Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wyłączenie wojny domowej

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Wyłączenie wojny domowej

    Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie.
    Czy jest jakiś sposób/mod na wyłączenie wojny domowej?
    Gram w Rome2 od czasu do czasu (Studia, praca, dziewczyna), w serie Total War pogrywam od długiego czasu. Miałem pierwszą wersje a teraz zakupiłem Emperor edition i naczytałem się ze wojną wybucha wielokrotnie a ostatni wybuch wojny domowej zabrał mi najlepsze armie i sporo prowincji długo zajęło mi odzyskanie tego. Jak na razie moją metoda jest pozostawienie buntownikom jednej prowincji i pilnowanie żeby siedzieli tam cicho. Problem jest w tym ze mam sojusz z Egiptem, Spartą i Atenami i wszyscy naglę rozpoczęli wojnę z buntownikami i nie wiem jak długo będę trzymał ich z dala.
    Dlatego czy jest jakiś sposób na wyłączenie tego? Chcę podbić całą mapę a to będzie trudne jak co chwilę muszę się zmagać z buntownikami. Szczególnie ze muszę kasować lub oddawać wyszkolone armie. Wiem ze o trudność chodzi ale akurat te wojny domowe na poziomie Hard mnie irytują.

  2. #2
    sadam86
    Gość
    Wystarczyło poradnik przestudiować http://www.totalwar.org.pl/index.php/games/view/179

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Problem w tym ze mimo stosowania tego poradnika wojna i tak wybuchła.

  4. #4
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    To musiałeś popełnić błąd gdzieś pod drodze wojny domowej da się uniknąć

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dobra to bede dalej kombinowal :-) Na razie trzymam buntowników w uścisku wiec kolejna nie wybuchnie gdy trwa jedna.

  6. #6
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 25 podziękowań w 19 postach
    Prosta zasada: nie przekraczaj swoim stronnictwem 49% poparcia jako Rzym lub Kartagina, a jako inne frakcje nie przekraczaj 69%

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Akurat to nie pomaga :-) gram Juliuszami i mam 35% Kornelia 12% Junia 17% Pozostale rody 36 %. Zadna z postaci niema ambicji na poziomie 3 a i tak wojna domowa mi wybucha. Wczytuje i staram sie zabijać opozycjonistów ale zaczyna brakowac mi generałów :-D

  8. #8
    sadam86
    Gość
    Masz pobrane wszystkie patche? Ja spokojnie dochodzę do np. 56% poparcia, pojawia mi się małe ryzyko wojny domowej, kogoś przekupię, zabiję, poparcie spada i ryzyko znika. Teraz utrzymuję jakieś 40% i ryzyka brak

  9. #9
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Sadam ma rację, ja Seleucydami mając 90 wiosek nie miałem ani przez moment ryzyka wojny domowej, natomiast Rzymem, mając całe dzisiejsze Włochy oraz teren Libii plus Francja, Belgia i Germanie (obie) jak wskoczyłem na 51% od razu mi się pojawiło małe zagrożenie wojną domową, oczerniłem kogoś tam z innego stronnictwa i zaraz ryzyko zniknęło. Sprawdź spójność plików gry na Steam.
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  10. #10
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Szczerze? To jak jeszcze wojna domowa wyglądałą inaczej to stosowanie tego poradnika wywołało u mnie wojnę domową. Zresztą wojna domowa to jedyne wyzwanie w tej grze jakie istnieje.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •