Strona 59 z 59 PierwszyPierwszy ... 949575859
Pokaż wyniki od 581 do 587 z 587

Wątek: PBF Świat po wojnie z Nilfgaardem (realia Wiedźmina)

  1. #581
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Adrian, który był w pobliżu, przychodzi na pole. Widzi rannych i nie zważając na elfów, zamierza ich opatrzyć zanim sczezną.
    (mam nadzieję, że to dozwolone)
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  2. #582
    Pampa
    Gość
    Mehir widząc Adriana rzuca się na niego z mieczem starając się skrócić go o głowę. - Ty pieprzony dupowłazie! Oby Wielkie Słońce cię spaliło!

  3. #583
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Adrian, spodziewając się reakcji, rzuca broń i mówi:
    Jeśli chcesz mnie zabić, poczekaj. Opatrzę tylko rannych i możesz potem robić, co chcesz. Zależy mi tylko na pomocy Veronice i Kielonowi, potem możesz mnie zabić.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  4. #584
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Więc życie Adriana zależy teraz od Mehira, ale sam dwóch nieprzytomnych nie uratujesz, a tu las wkoło do wsi 3 godziny...

    Techniczny i końcowy

    To jest was dwóch Adrian lekko ranny i Mehir, dość poważnie ranny i nieprzytomni Veronika i Kielon. Veronika za jakieś 5 tygodni przy dobrej opiece dojdzie do pełni sił, Kielon za jakieś 3 tygodnie bo ma Regenerację i zdrowieje 2 razy szybciej niż inni. Większość kasy wydacie na żywność i utrzymanie. A dzięki samobójczemu atakowi na Elfy Adrian i Mehir 5 tygodni się wami opiekują, no chyba, że nie i was zostawią po ograbieniu?

    Biedni niemal bez grosza w połowie listopada jesteście pod Mariborem lub na obrzeżach Mahakamu (zdecydujcie).

    Dzięki za grę. Pytanie czy kontynuujemy i jak się Wam grało. Ktoś zmienia postać?

    Bardzo udany i ciekawy PBF jak dla mnie. Fajnie odgrywaliście.

    Elfy odeszły i Was zostawiły, powinny Was zabić, ale nie okazały się takimi fanatykami jak jedna Dhoine i krasnolud z Waszej hanzy.

  5. #585
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Gdziekolwiek jesteście doszły do Was narzekania, że brak mięsa i ceny wysokie a w Braniborze ponoć mięsa nie brakuje i ceny jak przed wojną...

  6. #586
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Ciekawe... nie tak dawno rozbiliśmy Yohanna, a teraz znowu jakiś dobrobyt mięsny? Ci Braniborczycy naprawdę są przedsiębiorczy! - pomyślał Adrian, jednak okazało się, że "pomyślał" to na głos.
    Techniczny
    Zauważyłem to sadamie, dlatego dyskusja ideologiczna byłaby jednak na miejscu.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  7. #587
    Pampa
    Gość
    Mehir nie dobiegł do Adriana gdyż rany były zbyt głębokie i zupełnie opadł z sił. Masz ci los... nie jestem w stanie nawet miecza trzymać. Trzeba zająć się ciężej rannymi, ja nie dam rady sam. Tymczasowo zawieszam niesnaski między nami bo mamy poważniejszy problem. Cholera gdzie ja miałem bandaże...a nieważne, wezmę z tych zasrańców co ich usiekliśmy. Mówiąc to już gramolił się do pierwszego trupa żeby rozedrzeć mu szaty na opatrunki. Po wszystkim zajął się rannymi Veroniką i krasnoludem Kielonem. Wyjdziecie z tego, musicie wyjść...



    TECHNICZNY!
    Uznajmy że to co napisałem właśnie to taki epilog. Czekam na kolejny wątek. Ja jestem za Mariborem.

Strona 59 z 59 PierwszyPierwszy ... 949575859

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •