Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Podsumowanie Nagród Forumowych 2014

  1. #1
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Podsumowanie Nagród Forumowych 2014

    Ave społeczności Totalwar.ORG.PL!
    Nagrody forumowe 2014 dobiegły końca, czas więc na podsumowania.

    Zaczynamy od najważniejszego wyróżnienia na forum, czyli rangi Stara Gwardia. Głosowanie zdecydowało, że do tego grona w tym roku dołączą Lwie Serce oraz Wielki Mistrz Malborka. Gratulacje!

    Teraz czas na inne kategorie. Dawno podczas tego plebiscytu nie mieliśmy tak seryjnego zdobywcy tytułów jak Gajusz Mariusz. Zgarnął aż cztery nagrody, zwyciężając w kategoriach: najbardziej aktywny użytkownik, najlepszy avatar, ulubiony użytkownik i najlepszy dyskutant. Statystyki mówią same za siebie - Gajusz napisał ponad 2000 postów na forum w ciągu roku. Oby tak dalej!

    Równie imponująco zaprezentował się w tym roku Araven. Zwyciężył w trzech kategoriach - najlepszy funkcyjny, najbardziej pomocny użytkownik, a także autor najciekawszego tematu. To już kolejny rok, w którym Araven utrzymuje tytuł najbardziej pomocnego użytkownika i trudno się temu dziwić - wystarczy spojrzeć na jego posty w Zbrojowni.

    A skoro już mowa o użytkownikach, którzy swój tytuł utrzymali, to trzeba wspomnieć, że Samick kolejny rok z rzędu wygrał plebiscyt na najbardziej surowego moderatora. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby tej nagrody nie wygrał...

    W plebiscycie na najlepszy podpis mieliśmy zaciętą walkę, z której zwycięsko wyszedł Asuryan. Spodobała nam się irlandzka sygnatura, dzięki której Asuryan mógł wybrać osobistą rangę. Już niedługo nad jego avatarem pojawi się tytuł "Władca wyspy". Gratuluję!

    Kolejną kategorią Nagród Forumowych był "najlepszy znawca historii". Tutaj najlepszy okazał się KLAssurbanipal, który wybrał rangę "Ostatni Sprawiedliwy".

    Swoją rangę zdobyła także Elizabeth, która osiągnęła taką samą ilość głosów co Gajusz Mariusz w plebiscycie na najlepszy avatar. Wybrała tytuł "Tęczowy bazyliszek". Muszę przyznać, że jest to jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na rangę.

    Najzabawniejszy użytkownik to kategoria, którą każdy postrzega na swój sposób. Dobrze o tym świadczy tegoroczny zwycięzca tej kategorii - adriankowaty.
    Nie wiem, czy jego zamiarem było rozbawianie innych użytkowników, niemniej mu się to udało. W nagrodę otrzymał rangę "Autorament cudzoziemski".

    Na koniec zostały nam nagrody Świata Multiplayer. Tutaj faworyt był tylko jeden - wybobrak, który zdobył obie nagrody - najlepszego gracza oraz objawienia roku. Któż mógł zdobyć te nagrody jak nie Mistrz Polski 2014 w Total War: Rome II? Gratuluję wygranej.

    Kończąc to podsumowanie chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom za wzięcie udziału w głosowaniach oraz pogratulować wszystkim zwycięzcom.
    Zachęcam Was także do jeszcze aktywniejszego działania na forum. Może za rok to Wy zostaniecie zwycięzcami Nagród Forumowych?

  2. #2
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Ze swojej strony dodam, że jesteśmy otwarci na potencjalne możliwości rozwinięcia nagród forumowych o kolejne kategorie.



  3. #3
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Temat pojawia się i znika, to znów się pojawią... dziwne z racji tego, że jest gratulują zwycięzcom poszczególnych kategorii! Chciałbym również podziękować tym, którzy zgłosili mnie do kilku, bo nie spodziewam się tego . A co do propozycji, to proponuję by w następnym roku pojawiła się pozycja - najbardziej irytujący użytkownik
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  5. #4
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Dzięki wszystkim za głosy na mnie i gratuluje pozostałym zwycięzcom, było jeszcze ciekawiej niż rok temu.

    Niech żyje Gwardia!

  6. #5
    Podczaszy Awatar Dyktator
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    506
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach
    Skoro taki Gajusz 2 000 postów potrafi w rok napisać, to zróbcie kategorię "Spamer roku", żeby mógł wygrać ich 5, a nie 4 : )

    Gratulacje dla wszystkich, którzy powygrywali . Zaskakująca jest jedynie wygrana Samicka

  7. #6
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    A co do propozycji, to proponuję by w następnym roku pojawiła się pozycja - najbardziej irytujący użytkownik
    O to pewnie parę osób mnie nie cierpiących (z wzajemnością) by mnie nominowało

    Gratuluję wszystkim, którzy wygrali, a Ci, którzy dotarli do II etapu, życzę im powodzenia w kolejnym roku na kolejnej edycji Nagród Forumowych. Zastanawia mnie jedynie zaskakująco szybko osiągnięty rekord Gajusza Mariusza. Choć w sumie...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #7
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    A co do propozycji, to proponuję by w następnym roku pojawiła się pozycja - najbardziej irytujący użytkownik
    Nie pierwszy raz pojawia się ta propozycja.
    Niejako funkcjonuje już pod przykrywką "najbardziej zabawnego" użytkownika.

  9. #8
    Pampa
    Gość
    Nie może być negatywnych kategorii bo w teorii forum nie pozwala na ostracyzm.

  10. #9
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Proponuje dodać nagrodę "największy buc forumowy", może coś wygram

    EDIT: Dopiero zauważyłem Pampa, ale podtrzymuje to. Można zmienić na "największy buc forumowy i dlaczego Shay"

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  11. #10
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dziękuję Wszystkim za głosy. Zwycięzcom nadałem rangi, w razie gdybym coś pomylił, albo Kogoś pominął proszę o PW.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Araven za przydatny:


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •