Strona 12 z 28 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 279

Wątek: Temat ogólny - dyskusja, propozycje sesji, itp.

  1. #111
    Pampa
    Gość
    Zagrajmy w wiedźmina jeszcze bo fajnie to idzie. Chyba że jest ktoś z kompanii przeciwny?

  2. #112
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Najlepiej by mi pasowało w czwartek.
    Postaram się być codziennie onnline, ale raczej tylko w godzinach wieczorowych. Może się zdarzyć,że będę wcześniej.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  3. #113
    sadam86
    Gość
    To niech Araven decyduje czy robimy jeszcze Wieśka i cię Rhaegrim jakoś dołączy do ekipy, czy zaczynamy większym składem Władcę.

  4. #114
    Pampa
    Gość
    Z Władcy odpadam, kiedyś się jarałem ale mi totalnie obrzydł

  5. #115
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Wieśka polecimy dalej, można tam też dołączyć. Jest 4 grających w Wiedźmina, chyba, że Ktoś zrezygnuje.
    Można równocześnie grać 2 PBF-y, ale dla mnie będzie trudniej. Ale inne PBF-y na innym forum mam skończone, to dam radę.
    Władcę raczej po niedzieli zaczniemy ew. w weekend. Na razie Rhaegrim tylko podał propozycję terminu rozpoczęcia Władcy.

  6. #116
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    @Gajusz Mariusz gramy narracyjnie, cyferki robię zwykle ja, lub Ci Gracze co chcą sami. Ale deklaracje to podstawa. Interpretacja cyferek i testy losowe kośćmi to moja rola.
    I dlatego tak fajnie się to czyta i tym większą ochotę się ma by dołączyć - bo bardziej przypomina to storytelling niż typowe RPG.

  7. #117
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Próbowałem w PBF ściśle grać wg zasad mechaniki danego systemu, tu Fate. Ale w PBF to nie bardzo działa i mocno wszystko wydłuża, dlatego to bardziej storytelling. Ale Umiejętności postaci się liczą, jest pewien element losowy jak zwykle w tego typu grach. Dobre pomysły w walce, mogą być równie cenne jak wysokie poziomy Umiejętności walki daną bronią. Walki są jako całe sceny trwajace od kilkudzesięciu sekund do maksymalni 3 minut. Nie robię testów w każdej rundzie bo było by ich kilkadziesiąt, dla wszystkich postaci i wrogów. Mam własny system rozstrzygania walk, opiera się na ocenie zdolności bojowych (walka bronią, Czujność, specjalne zdolności, sprawność i kilka innych się tu liczą) Graczy i wycenie zagrożenia. 3 rzutami dla 1 Gracza mam załatwioną całą walkę nawet i 3 minutową, gdzie wykonałbym kilkanaście albo kilkadziesiąt rzutów w grze na żywo, wg pełnych reguł. Narracyjny system, musi być, dobrze się sprawdza i jest szybki.

  8. #118
    Podstoli
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    361
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Ja podobnie jak Rhaegrim, wtorek-czwartek mam najwięcej czasu, ale generalnie wieczorami powinienem zazwyczaj być. Obojętnie w sumie kiedy dokładnie zaczniemy.

  9. #119
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Wątpię by udało się takie tempo utrzymać, ten PBF w Wiedźmina to expres. Zwykle Gracze robią jeden wpis na 2 lub więcej dni i nie online, a każdy osobno. Online zaś jest super, ale rzadko się udaje coś takiego jak nam obecnie. Właśnie z racji na czas.
    Właśnie dlatego z Wami na razie nie pogram.
    Zobaczymy za miesiąc, może się trochę znudzicie i takie tempo będzie odpowiednie.

  10. #120
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Grający we Władcę Pierścieni, proszę zajrzeć tutaj i odpisać na zadane tam pytania, link: http://forum.totalwar.org.pl/showthr...er%C5%9Bcieni)

Strona 12 z 28 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •