Strona 5 z 50 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 491

Wątek: Megasubmod do BC 7 dyskusja i błędy

  1. #41
    sadam86
    Gość
    Jak to znać nie dajemy? Na serio fajnie, że idą dalsze zmiany, co do elity na oryginalnym money_script zwyczajnie nie stać Nas, daj ten łagodniejszy, wtedy będzie można sobie pozwolić na elitę. Ja teraz zrobiłem przerwę na rzecz CoWa pod Medka2.

  2. #42
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    Powoli przymierzam się do wydania drugiego megasubmoda do BC 7. Oprócz tego co miała poprzednia wersja dodam poprawiony baner dla Polski i orzeł na piersiach polskich gienków (wyjęte z megasubmoda do BC 6.3), wyjąłem z kampanii amerykańskiej głos hornet throwersów i dodam go tym litewskim, nowszą wersję AI Pitera, oryginalne kursory, poprawiony błąd Włochów gdzie przy 44 prowincjach w HRE za dużo kasy zabierało (o ile będziemy grać na starym money scripcie), zredukowany koszt oblężeń z 2000 do 1000, żeby w końcu czasem warto było oblegać.

    Zastanawiam się czy alternatywnego money scripta nie dać jako standard. Nie dość że jest on znacznie krótszy (co być może dodatkowo skróci czas trwania tur) to jeszcze jest mniej bizantożerczy. Na obecnym to się nie da grać chyba. Aragonią miałem ponad 80 tysięcy jak zacząłem podbijać cały Półwysep Iberyjski. Dorobiłem kilka średnich jednostek, kilka prowincji podbitych i kasa w kilka tur wyzerowana, a zanim zacząłem podbijać to byłem po kilka/kilkanaście tysi do przodu. Fakt, że zacząłem budować dużo drogich budynków, no ale nie może być tak, że to powoduje, że na turę tracimy po kilkanaście tysi. Utrzymanie wojsk okoo 20 tyś, zyski ponad 40, więc coś nie halo.

    No i nie wiem jak się sprawuje moje EDU, bo nie dajecie znać. Z alternatywnym money scriptem chyba daje radę, ale czy nie przesadziłem z kosztami elity i profesjonalnej elity? Chyba coraz mniej osób gra, szkoda, bo ja z kolei się wkręciłem
    Czekam gorąco z racji tego co chcesz poprawić ;p

    Dodaję nowy post, możecie go połączyć

    Czy jest możliwość ręcznego zmienienia w plikach kosztów chociażby oblężenia?

    Połączyłem, ale sam mogłeś edytować poprzedni
    Sadam86
    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 30-03-2015 o 14:12

  3. #43
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Oczywiście że jest. W katalogu \mods\BellumCrucis7\data\world\maps\campaign\custo m\Ufficiale\ jest plik campaign_script.txt. W nim jest 4- Warcost Script i poniżej 600 za przebywanie na terenie wroga a jeszcze niżej 2000 za oblężenia.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #44
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A to 600 to uważasz, że jest do zmiany? Dzisiaj zaisntalowałem BC 7.0, megasubmoda również, zmieniłem wg twojej instrukcji te oblężenia z 2000 na 1000, ale teraz pytanie - dlaczego gra nadal twierdzi, że kosztuje to 2000? Dodam, ze zmiany dokonałem PRZED startem kampanii..

  5. #45
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Po każdych zmianach należy usuwać pliki map.rwm które są w katalogu world (w podkatalogu base, ufficiale i imperial_campaign).
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #46
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Drugi Megasubmod do BC 7 ok. Założenia jakie dałeś kilka postów wcześniej ok, w tym alternatywny money_script jako podstawa i ai Pitera 4.2 jako podstawa i oryginalne kursory i inne co tam proponowałeś. A ich odpowiedniki z BC 7.0 jako opcja. Megasubmod ma zmieniać. Ja wsiąkłem w Attylę, ale do BC 7.0 wrócę. Twój EDU ok był jak grałem.

  7. #47
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    No to git. Mi się jeszcze marzy rozwój osad od najmniejszych, tak aby nie było od początku od razu dobrych wojsk można robić. To by było coś, no ale ktoś tam pisał, że coś takiego zrobił i się nie odzywa, a szkoda. No i szkoda że Dunel przepadł, a robił historic_events.

    Ja w Attylę to nie pogram, bo mój komp pamięta czasy Medievala jedynki

    P.S. dzisiaj dam mały bonus przedświąteczny dla wszystkich grających Polską
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #48
    sadam86
    Gość
    Dobra ja czekam, jak zapodasz nowe zmiany wgrywam i lecę łupić i palić, rozwój od początku to ewentualnie opcja, ja na pewno jej nie wybiorę. Dunkel wysłał Ci choć część zmian

  9. #49
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Dzisiaj dam tylko małe co nieco, w sumie nic wielkiego.

    Nowego megasubmoda raczej po świętach, jak skończę tłumaczenie kampanii.

    No właśnie najgorsze jest to, że Dunkel nie dał jeszcze nic, a już kupę czasu temu pisał, że zrobił pół pliku :/
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #50
    sadam86
    Gość
    Ok to ja poczekam na większe zmiany, nie chce mi się kampanii rozgrzebywać i niedługo po nową startować. Ehh jakby dał to 50% to może resztę bym zrobił, bo zaczynać od początku i dublować to co jest to sensu nie widzę.

    Edit: połowa wypada jakoś na 5000 linijce, więc od 5000 wzwyż zacznę dłubać

Strona 5 z 50 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •