Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 103 z 103

Wątek: Problemy techniczne

  1. #101
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Smutny Zobacz posta
    Witam,
    uprzejmie proszę o pomoc. W mod POTOP ściągnięty z Mody DB grałem przez kilka miesięcy do przerwy, która nastąpiła, jakieś poł roku temu. Samą podstawkę Medival II Kingdoms miałem ze steama, bo stara wersja płytowa a dokładnie płytka Kingdoms uległa lata temu awarii. Po zmianie komputera chciałem wrócić do gry w POTOP, bo ... bo to przecież XVII wiek, nie trzeba więcej dodawać. W międzyczasie jednak steam zmienił na swojej stronie sposób pobierania i zapisu Medivala, bo teraz występuje on jako Definitive Edition. Po zainstalowaniu moda nie mogę go uruchomić, bo plik skrótu i wsadowy odwołują się do kingdoms.exe, którego nie potrafią znaleźć. Nie potrafią, bo go po tych zmianach już zwyczajnie nie ma... Czy mógłbym poprosić Pana, lub kogoś innego z ekipy "Wiedzących" o pomoc... w temacie, bo bez Panów nie poradzę sobie z tym problemem. Bardzo dziękuję.
    zmień nazwę pliku medieval2 na kingdoms.

  2. #102
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ja rozumiem, że XVII wiek to wypada nam mówić Pan, ale nie wczuwajmy się aż tak

    Spróbuj skopiować plik medieval.exe (czy jak on tam się zowie) do innego katalogu, potem zmień jego nazwę na kongdoms.exe i przerzuć z powrotem do katalogu Medievala. Chodzi o to, żeby plik medieval.exe i kingdoms.exe były w tym samym katalogu.

    E: widzę, że się spóźniłem i Piter już odpisał
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #103
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Bardzo dziękuję za szybką i skuteczną pomoc. Gra się uruchomiła bezproblemowo i zagrałem Wenecją. Niestety przy pierwszej bitwie lądowej z Turcją, gdy tylko wybrałem opcję rozegrania bitwy osobiście, wywaliło czarny ekran i komunikat o errorze. Może to błąd, który nie będzie występował stale... będę próbował dalej. Pozdrawiam.


    https://forum.totalwar.org.pl/showth...20odpisa%C5%82

    Wielce Szanowny Panie,
    Panu także wielce wdzięcznym będąc, pozdrowienia przesyłam i w pas się kłaniając, czołem za okazaną pomoc biję Waszmości ....
    Sama gra zadziała bez zarzutu do pierwszej bitwy lądowej. jak już powyżej napisałem, mam nadzieję że to nie będzie stała przypadłość.... Spróbuję parę raz i będę najwyżej znów wisiał u Panów klamki.... łaski prosząc.

    Lubię się czasami powczuwać... Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 24-09-2021 o 06:50

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •