Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Wątek: Dzikie Pola - Techniczny

  1. #21
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Rozumiem.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  2. #22
    Asuryan
    Gość
    Poproszę jeszcze o deklaracje majątku postaci Sadama. Tak do 25 złotych góra.

  3. #23
    sadam86
    Gość
    Asur jak 25 złotych góram to niech będzie 25

  4. #24
    Pampa
    Gość
    To ja też chcę 25. ^^

  5. #25
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Ja jednak rezygnuję z rozgrywki, może dołączę do następnej
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  6. #26
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Gracze i szkice ich postaci w systemie Narracyjnym. Z moimi uwagami.

    1. Rhaegrim - Zdzisław Pierzeński
    Atak Szabla 5 pieszo i 6 konno (A3 pieszo i 4 konno – O2) / Atak pistolet 8 x2 pistolety lub 9x2 w pojedynku 1 na 1 (A4 – O2 ew. 3 +2PP) / Obrona 8/4 lub 9/5 w pojedynku 1 na 1 lub konno, Sprawność 2 (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną). Czujność 2 (refleks w walce ze Sztuczką)
    Rany: Lekkie [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany

    Mocna głowa pozwala na wypicie dwukrotnej ilości alkoholu zanim BG zwali się nieprzytomny pod stół niż zwykłemu człowiekowi (krzepa x 2 przy testach wpływu alkoholu)
    Uwagi Mocna Głowa powinno być +2 do Krzepy na pijaństwo a nie podwojenie, to o wiele za dużo. Tak narracyjne są ok.


    2. Sadam86 - Czanbars Dajdżan


    Atak pieszo Szabla 7 pieszo i 8 konno (A5 pieszo i 6 konno – O2) / Atak pistolet 5 x2 pistolety (A1 – O2 +2PP) / Obrona 13/7 lub 14/7 konno, Sprawność 4 (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną, Bonus +1 z Czujności). Czujność 4.
    Rany: Lekkie [ ] [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany

    Uwagi: Urodzony wódz + 1 do testów Przywództwa (tu raczej +2 bym dał w bitwie, Taktyka i strategia dla Dowódcy by się przydała ew. zamiana z Wyszukiwaniem czy inną Umiejką)

    3. Lwie Serce - Fernando de Henares
    Atak pieszo Pałasz 8 pieszo i 9 konno (A6 pieszo i 7 konno – O2) / Atak pistolet 7 x2 pistolety (A3 – O2 +2PP) / Obrona 14/7 lub 15/8 konno, Sprawność 2 (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną, Bonus +1 z Czujności). Czujność 1.
    Rany: Lekkie [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany


    4. Froya - Wojszwił Montwiłł "Zły Szeląg"


    Atak pieszo Szabla 8 pieszo i 9 konno (A4 pieszo i 5 konno – O4) / Atak pistolet 8 x2 pistolety (A4 – O2 +2PP) / Obrona 13/7 lub 14/7 konno, Sprawność 3 (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną, Bonus +1 z Czujności). Czujność 3.
    Rany: Lekkie [ ] [ ] [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany
    Uwagi: Krzepa 5 daje mu +1 obrażeń i + 1 lekką ranę, wliczone wyżej

    5. Araven - Tomasz Wolski
    Atak pieszo Szabla 8 pieszo i 9 konno (A5 pieszo i 6 konno – O3) / Łuk Atak 9 (A5 – O3 +1PP)/ Obrona 15/8 lub 16/8 konno, Sprawność 3 lub 4 z tarczą (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną, Bonus +1 z Czujności). Czujność 3
    Rany: Lekkie [ ] [ ] [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany
    Uwagi: Krzepa 5 daje mu +1 obrażeń i + 1 lekką ranę, wliczone wyżej, tarcza wliczona

    6. Adriankowaty - Johann Steifenberg


    Atak Szabla 5 pieszo (A3 - O2) / Atak bandolier 8 x2 bandoliery lub 9x1 muszkiet (A4 – O2 +4PP i muszkiet 3 +4PP) / Obrona 10/5, Sprawność 3 (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną +1 z Czujności). Czujność 2
    Rany: Lekkie [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany


    Uwagi, poniższa sztuczka to raczej +2 do Przywództwa lub Strategii i taktyki, Kwatermistrz to zaopatrzeniowiec tylko, on nie szkoli żołnierzy a ich karmi i zapewnia kwatery.
    Szkolenie rekruta - +2 do testów wiedzy (kwatermistrzostwo) przy szkoleniu żołnierzy (dotyczy używania broni, trzymania szyku, etc)

    7. Pampa - Oleg Bondar



    Atak pieszo Szabla 10 pieszo i 11 konno (A7 pieszo i 8 konno – O2) / Atak samopał 9 x2 (A4 – O3 +2PP) / Obrona 14/7 lub 15/8 konno, Sprawność 3 (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną). Czujność 1.
    Rany: Lekkie [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany

    8. _yourself_ Michał Ponierawski

    Atak pieszo Szabla 10 pieszo i 11 konno (A7 pieszo i 8 konno – O2) / Atak samopał 8 x2 (A4 – O2 +2PP) / Obrona 16/8 lub 17/9 konno, Sprawność 4 (unikanie strzał i rzutów bronią miotaną). Czujność 3.
    Rany: Lekkie [ ] Średnia [ ] Poważna [ ] 4 PL
    Skuteczność pkt. , Otrzymane obrażenia , Rany
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 06-03-2015 o 09:44

  7. #27
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    W takim razie wnoszę o usunięcie języka łotewskiego (nie wiem w sumie po co Asuryan mi go dał, w ogóle o nim nie wspominałem). Zamiast tego proszę o podniesienie fechtunku na 3, a także dodanie krzepy w miejsce leczenia. Wolne miejsce na sztuczkę proponuję zapełnić Twardzielem w miejsce plądrowania.


    Od Aravena
    Twardziel to Sztuczka nie Umiejetność musisz zrezygnować z jakiejś Sztuczki np. Plądrowania czy coś takiego, generalnie nie bardzo te Twoje Sztuczki słabe. By Twardziel coś dawał trzeba mieć umiejętność Krzepa, a nie masz jej wcale. Twardziel bez Krzepy nic nie daje.
    Ja
    Nie ja je dobierałem. Mam nadzieję, że Asuryan uwzględni twoje rady, Araven .
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  8. #28
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    To ja poproszę o zmianę wyceny na 1 a krzepy na 4. Uwodziciel niech zostanie.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  9. #29
    sadam86
    Gość
    Asur za radą Aravena zmień sztuczkę kawalerzysta (bo widzę w okrojonej wersji, niż Ci podałem) i daj Twardziel, nadal też widzę mam łucznictwo, choć wolałbym empatię. To chyba tyle i ostateczna wersja tatara

  10. #30
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Co do Fernanda to niech będzie jak Araven proponuje. Uznajmy że kirasjer zdziadział i już przestał być takim Casanovą jak za młodu.

    Niech żyje Gwardia!

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •