Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: Początki multiplayer-opinie

  1. #31
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Pora więc na moją opinię. Nie mogę nikogo znaleźć do gry na multiplayer, ani normalnie, ani w rankedach. Praktycznie nie ma jak potrenować do potencjalnych turniejów. Ale to nic przy tym, co dziś doświadczyłem - gdy stoczyłem bitwę Ostrogotami vs Rzym jakimś cudem moi podpakowani do granic możliwości Zaprzysiężeni Trakowie dostali po łbie od Hercularii Seniories. To po prostu jakiś żart.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #32
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Pora więc na moją opinię. Nie mogę nikogo znaleźć do gry na multiplayer, ani normalnie, ani w rankedach. Praktycznie nie ma jak potrenować do potencjalnych turniejów. Ale to nic przy tym, co dziś doświadczyłem - gdy stoczyłem bitwę Ostrogotami vs Rzym jakimś cudem moi podpakowani do granic możliwości Zaprzysiężeni Trakowie dostali po łbie od Hercularii Seniories. To po prostu jakiś żart.
    Arroyo w weekend pogramy razem - mam nadzieje że zmienisz zdanie.

    Atylka jest OK na multi.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •