Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Gra Jutami [DLC]

  1. #1
    Pampa
    Gość

    Gra Jutami [DLC]

    Jak w temacie, miejsce rozmowy na temat gry tą frakcją.

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja zaczalem przygode Jutami. Pare rozpoczec mam za soba. Generalnie armia podchodzmy na poludnie obok takiej wysepki. Tam tworzymy 4 jednostki. W nastepnej turze wchodzimy na teren Danow. Oni ZAWSZE uciekali w nastepnej turze. Wtedy tylko pytamy kto nam zaplaci za wojne z nimi. Z reguly sa to Geatowie. Pomaga nam nasza flota. Podpisujemy umowe z Rugiami i Warnami czy jakos tak pozniej ja buduje budynki rozwijam ogolnie te dwie wiochy. Kolo 5-6 tury Geatowie cala armia plyna na Wyspy brytyjskie. Jak sie oddala o dwie tury od miasta mozna zaatakowac bezbronne miasto i mamy cala prowincje. Rozpoczynalem 5 razy kampanie, 5 razy taki scenariusz mial miejsce. Pozniej wojne mi wypowiadali Anglowie i czasem Rugiowie. Burgundowie dawno zajmuja miasto Warnow i moge wypowiedziec wojne bo sa wrogo nastawieni. Uwazac bardzo na jedzenie, zadowoloenie. Hiegiena na poczatku malo widzialem wplywa. 2% ryzyka epidemi przy brudzie -2

  3. #3
    Asuryan
    Gość
    Ja zaś uderzyłem najpierw na Anglów, a później skierowałem swe podboje na wschód. Z pozostałymi przodkami wikingów mam pakty o nieagresji i traktaty handlowe.

  4. #4
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Pozawieralem sojusze z wszystkimi dookola i zebrawszy pelna 20ke zapakowalem ja na okrety i jazda na Brytanie.Na pierwszy ogien poszly Camulodunon oraz Lindum.Pierwsza osade wyzwolilem i dzieki temu mam wdziecznych Brytoli za sojusznikow zas druga osade "atomowka" poczestowalem.Piktowie oblegali Eboracum ktore w koncu zdobyli i zrownawszy z ziemia wycofali sie na polnoc.W miedzyczasie zajalem Londinium ktory ze wzgledu na surowiec zaczalem rozwijac.
    Pozniej ekspresowo zajalem Cenabum oraz Limonum z kolejnym surowcem.Moim celem docelowym w tej rozgrywce jest Plw.Iberyjski ktory zamierzam calkowicie skolonizowac i poczekac na bieg wydarzen.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #5
    Chłop Awatar Thomm
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach
    Ja w swojej kampanii ostrożnie poruszam się na południe. Przede wszystkim obserwuję rozwój wypadków i atakuję w sumie najsłabsze ogniwa. Na chwilę obecną na tapecie są Longobardowie, których uczyniłem swoimi lennikami. Nie wiem czy mi się to opłaci ale na razie sytuację mogę uznać za w miarę stabilną. Brytanię odpuściłem bo tam palą i topią moi sojusznicy Goci, więc im nie przeszkadzam ani nie pomagam

  6. #6
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Mam takie pytanie odnośnie Jutów. Mogę zbudować po badaniu budynek Obóz Łowców. Sęk w tym, że nie mogę go nigdzie postawić. Co trzeba więc zrobić, by mieć ten budynek? Potrzebny mi jest do lepszej i silniejszej armii.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #7
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Wydaje mi sie ze musisz miasteczko wybudowac w stolicy i je pozniej rozwijac. Tam masz duzo budynkow ktore daja mozliwosc rekrutowania lepszego woja.

  8. #8
    Wojski Awatar moochaPL
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 8 podziękowań w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Mam takie pytanie odnośnie Jutów. Mogę zbudować po badaniu budynek Obóz Łowców. Sęk w tym, że nie mogę go nigdzie postawić. Co trzeba więc zrobić, by mieć ten budynek? Potrzebny mi jest do lepszej i silniejszej armii.
    Obóz Łowców, a dokładniej Obozowisko, to IV poziom budynku w trybie hordy. W tym przypadku nie zbudujesz go w żadnym mieście. Jak i każdego innego z symbolem koła w lewym górnym rogu karty budynku. Są one dostępne jedynie dla migrujących nacji.

  9. #9
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Szkoda. Brak możliwości zbudowania tego budynku bez trybu hordy to głupota, bo odbiera to przyjemność z osiedlania się.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #10
    Wojski Awatar moochaPL
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 8 podziękowań w 6 postach
    A co w nim takiego wyjątkowego, że warto opuścić przytulne, chłodne i wilgotne warownie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •