Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 195

Wątek: [DLC] Wrath of Sparta - Campaign Pack

  1. #11
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Czy ktoś wie czy to nowe DLC z nowymi frakcjami i roosterami będzie dotyczyło także trybu multiplayer?
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  2. #12
    Łowczy Awatar Veritimus
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Silesia
    Postów
    180
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 13 podziękowań w 8 postach
    Wszystko fajnie pięknie, tylko odczuwam drobne zniesmaczenie i zawód. Za taki sam pieniądz, jak w przypadku Cezara i Hannibala, dostaniemy właściwie jedynie nową mapę kampanii i dwie frakcje (i to bez możliwości grania nimi w głównej kampanii). Naprawdę tak ciężko było dodać Persję, która odgrywała istotną rolę w tamtym okresie, a i jest dostępna w głównej kampanii jako prowincja? W sytuacji, w której na ostatniej przecenie zaopatrzyłem się w DLC kultury greckiej, właśnie przez wzgląd na Ateny i Spartę, teraz poczułem się, jakby ktoś proponował mi drugi raz to samo.
    "Łatwiej jest zginąć z bronią w dłoni w imię wzniosłych idei, niż mądrze się ukorzyć i w cichości pozwolić im przetrwać, by w odpowiednim czasie rozbłysły swym blaskiem." - ja
    "Niech wam ziemia lekką będzie... by psy mogły was łatwiej wykopać." - Marcjalis

  3. #13
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W zasadzie dali by to razem z koloniami greckimi za cenę Hannibala i byłoby ok.
    A tak jak teraz jest dziwnie. Ale pewnie kupię od razu bo uwielbiam greków.
    A podali sugerowaną cenę tego DLC?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #14
    Łowczy Awatar Veritimus
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Silesia
    Postów
    180
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 13 podziękowań w 8 postach
    Chyba nie, ale skoro to DLC z kampanią, tak jak Cezar i Hannibal, to podejrzewam, że i cena będzie analogiczna.
    "Łatwiej jest zginąć z bronią w dłoni w imię wzniosłych idei, niż mądrze się ukorzyć i w cichości pozwolić im przetrwać, by w odpowiednim czasie rozbłysły swym blaskiem." - ja
    "Niech wam ziemia lekką będzie... by psy mogły was łatwiej wykopać." - Marcjalis

  5. #15
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Mam nadzieje że jednak będzie mniejsza, bo bez nowych nacji do głównej kampanii. Choć nie spodziewałem się że tak szybko po koloniach nam coś jeszcze zaoferują.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #16
    Łowczy Awatar Veritimus
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Silesia
    Postów
    180
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 13 podziękowań w 8 postach
    Podejrzewałem, że skoro wypuszczono achievementy z Ligą beocką, to tego typu DLC nam się szykuje, a że na Święta coś wypuszczą też można było się domyślić. To nie byłoby w stylu CA, by nie skorzystać z okazji przedświątecznego boomu zakupowego i nie wypuścić dużego DLC (w zeszłym roku Cezara, zdaje się, wypuszczono w podobnym okresie). Ja sobie chyba odpuszczę (choć z żalem) i raczej poczekam na grubą przecenę, w stylu ostatniej.
    "Łatwiej jest zginąć z bronią w dłoni w imię wzniosłych idei, niż mądrze się ukorzyć i w cichości pozwolić im przetrwać, by w odpowiednim czasie rozbłysły swym blaskiem." - ja
    "Niech wam ziemia lekką będzie... by psy mogły was łatwiej wykopać." - Marcjalis

  7. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ktoś wie, czy frakcje Ligi Beockiej i Koryntu pojawią się w trybie multiplayer?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #18
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Veritimus, nie zgodzę się z Tobą. Frakcje istniejące jak np. Sparta i Ateny to nie te same frakcje co w RTW2 i będą miały całkowicie nowe rostery co widać po screenach. Jestem bardzo zaskoczony, ponieważ CA robi pierwsze DLC przed datą startową gry. Zatem możliwe będzie DLC Aleksander, wojny perskie itp. Te 4 frakcje to tylko frakcje grywalne, a na bank będą całkiem nowe frakcje jako niegrywalne (modderzy odblokują więc nie ma co się martwić). Dowodem tego jest Korynt, którego nie ma w RTW2. Tu dostaniemy wiele greckich polis.
    Moim zdaniem ceny swojej warte, ponieważ w Hannibalu wystarczyło zmienić lekko mapę i układ frakcji. Tutaj trzeba zrobić wiele nowych rzeczy. Podobają mi się nowe hełmy, tarcze, zbroje. postarali się. Jedyne do czego się przyczepię to, że Grecy nadal mają italskie tuniki. Mieli wiele patchy na zmienienie tego. Nie wiem skąd to przeoczenie, skoro w plikach nawet nazywają się 'italian'.
    Bardzo żałuję, że RTW2 skopali, ponieważ BI2 lepiej się zapowiada. Gdyby RTW2 wyszedł później to bardziej delektowałbym się tymi nowymi DLC zapowiadanymi po zapowiedzi Attili.
    RTW2 ma większy potencjał, więc szkoda...
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  10. #19
    Łowczy Awatar Veritimus
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Silesia
    Postów
    180
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 13 podziękowań w 8 postach
    Rzeczywiście, pospieszyłem się trochę z oceną. Po spojrzeniu na to z Twojej perspektywy przyznaję Ci rację, KLA.
    Ale i tak myślę, że Persja byłaby tu znakomitym dodatkiem, zarówno jeśli chodzi o DLC, jak i główną kampanię.
    "Łatwiej jest zginąć z bronią w dłoni w imię wzniosłych idei, niż mądrze się ukorzyć i w cichości pozwolić im przetrwać, by w odpowiednim czasie rozbłysły swym blaskiem." - ja
    "Niech wam ziemia lekką będzie... by psy mogły was łatwiej wykopać." - Marcjalis

  11. #20
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Cena na Steamie wysoka 14,99€ w przecenie 13,49€ bo nie wiem jak wstawić E
    Jak dla mnie trochę wysoka jak na nową kampanie, mimo że potrzeba było do niej więcej pracy.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 05-12-2014 o 08:16

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •