Strona 52 z 267 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #511
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    1. Arabia NIE MA SZANS pojawienia się ani w podstawce, ani w DLC - oficjalnego armybooka nacji nie ma, tak samo jak Estalii.
    2. Zbytnio przesadzasz, łatwo nie jest zrobić od nowa wszystkich nacji, różniących się wszystkim - 4 nacje na sam początek wystarczą.
    Licząc 8 edycje jest 12 ras. Licząc że niektóre nacje mają pod rasy, oddzielne jednostki, nie wiem jak deweloper tę kwestie rozwiąże. Pierwszy trailer sugerował że pojawi się Chaos. To nie będzie Arabów, a dlaczego nie ma być Bretoni>? Czy Kislevu jako pomocników, subrasy , tez nie mają Arrmy books>?(nie wiem). Zrobili sobie dobrą drogę by zrobić 2 dodatki by wysysać kasę.

    Co do DLC, to najgorsza możliwa rzecz jaka powstała. Płacę za produkt który jest szatkowany przed premierą z rzeczy które powinny tam być. To tak jak by pisarz wycinał z rozdziałów pewne wątki, które wysyłał by Ci w DLC na mail.

  2. #512
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Licząc 8 edycje jest 12 ras. Licząc że niektóre nacje mają pod rasy, oddzielne jednostki, nie wiem jak deweloper tę kwestie rozwiąże. Pierwszy trailer sugerował że pojawi się Chaos. To nie będzie Arabów, a dlaczego nie ma być Bretoni>? Czy Kislevu jako pomocników, subrasy , tez nie mają Arrmy books>?(nie wiem). Zrobili sobie dobrą drogę by zrobić 2 dodatki by wysysać kasę.

    Co do DLC, to najgorsza możliwa rzecz jaka powstała. Płacę za produkt który jest szatkowany przed premierą z rzeczy które powinny tam być. To tak jak by pisarz wycinał z rozdziałów pewne wątki, które wysyłał by Ci w DLC na mail.
    Ares wolisz politykę w stylu DLC, czy w stylu płatnych patchy, żeby mieć patch musisz mieć dodatek?
    Najlepszy jest tutaj przykład z Paradox Interactive, typową odpowiedzią ich supportu przy EU III i wcześniejszych grach było, kup sobie dodatek, problem został w nim rozwiązany. A od CK II mają bezpłatne patche, które naprawiają grę i wprowadzają sporo rzeczy i płatne DLC, które dodają nowe rzeczy i pierdoły graficzne.
    Dla mnie opcja z DLC jest o tyle dobra, że nie muszę och kupować, żeby mieć wszystkie patche i jak chce to kupię.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  3. #513
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    1. CA robi TW: Warhammer bazując na 8 edycji, wykluczając poprzednie - w tym Zwierzoludzi, Kislev i Bretonnię.
    2. Nie podoba Ci się polityka DLC? To nie kupuj, proste. Mnie taka polityka odpowiada dlatego, że mogę wybrać, co kupić dodatkowo, a czego nie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #514
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Kislev został zniszczony?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  5. #515
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie całkiem, chodzi mi o to, że Kislev w ogóle nie miał swojego Armybooka - w 6 edycji wypuszczono broszurę z 4-5 jednostkami nacji, które w figurkowym Warhu były beznadziejnie słabe i mało punktów armii dawały. W 4 i 5 edycjach byli jako pomocnicy Imperium w armybooku Empire. W siódmej i ósmej edycji już się nie pojawili - głównie z przyczyn marketingowych.

    Co do Bretonnii i Zwierzoludzi - małe sprostowanie. To, że w 8 edycji nie mają AB, nie oznacza, że nie można ich kupić. Wręcz przeciwnie, można na stronie Games Workshop kupować je dalej.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #516
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Czyli podobnie jak zrobiono w 40k, jedną z ras usunięto i zmieniono w (JESZCZE RAZ ZOBACZĘ TO OKREŚLENIE MĘSKOŚCI TO POLECI KOLEJNY OST - LWIE SERCE) historii przy jej usuwaniu.


    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  7. #517
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Powiedz mi w takim razie, które uważasz za mniej ważne? Jak na taki mały teren, te 4 nacje są wystarczające. Patrząc na ilość nacji w 8 edycji to na Bretonnię chyba nie ma co liczyć. Zresztą jak nie podoba się wam TW: Warhammer to kupcie sobie Medieval II z Kingdomsem i pobierzcie Call of Warhammer, od razu będzie mniej narzekaczy.
    Dziwi mnie trochę Twoja postawa, bo ja jakbym był zagorzałym fanem tego świata wręcz zapluwałbym się domagając powiększenia mapy, dodania nowych frakcji a nie zapewnień, że dostanę te frakcję w dodatkach, za które zabulę. A tymczasem zachowujesz się trochę jak fanatyk, który będzie bronił "świętej" polityki CA i GW przy tej odsłonie. Zważywszy, że wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują, że z gracza ma być dojna krowa, która da mleko i dwie firmy będą się o niego bić.
    Po drugie GW nie zrobi nowych AB nawet jakby miała czas i ochotę, bo to pewnie zrobiłaby dawno. A tak skupi się na istniejących dodając nowe wymyślne jednostki, które później będzie można kupić i dodać sobie do gry.
    Zresztą jak wyobrażacie sobie dodanie jaszuroludzi, ogrów i elfów skoro ich tereny leżą dalej od podstawki? Dostaniemy coś na kształt Emipre? Zapewne tak, albo też CA i GW wyeliminują pewne frakcje z gry jak choćby Krasnoludy Chaosu.
    A dziwne, że nikt się nie burzy, że nie będzie Chaosu czy też zwierzoludzi, które to frakcje tworzą młotkową narrację.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. Następujących 2 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  9. #518
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie bronię polityki CA i GW, a oficjalnych tworów - to zasadnicza różnica. Dodam więcej, widać regres w stosunku do poprzednich edycji Warhammera, ba - nawet teraz coraz większe ubijanie Fantasy nad 40.000.
    Dwa - dodawanie nowych nacji po tak długim czasie (którą to mamy już edycję? Ósmą?) byłoby nie na miejscu - znowu wywracanie do góry nogami całego uniwersum.
    Trzy - może nie każdy uważa, że Chaos powinien być od razu - okres przed EoT nie zapowiada się na okres walk z Chaosem, a na przygotowywanie się na tę inwazję.

    Poza tym patrzmy, którą mamy edycję. Myślisz, że nagle zrobią zwrot do tyłu i dadzą Zwierzoli i Bretonnię, która skończyła się na 6 edycji? Nierealne. Zresztą Krasnoludy Chaosu i tak już zostały w 5 edycji wyeliminowane... Wszelkie zażalenia raczej kierujcie do GW, bo to oni trzymają CA na smyczy odnośnie tego, by było to zgodne z 8 edycją. Albo na TWCenter - w końcu to tam CA ma swoich przedstawicieli, niźli tu na naszym skromnym forum

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  11. #519
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Ja się bardziej spodziewam czterech ras, ale dużej ilości frakcji w stylu Rome II. Co by miało niejaki sens. Największe księstwa imperium, border states etc, kilka klanów krasnali, kilka klanów orków i północne plemiona i trochę kultów Chaosu?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  12. #520
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No niestety co do Imperium to odpada Wspomniano już wielokrotnie, że Imperium będzie jako jedno państwo - mam nadzieję jednak na zrobienie unikatowych jednostek w każdej ze stolic księstw. Oby krasnoludy były jednak na te klany podzielone. Orkowie odpadają jako pojedyncze plemiona. Głównie ze względu na to, że Grimgor złączył ich w jedną wielką hordę. Chaos raczej też - Archaon dalej żyje i knuje przeciw Imperium, co innego, gdyby zginął, to byłby podział Chaosu na 4 kulty.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 52 z 267 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •