Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Raily point

  1. #11
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    10 minut podniecania sie widokiem miasta...Kolejny"genialny" film na temat gry-o mechanice gry nie mowiacy zupelnie nic...ale za to jakie miasto bedzie ladne...AI I reszta "bzdetow" jest nie wazna...I jaki ladny ogien pokazujacy zasieg miasta na mapie-WOW...znowu beda lagi na mapie kamapni przez takie genialne wynalazki...
    I do tego jeszcze Lusted...chyba mam alergie na tego ignoranata-jakos nie moge go sluchac......
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  2. #12
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Memnon, całkowicie się z Tobą zgadzam, unikają mechaniki, co staje się podejrzane. Po raz kolejny dużo lukru bez konkretów. No i również mój mistrz ignorantów Jack Kłamca Lusted,eh szkoda gadać,taką papką będą karmić jeszcze przez dwa miesiące a lud będzie to łykał z wypiekami na buźkach.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  3. #13
    Łowczy Awatar WaregWenedyjski
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Czeremcha/B-stok
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach
    Mnie zastanawia dlaczego człowiek o takim wizerunku jak Lusted jest pokazywany w promo? A sam "gameplay" nudny jak flaki z olejem, przez te płomienie stracę fpsy na mapie kampanii. Tak naprawdę to grafikę powinno się ładować w bitwy, warstwa turowa ma być przejrzysta.

  4. #14
    Chłop Awatar S.P.Q.R
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ale jest Hagia Sophia. Szkoda, że Biskupina nie dało się przemycić..

  5. #15
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez S.P.Q.R Zobacz posta
    Ale jest Hagia Sophia. Szkoda, że Biskupina nie dało się przemycić..
    Nie mów: hop...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #16
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Biskupina unikną bo nas mają w d... Ale Stonehage jest super.... Prawda jest taka, że w TW można zobaczyć hoplitów, legionistów, katafraktów, konkwistadorów itp. ale Polacy są tam tylko niezbędnym minimum, o czym świadczy NASZA WIELKA petycja w Kingdoms. Nam dadzą to niezbędne. Pewnie w BI2 będziemy odwaloną byle jak kopią Wizygotów (frakcja Anteans z błędną nazwą i za pewne obejmująca wszystkich Słowian). Pamiętacie husarię z ETW? albo chłopstwo z MTW2? Szkoda gadać...
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #17
    Asuryan
    Gość
    Racja, ale z drugiej strony wczesną husarię (jazdę racką) zrobili w MTW2 prawidłowo.

  8. #18
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Niestety KLA ale dzieki naszym POlitykom jestesmy posmiewiskiem nie tylko w calej unii...
    Nie ma sie co dziwic ze nikt Nas nie bierze na powaznie-zostaje sie cieszyc ze nie przypisuja bitwy pod Grunwaldem Anglikom I ze Husarii nie dali niemocm......
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  9. #19
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Sorry, ale co ma polityka do robienia gier? Olali petycję, bo jesteśmy tylko kroplą w morzu rynków na, które trafiła gra. Pewnie, gdyby gracze na całym świecie nie kupili od razu nowego TW, a Sega zaczęłaby odczuwać tego skutki finansowe może wówczas pochyliłaby się nad graczami, którzy chcą bardziej wiernego odzwierciedlenia historycznego.


    Mam nadzieję że nie będziecie tutaj kontynuować wątku politycznego. Aha, Memnon, nie używaj tych dwóch wielkich liter PO w normalnych słowach. Jestem wyczulony. Pampa
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 05-12-2014 o 10:03
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  11. #20
    Chłop Awatar S.P.Q.R
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    To chociaż górkę Ślężę. W końcu dla tylu ludów była święta..(wiem, patriotyzm lokalny przemawia przeze mnie). Ale możemy faktycznie tylko pomarzyć. Dla nich Słowiańszczyzna to tereny słynące z niewolników i ładnych niewolnic. Ewentualnie z trasy koncertowej duetu Cyryl&Metody.

  12. Użytkownicy którzy uznali post S.P.Q.R za przydatny:


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •