Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 195

Wątek: [DLC] Wrath of Sparta - Campaign Pack

  1. #31
    Zbanowany
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ojjjjj, panowie, panowie z Segi raz jeszcze do szkoly!
    nie dosc tego ze chca wydac gniota do Attyli w postaci dlc z wikingami(przepasc trzech wiekow) to teraz serwuja kolejna kompromitacje:czasy wojny peloponeskiej, czyli schylek okresu hellenskiego w grze o tematyce hellenistycznej.Poza tym sama nomenklatura jest niewlasciwa bo Rome 2 to nie gra wylacznie Rzymem ale rowniez innymi panstwami i kulturami.Bardziej stosowne bylo by Mediteranian Total War lub Hellenistic Era Total War.Rzecz oczywista:panowie z Segi nie maja sladowe pojecie i wiedze z zakresu historii a to co tworza to chyba jest wynikiem syntezy hollywodzkich filmow.Ludzie, nie bierzcie sie za produkcje na temat rzeczy o ktorych nie macie za bardzo pojecia.To profanacja historii a sluzyc to ma chyba wylacznie podrastowaniu waszego wyniku finansowego.

  2. #32
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 25 podziękowań w 19 postach
    Do tej pory nie kupowałem dlc bo za drogie i raczej nie moja tematyka. Chciałem któreś z nich na święta kupić, a tu nagle... WOJNA PELOPONESKA To zmusza mnie do rozpatrzenia dwóch opcji: kupić któreś z dotychczasowych na święta i poczekać z peloponeską do przeceny min. 75%, czy zasiąść od razu po Wigilii do podboju Grecji Jeszcze nie wiem, ale w końcu się doczekałem

    Ciekaw jestem nowych jednostek, a także tych zmian odnośnie floty. O ile dobrze rozumiem to floty transportujące na sobie armię nie mogą już taranować

  3. #33
    Asuryan
    Gość
    Kupione, ale dopiero po premierze będę mógł odpowiedzieć na pytanie o multi.
    Najbardziej podoba się mi zapowiadana zmiana dotycząca okrętów transportowych.

  4. #34
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Zapomniało się o Rise of the Samurai, oj zapomniało.
    Chodziło mi o Rome 2.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  6. #35
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja się chyba też skusze na zakup od razu. Podobają mi się góry na Peloponezie i Kreta. Uwielbiam też kolekcjonować wyspy i wysepki. Lubię też bardzo greków, właściwie wszystkich poza Rzymianami.
    Będę bronił do ostatniej kropli krwi sojuszników upadającej dominacji Aten.

    Jest spora szansa że ta mini kampania zostanie ze mną na dłużej, bo w Augusta, Hannibala czy Cezara pograłem chwilę i wróciłem do podstawowej. Szkoda tylko tej Persji, bo zapowiada się oskryptowana inwazja z jej strony (kiedy któreś nacja uzbiera x regionów/czy przekroczy x pasek imperium). A jeśli nie dadzą im nic nowego, to życzę jej powodzenia i szerokiej drogi.

    Ma być 50 nowych jednostek (statki + lądowe), podzielonych na 4 nacje w tym dwie nowe.

    Wygląda na to że jest to pierwsze DLC nie wnoszące nic do multi czy podstawowej kampanii, tak wygląda z opisu na steamie.

    A DLC ma Spartę w nazwie bo ta jest najbardziej znana i lubiana.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 05-12-2014 o 08:16

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #36
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    A już kiedyś obawiałem się greckiego DLC. Dla mnie niezbyt ciekawie to wygląda, dodatek za taką cenę bez nowych frakcji do kampanii głównej to trochę lipa.
    Ogólnie Greków i ich historię bardzo lubię, ale jeśli chodzi o granie nimi jest już mniej fajnie. Jakoś nie podchodzą mi defensywne armie, a w tym okresie na jakieś wsparcie hoplitów chyba nie ma za bardzo co liczyć. Mimo to sam klimat kampanii będzie ciekawy, więc mam dylemat co do zakupu. W sumie zawsze można bitwy z automatu lecieć. Jak na razie planuje poczekać na Wasze opinie i wtedy podejąć decyzję.
    Tak dodam jeszcze, że wyjątkowo nie podoba mi się grecka falanga w grze. O ile na podstawce jeszcze to uchodziło, to w kampanii, w której hoplici mieli swój okres świetności powinni być dobrze odwzorowani... Zamiast stać jak gamonie z 300 powinni trzymać włócznie nad głowami i się nie garbić.
    Spoiler: 





    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  9. #37
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ktoś wie, czy frakcje Ligi Beockiej i Koryntu pojawią się w trybie multiplayer?
    Zadałem pytanie na forum total war i już wiem...odpowiedź od Matty'ego z CA poniżej:

    Originally Posted by mackoff New factions and roosters will be also added to multiplayer mode or not?

    It's very important information for huge group of Total War fans but we received nothing about it...



    You will be able play the Wrath of Sparta Campaign in co-op and head-to-head multiplayer.

    The Wrath of Sparta playable factions will however not be added to the list of playable factions in custom multi player battles.



    Więc w bitach multi nowych frakcji nie uświadczymy - i tym samym będzie to chyba pierwszy dodatek do Rome 2 którego nie kupie...
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  10. Użytkownicy którzy uznali post mackoff za przydatny:


  11. #38
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Przypuszczenia moje i kilku innych osób sprawdziły się... Cóż... Szkoda. Wielka szkoda.

    Nie wiem jak będzie wyglądać mapa, ale inwazja perska prawdopodobnie nie będzie aż tak fajna jak nam się wydaje. Jeśli będą anatolijskie miasta jak Efez czy Milet, z rzędem wysp pomiędzy nimi a Peloponezem, to wróżę katastrofę, czyli floty graczy z katapultami. ;/



  12. #39
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Ja tam bym chętnie zagrał Rodos które w owym czasie było prawdziwą potęgą handlową....ale z tego co wiemy nie będzie dostępnej tej wyspy jako oddzielnej frakcji.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  13. #40
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W zasadzie ja też spodziewam się katastrofy w wykonaniu Persji. I tu nawet o nie chodzi w cale o flotę, a o słabiutką armie Persji. Chyba że duża część tych z tych 50 nowych jednostek trafi do nich, w co w sumie wątpię. Tym bardziej że zapowiedzieli bierne zachowanie tej nacji do osiągnięcia hegemonii przez któreś polis, i dopiero wtedy ma ruszyć w bój.
    Też pograłbym wyspiarzami z Rodos lub z Krety, a tak pozostaje jedynie podbój.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •