Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z plikeim Empire.exe

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z plikeim Empire.exe

    Podczas rozgrywki gra mi się czasem zawiesza i albo mi po prostu się zamyka sama bez ostrzeżenia, albo wyskakuje mi informacja o crushu pliku empire.exe. Najczęściej jest to w bitwie, trochę rzadziej na mapie kampanii, ale też się zdarzają przy zmianie tury głównie.Nie ważne czy z modem czy bez dzieje się tak samo. Ustawienia graficzne też nie grają roli bo już próbowałam z max do min i wszystko pomiędzy. Reinstalacje też nic nie dają to samo usuwanie folderu empire z creative assembly. Wszystkie sterowniki najnowsze.
    Mój sprzęt to:
    procesor Intel Core i3 530 2,93GHz
    Karta graf.: AMD Radeon HD 5700 (lub asus 5750 w menadżerze urządzeń pisze jedno, a na opakowaniu drugie )
    Płyta główna: Gigabyte GA-PSS-US3L
    4 GB ramu
    dysk 1TB
    Błagam pomóżcie bo gra zajebista, a przez ten bug/crush/error, nie wiem jak to nazwać, nie da się normalnie prowadzić rozgrywki.

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach
    E:Tw niestety jest grą, która ma bardzo małą stabilność :/ u każdego mają one inną częstotliwość, u mnie z kolei rzadko się przytrafiają. Aczkolwiek zastanawia mnie Twoja karta graficzna. Co znaczy AMD Radeon 5700 lub ASUS 5750? Wnioskuję, że to używka. Czy tak?
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Napisałam tak bo miałam jedną(na paragonie tego asusa), a w menadrzeże urządzeń pisało mi AMD. Dziś otworzyłam skrzynkę i jest na 100% asus. Jeżeli chodzi czy używana to nie, ale nowa tez nie jest. 4 lata temu kupiona

  4. #4
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach
    Spróbuj jeszcze pokombinować ze sterownikami to znaczy zainstalować te starsze. Jeśli to nic nie da, to nie wiem co by tu jeszcze polecić.
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Aktualnie próbuję na innym komputerze zobaczyć czy będzie tak samo często crushował. Jeśli nie to mam pytanie. Czy z Intelem i5, windowsem 7 64 bity i GeForcem GTX 970 będzie tak samo często, czy może mniej?

  6. #6
    Pampa
    Gość
    Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć niestety.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •