Strona 3 z 267 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #21
    Ensis
    Gość
    Gra TW w klimatach fantasy ma jeden wielki plus, przyciągnie wielu zupełnie nowych fanów, którzy po poznaniu gry może sięgną również bo inne historyczne odsłony serii.

  2. #22
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Ale, wówczas trzeba by im dać opcję hordy. Tylko jak pogodzić nowe jednostki i armie, które pokazywałyby się na mapie? Ja już wolałbym dotychczasowe rozwiązanie, bo i budynków ta frakcja nie miała by za dużo.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #23
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Albo można by powiązać rekrutacje z stopniem spaczenia prowincji, tylko po co by im była kasa. Chyba jednak jako podgatunek buntowników będą lepsi, ale taki mega agresywny, spam pełną parą połączony z efektem domina. Czyli im więcej jednostek tym większy % na pojawienie się następnych.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #24
    Asuryan
    Gość
    Ale wiesz że w tym momencie opisujesz orcze Waaagh?!

  5. #25
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Bardzo możliwe, choć nie świadomie. Orkowie to moja ulubiona nacja.
    Mi rozchodzi się o to że spaczenie byłoby wskaźnikiem w prowincji tak jak kultura, i od np. 30% wolno pojawiały by się jednostki zwierzoludzi, z tym że one same w sobie wypaczałyby prowincje (tak jak dygnitarze). Od 50% byłby szybszy napływ, przy 60% atakowaliby stolicę, a od 70% rozłaziliby się do innych regionów.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #26
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Ale spaczeń nie wpływa na powstanie zwierzoludzi tylko Chaos a to różnica. Zwierzoludzie powinni pojawiać się chaotycznie, w ten sposób rozgrywka byłaby ciekawsza. W sposób jaki opisujesz pozwoli graczowi łatwo się ustrzec przed atakiem. Sprawdzi poziom w prowincji i zacznie szkolić oddziały, albo przerzuci z innej prowincji. Z efektem domina się zgodzę, bo to fajny pomysł. Jeżeli zajmą jakąś prowincję powinny zacząć pojawiać się nowe ich hordy zmierzające w tamtym kierunku, przy okazji liczba ludności powinna spadać. W wypadku odbicia terenu zyski z niego będą bardzo małe, bo nie będzie handlu.
    Ciekawe czy oddadzą wpływy mrocznych kultów na Imperium.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #27
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Mnie to ciekawi, który okres wezmą, czy okres wojny z Archaonem, czy jednak okres Magnusa Pobożnego. I czy w potencjalnych DLC byłby okres III Imperatorów lub wojny z Arabią

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #28
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    To ma być zwykły spin off, a poza tym obowiązuje ich umowa na 1 grę w tym uniwersum.
    Skąd takie informacje?

  9. #29
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Biorę to z racji tego, że mają podpisaną umowę. A to, że w końcu Total War: Warhammer będzie to jestem bardzo zadowolony z tego - wreszcie coś nowego.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #30
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Wojny z Arabią toczyły się częściowo na terytorium Bretonni, później wyzwolone Estalie i ruszono na samą Arabię, by tam w końcu pokonać Sułtana Jafara. Ten okres to odwzorowanie Wypraw Krzyżowych, założono na terenie Arabii jakieś państwa, ale nie wiem jakie dokładnie. Wezmą się pewnie za inwazję Archaona, bo to jeden z momentów, gdy Imperium było poważnie zagrożone, drugim są na pewno wojny z Wampirami , ale bardziej obstawiam pierwszy typ.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 3 z 267 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •