Strona 91 z 91 PierwszyPierwszy ... 4181899091
Pokaż wyniki od 901 do 908 z 908

Wątek: PBF WYPRAWA na POŁUDNIE część II

  1. #901
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Dziękuję, może niegdyś ocali to me życie, choć skorzystam z tej mocy tylko w ostateczności... Jestem wojowniczką z Zerrikanii, zawsze walczę z uniesioną głową i żarem w sercu. Wolę polec niż uciekać.

    Niech żyje Gwardia!

  2. #902
    sadam86
    Gość
    No dobra Hasan to szykuj już zapłatę, wspomożemy ten wasz przewrót i obyśmy na nim zyskali bo jak nie to szybko może nadejść następny

  3. #903
    Asuryan
    Gość
    Po dłuższej chwili Angus obejmując Virę powrócił do reszty hanzy Na czym w końcu stanęło?

  4. #904
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nie groź mi krasnoludzie - powiedział gniewnie, a o swoją zapłatę możesz być spokojny. Po za tym to nie przewrót tylko walka o przywrócenie prawowitej dynastii na tron. Choć wiem że Was to nie obchodzi, to jednak okazujcie minimum szacunku.

  5. #905
    sadam86
    Gość
    Nie grożę Ci tylko uprzedzam o konsekwencjach, bo już niektórzy próbowali mnie oszukać spojrzał na elfa, ale im wybaczyłem, więc chcę mieć tylko jasność, jak tylko się wykurujemy możemy ruszać, wszyscy jak mniemam się zgadzają

  6. #906
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Veronika wzięła udział w bitwie i tych całych wydarzeniach, to było chyba ciekawe, bo na statku ścisk, smród i nuda.
    Przewrót w Al Haikk, w kwietniu raczej. (Próba przynajmniej).

    Dziś zaczynamy Skyrim, mam postacie wstawię do wieczora. Dam pierwszy wpis fabularny zaraz.

  7. #907
    Asuryan
    Gość
    Dobrze mniemasz bracie. A, z Virathelleą jesteśmy już po słowie, ślub pewno za jakieś pół roku. Czujcie się wszyscy na niego zaproszeni.

  8. #908
    sadam86
    Gość
    Pół roku zasępił się Kielon Zaproszenia, goście, odpowiednie miejsce i fundusze na to masa roboty trza się sprężać pomyślał po czym rzekł No bracie to muszę się brać do roboty jako drużba jak mamy ze wszystkim zdążyć

Strona 91 z 91 PierwszyPierwszy ... 4181899091

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •