Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: PiterAI Królestwa(sztuczna inteligencja, kampanie królestw)

  1. #11
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    Dobrze się na nim gra, komp często atakuje i zawiera sojusze. Sporo się dzieje na Wyspie, bo tam jest kilka frakcji blisko siebie, więc się piorą, po czym godzą i tak w kółko Jak stare małżeństwo Jednak nie podglądam tego poprzez wyłączanie toggle_fow, więc nie znam szczegółów. Oczywiście AI to system naczyń połączonych, więc czy descr_campaign_ai_db.xml jest zgrany z innymi plikami mającymi wpływ na AI tego nie wiem.
    No taki jest pierwotny zamysł AI Relacje też na to wpływają i współczynniki negocjacji które są w innych, plik od bitew też i mój plik descr_campaign_ai_db.xml też na bitwy wpływa

    To jest z Medieval Ultra Balanced.

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Czy mozna wrzucać te ai na jakieś inne mody np. IB Vandalorum? Jak to dokładnie zrobić, o ile to jest mozliwe?

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Nie wiem czy to nie było moje http://forum.totalwar.org.pl/showthr...kr%C3%B3lestw)

    Żeby AI bitewne działało musisz też wgrać kampanijne, bo one na siebie wpływają wzajemnie, jak tylko bitewne wgrasz to nie będzie tak samo działać, a to właśnie dzięki zapisom w kampanijnym bot "fajnie" formuje defensywę.
    Cześć Piter. Mam Medka II w wersji STEAM. Wrzuciłem sobie to kampanii dodatku Kingdoms to Twoje AI wg instrukcji ale przy bitwach własnych w szybkich wywala mnie CTD kiedy odpalam wedłu Twojej instrukcji np przez medieval2.americas. Ale jak odpale przez STEAMA nie wywala. Czy Twój submod też wtedy działa ?

  4. #14
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł-K Zobacz posta
    Cześć Piter. Mam Medka II w wersji STEAM. Wrzuciłem sobie to kampanii dodatku Kingdoms to Twoje AI wg instrukcji ale przy bitwach własnych w szybkich wywala mnie CTD kiedy odpalam wedłu Twojej instrukcji np przez medieval2.americas. Ale jak odpale przez STEAMA nie wywala. Czy Twój submod też wtedy działa ?
    Wtedy nie działa.

    Dodałem instrukcję dla posiadaczy steama, mi szybkie i własne bitwy działają.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •