie anonimowe osoby. Trzy, co to za dziki format 5x 1vs1... jak dla mnie bez sensu.

    ps. Cztery... Ruskie zawsze wszędzie się pchali i widzę tak zostało Ja mam akurat do naszych "braci" ze wschodu podejście bardzo ambiwalentne, nie wiem czy rozprzestrzenienie się netu w Rosji zrobiło dobrze scenie TW.

    Visca el Barca!!!

  8. #28
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    z tego co widze moze byc wiele teamow krajowych takze mysle ze mozna stworzyć jeden silny a reszta powinna sie zglosic dla wlasnego doswiaczenia jak i zabawy . Dodam tez ze jesli by sie zglosilo wiele teamow moglo by to naprawde pokazac jak wielu jest graczy z Polski.
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  9. #29
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    To prawda w stu procentach popieram Legiona
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  10. #30
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Proponuje sie rejestrować bo turniej rusza lada dzien z tego co pisza admini
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •