Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Mecz Finałowy - Wybobrak vs {{B-S}}Zibi

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Mecz Finałowy - Wybobrak vs {{B-S}}Zibi

    Mecz rozgrywa się w formule Bof5 - Best of 5.
    Wszystkie nacje do dyspozycji - w ramach posiadanych wspólnych DLC.
    Powtórki z bitew prosimy wysłać na PW do sędziego głównego.

    Wszystkie sugestie i pytania apropo transmisji LIVE bezpośrednio do głównego sędziego WMM
    Ostatnio edytowane przez DonVega ; 03-12-2014 o 20:59

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  2. #2
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Witam, Niedziela mi bardzo pasuje i od godz 20:00 mogę grać. Jednak rozmawiając z Wybobrakiem wiem że mu nie za bardzo pasuje Niedziela, dlatego co do terminu to jeszcze będziemy pisać.

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jak u was z czasem w piątek?
    Problem też w tym, że jeśli się na ten piątek zdecydujemy to będzie bardzo mało czasu na rozdmuchanie wszystkiego. Możemy to robić w następnym tygodniu ale tam cały weekend dla mnie odpada więc mielibyśmy czas do czwartku włącznie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Mi pasuje ten piątek od 17:00 a w przyszłym tygodniu każdy dzień poza poniedziałkiem.

  5. #5
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Widzę że wynikła bardzo trudna sytuacja z rozegraniem naszej walki. Mi jak pisałem pasuje Niedziela ponieważ w przyszłym tygodniu pracuję na popołudnie w domu jestem koło 23:00 zanim bym siadł do komputera będzie grubo po 23:00 Zaczynając naszą grę mogła by się przeciągnąć do pierwszej albo i drugiej w nocy. Nie bardzo mi takie rozwiązanie pasuje, i z tego co widać to najbliżej do rozegrania będzie Niedziela w następnym tygodniu.

  6. #6
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Znowu dla mnie kolejny weekend jest niefortunny bo w sobotę będę gościł 15 członków z najbliższej rodziny i w niedzielę wciąż mogą być słyszalne echa tego spotkania.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #7
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    W takim razie relacji video może nie będzie, bo chyba w nieskończoność nie będziemy tego przekładać. Będą musiały wystarczyć repy z naszej gry. Chyba że podacie jeszcze jakiś termin który będzie pasował wszystkim zainteresowanym.

  8. #8
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Nawet Zibi nie pisz takich rzeczy, mnóstwo ludzi mniej lub bardziej zaangażowanych w tę scenę czeka na ten finał.

    Z jednej strony świeżość i ogranie Wybobraka, z drugiej Twoje wieloletnie doświadczenie. Mieszanka gwarantująca sporo emocji.

    To MUSI być na żywo.

  9. #9
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Jest szansa, że będę mógł zagrać w tę niedzielę wieczorem, ale na 100% będę to wiedział dopiero w sobotę wieczorem lub niedzielę rano.

  10. #10
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Niedziela wieczór (14 grudnia) będzie już raczej ogarnięta. Jeśli chodzi o tę niedzielę to o 21 ma być mecz o 3 miejsce.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •