Strona 3 z 49 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 487

Wątek: Megasubmod do BC 7 dyskusja i błędy

  1. #21
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Żenada - co on mi warunki będzie stawiał? Dostali za darmochę pakiet niezłych zmian, a do przetłumaczenia zostało kilka pierdół i nawet tego im się nie chce. Jakbym za to miał zapłacone to bym im dokończył.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #22
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Ot, prostactwo na tym TWC Osobiście jestem w szoku, że minęło już tyle czasu od premiery Bellum7, a wciąż nie ma pełnego angielskiego tłumaczenia Wino, może lepiej byłoby założyć osobny temat dla Twojego submoda w dziale Released mods? Inaczej zgubi się w tym oryginalnym wątku BC7.

  3. #23
    sadam86
    Gość
    HellVard wątpię, że się zgubi na tych 12 marnych stronach na TWC może MrCrow da go do 1 posta

  4. #24
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Ha, też prawda Nie ma chyba zbyt wielkiego zainteresowania Bellum na TWC.

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    A szkoda. Bo to naprawdę najlepszy mod do Medka 2 na tym globie o tematyce średniowiecza.
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  6. #26
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Nie przesadzacie w drugą stronę? To że ktoś nie chce grać w niepełni przetłumaczonego moda nie znaczy jeszcze że obraża wasze matki .

    Bo to naprawdę najlepszy mod do Medka 2 na tym globie o tematyce średniowiecza.
    Ale sam Medek jest już stary. Wydaje mi się że mody dotyczące fantastyki całkiem nieźle się trzymają podczas gdy z tymi historycznymi tak dobrze nie jest.

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez HellVard Zobacz posta
    Ot, prostactwo na tym TWC
    o tym właśnie jest moja podpis na forum My Polacy ciągle mamy jakieś dziwne zakompleksione poczucie własnej wartości. Ciągle gdzieś ktoś pisze, że my jesteśmy tacy czy tacy, w znaczeniu że gorsi od innych narodów. Tymczasem inne narody tak samo mają wady, a my wcale nie jesteśmy gorsi. Mamy też wiele zalet, które inne narody mogą nam pozazdrościć. My jednak ciągle jak coś ktoś gdzieś poza granicami kraju napisze czy zrobi i jest Polakiem, to za niego się wstydzimy albo szydzimy. Smutne to jest. Czasem mnie to tak w..., że właśnie się uniosę honorem i walnę pod wpływem takiego posta jak właśnie na twc o tym, że zrobiłem zajebiste spolszczenie i że w ogóle jesteśmy zajebiści na Polskim forum

    Osobiście jestem w szoku, że minęło już tyle czasu od premiery Bellum7, a wciąż nie ma pełnego angielskiego tłumaczenia Wino, może lepiej byłoby założyć osobny temat dla Twojego submoda w dziale Released mods? Inaczej zgubi się w tym oryginalnym wątku BC7.
    właśnie dziwne jest to, że inne mody mają swoje działy,a Bellum jest jednym z najlepszych modów a ma tylko swój temacik walnięty na ogólnym, dziwne. Jakby miał swój dział, to by nie było problemu, dałbym swojego submoda w osobnym temacie. A tak to nie dam gdzieś indziej, bo ciężko będzie go znaleźć. Wygląda na to, że jednak upływ czasu zrobił swoje. Gra jest stara, ludzie grają w co innego, albo w inne mody, które są dopracowane i mają na starcie ang wersję. Tu nie było i pewnie z tego powodu wiele osób olało tego moda. Być może jakby zrobić szeroko zakrojoną akcję, że BC 7 ma wersję ang, to by więcej ludzi przyciągnęło. No ale to już interes dla twórców BC, nie dla mnie. Mimo to, wczoraj jak patrzyłem, to mój submod miał 112 pobrań, czyli chyba dobrze.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #28
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    o tym właśnie jest moja podpis na forum My Polacy ciągle mamy jakieś dziwne zakompleksione poczucie własnej wartości. Ciągle gdzieś ktoś pisze, że my jesteśmy tacy czy tacy, w znaczeniu że gorsi od innych narodów. Tymczasem inne narody tak samo mają wady, a my wcale nie jesteśmy gorsi. Mamy też wiele zalet, które inne narody mogą nam pozazdrościć. My jednak ciągle jak coś ktoś gdzieś poza granicami kraju napisze czy zrobi i jest Polakiem, to za niego się wstydzimy albo szydzimy. Smutne to jest. Czasem mnie to tak w..., że właśnie się uniosę honorem i walnę pod wpływem takiego posta jak właśnie na twc o tym, że zrobiłem zajebiste spolszczenie i że w ogóle jesteśmy zajebiści na Polskim forum
    Święte słowa

    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    właśnie dziwne jest to, że inne mody mają swoje działy,a Bellum jest jednym z najlepszych modów a ma tylko swój temacik walnięty na ogólnym, dziwne. Jakby miał swój dział, to by nie było problemu, dałbym swojego submoda w osobnym temacie. A tak to nie dam gdzieś indziej, bo ciężko będzie go znaleźć. Wygląda na to, że jednak upływ czasu zrobił swoje. Gra jest stara, ludzie grają w co innego, albo w inne mody, które są dopracowane i mają na starcie ang wersję. Tu nie było i pewnie z tego powodu wiele osób olało tego moda. Być może jakby zrobić szeroko zakrojoną akcję, że BC 7 ma wersję ang, to by więcej ludzi przyciągnęło. No ale to już interes dla twórców BC, nie dla mnie. Mimo to, wczoraj jak patrzyłem, to mój submod miał 112 pobrań, czyli chyba dobrze.

    Na temat osobnego działu dla BC toczyła się kiedyś dyskusja w wątku Bellum 6.3 i sami autorzy nie wyrazili chęci prowadzenia go, więc raczej nie ma co liczyć na jego powstanie.

  9. #29
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Popykałem 102 tury Norwegią na Megasubmodzie do BC 7.0 z ostatnimi poprawkami, zero ctd, brak przecinków w drzewie genealogicznym (chyba, że to dotyczyło tylko Polski?).
    Ai 4.2 no ciężko było na początku, zdrada Danii potem Niemiec ale po pobiciu Danii dużo łatwiej, odebrałem Niemcom Bremę i rozwijam gospodarkę i infrastrukturę.

    Edit
    Zapomniałem podnieść startową kasę i sakiewkę Mongołom, no trudno.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 17-03-2015 o 15:10

  10. #30
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    ...zero ctd...
    super Przecinki mogły dotyczyć szczególnie Polski (a być może nawet tylko), bo było usuniętych kilka typowo polskich imion.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 3 z 49 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •