Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Mecz Finałowy - Wybobrak vs {{B-S}}Zibi

  1. #21
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jest możliwość, że oba mecze będą w piątek. Podajcie swoje maksymalne zakresy dostępności. Chcemy zrobić mecz o 3 przed finałem ale zobaczymy jak będzie optymalnie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  3. #22
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    17:30-03:00.

  4. #23
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zibi: od 20
    Wybobrak: od 17:30
    Scooter: od 19:30
    Pirx: od 20:30

    Z tego wynika, że teoretycznie finał mógłby się zacząć o 30 minut wcześniej niż mecz o 3 miejsce co nie jest tak wielką różnicą więc jako pierwszy będziemy streamować pojedynek Scootera i Pirxa od 20:30. Zakładając, że średnio na bitwę i przygotowania schodzi się 20 minut to cały mecz potrwa do około 22 przy równoczesnym założeniu, że rozegrane będzie 5 bitew. Dlatego finał zagramy od 22:00 chyba, że mecz o 3 miejsce się przedłuży - wtedy od razu po jego zakończeniu. Jeśli zakończy się wcześniej to i tak zaczynamy o 22.

    Podsumowując:
    Mecz o 3 miejsce o 20:30
    Finał o 22:00 lub od razu po meczu o 3 miejsce jeśli ten się przedłuży
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #24
    Ensis
    Gość
    Organizator to zatwierdza i zaczyna reklamować, więc nie ma już odwrotu.

  6. #25
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Witam, chciałbym podziękować wszystkim graczom z którymi było mi miło zagrać. Dziękuję również sędziom oraz organizatorom za zorganizowanie wspaniałego turnieju.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •