Strona 52 z 104 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1031

Wątek: Dyskusja ogólna o grze Total War: Attila

  1. #511
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    To może 5000 od razu daj, będzie równie trafne, skoro do Roma II mieliśmy AŻ 10 DLC, z czego dwa czy trzy można było mieć za darmo, a resztę poza droższymi - kampanijnymi - po 5-10 zł w licznych promocjach.

    Dla porównania Crusader Kings II - 52 DLC (to lepsze porównanie niż Europka, bo w CK II dodatków zmieniających cokolwiek w rozgrywce jest znacznie mniej, niż w EU, więc bardziej przypomina to te totalwarowe).

  2. #512
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Nie rozumiem po co ta spina, już nie macie na co narzekać, spodziewaliście się po Attili takiego syfu jaki był z romkiem po premierze, a tu nagle zaskoczenie i jęk zawodu bo dostajemy dobrą, grywalną grę i nie ma nad czym biadolić, więc szukacie dziury w całym, żeby mieć pretekst do dalszego mieszania CA z błotem. Chyba lepiej dostać DLC wcześniej niż później? Jak dla mnie mogli by wydać wszystkie dodatki już w dniu premiery. Jeżeli według was jest za wcześnie na DLC to nikt wam nie broni kupić go za pół roku.

  3. Następujących 3 użytkowników podziękowało ( ͡º ͜ʖ ͡º) za ten post:


  4. #513
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    DLC do Train Simulatora bodajrze 2014 łącznie kosztowały ponad 3000 USD (gdzie do TS zdaje się, że nawet mody są płatne) więc nie wiem po co się spinać w przypadku nowego TW :/

  5. #514
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Robię sobie testy jednostek i potwierdzam to co ktoś już pisał o oszczepnikach... walą po plecach naszych jednostek, zresztą łucznicy też. Dzisas robią którąś grę z kolei i taka wtopa....

    Tak wszystko chyba jest w miarę, tylko dla mnie jako maniaka BI topory są niedoszacowane, szczególnie przy starciach z dobrze opancerzoną jednostką.

    Trochę też lipa z rozmieszczeniem surowców na mapie, prawie każdy region coś ma... tylko w regionach wyspiarskich nic nie zauważyłem. Jak dla mnie powinno być bardziej realistycznie, czyli bogate regiony z większa ilością surowców (2 czy 3 nawet) i te bez jakiegokolwiek surowca oraz bardziej historycznie. Lub chociaż tak jak w R2, że tych surowców było mniej, przez to były ważniejsze. Nie mówiąc już o tym pomyśle, że każdy region musi się składać z 3 osad ....................


    ps. piszę o unitach używanych w początkowej fazie kampanii.

    Visca el Barca!!!

  6. #515
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć Mam mały problem nie bardzo wiedziałem gdzie to dać. Nie znalazłem na Atilli jakieś problemy czy coś tym stylu. Chodzi o to że zakupiłem tą gre i gdy chce ją uruchomić włącza się napis Out of range 68/60 Hz Wiem że chodzi tu o rozdzielczość tylko jak ją teraz zmienić ?

  7. #516
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    Spróbuj przy włączaniu nacisnąć szybko lewy alt+enter.Gra powinna się wtedy w oknie uruchomić i będziesz mógł rozdzielczość zmienić,lub grać w ten sposób jeśli zmiana nie pomoże . Parę razy spróbuj powinno za którymś się udać(szczególnie irytuje,że kombinacja na Steamie czasami przy okazji włancza tryb Big Pictre).

  8. #517
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Barsa
    Robię sobie testy jednostek i potwierdzam to co ktoś już pisał o oszczepnikach... walą po plecach naszych jednostek, zresztą łucznicy też. Dzisas robią którąś grę z kolei i taka wtopa....
    Co w tym dziwnego?



  9. #518
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wielkie dzięki zadziało wkońcu ! Zmieniłem rozdzielczość i wszystko jest OK

  10. #519
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Co w tym dziwnego?
    Trochę źle się wyraziłem... w końcu nie każdy musiał czytać wcześniejszego posta.

    Dziwna jest parabola lotu... skopali temat i trzeba czekać na patch.

    Visca el Barca!!!

  11. #520
    Łowczy Awatar PioterC
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Gdynia, Pomorskie
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 4 postach
    zapewne to poprawią, bo faktycznie jest lipa z włócznikami... z łucznikami raczej nie ma problemu, bo niejednokrotnie widziałem jak strzelają ostro w górę, aby przeleciało nad moimi wojakami...

Strona 52 z 104 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •